Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(mama2009 @ 2018 01 12, 08:56)
Visada biotina renkuosi 5000 mg, megstamos firmos neturiu, visada imu ta, kuris su nuolaida ar mazina siuntima, pvz. https://iherb.co/3KkCaEaQ. Siandien dienos preke yra sis biotinas https://iherb.co/3EHJG8oH, bet cia 10000 mg, labai daug. Galima tiesiog tablete lauzti pusiau, ilgam uzteks ir pigu.

Labai ačiū už nuorodą! Bet kodėl blogai 10000 mg , mano nuomone dar geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2018 01 12, 00:45)
Taip, reikia kantrybės. Nė vienas augalinis papildas nesuveiks taip greit kaip chemija, jums rinktis. Vaikams merginos pirko skystame pavidale, pvz. https://www.iherb.co...g-1-fl-oz-30-ml, vartojimo schema ta pati. Dvi savaites geriam, dvi pertrauka, ir vėl dvi geriam.


Ačiū, esu pasižymėjusi tą skystą vaikams, bet mano vaikis nelabai nori tų skystalų rolleyes.gif geriau tabletę išgers tad ir klausiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grucė @ 2018 01 12, 10:35)
Ačiū, bet neišsivaizduoju, kokiu būdu galėčiau jai tai sumaitint, nes su valgymu turim didelių bėdų, o geria aplamai tik vandenį ir kartais arbatą ar kakavą su pienu.

ten irgi reikia gerti - skiesti su vandeniu arba kazkuo kitu ant tuscio skrandzio
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2018 01 12, 09:42)
Labai ačiū už nuorodą! Bet kodėl blogai 10000 mg , mano nuomone dar geriau  4u.gif

siuntimas mokamas į Lietuvą
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 11, 20:52)
gal kaip ir multivitaminai, nejauti, o organizmas pats nusprendzia pasisavinti ar pasalinti smile.gif
ar gerai suprantu, kad reikia gerti ant tuscio skrandzio, kursas 1-2 men. tada pertrauka 3 men.?
sunus sportininkas gal tiktu?

Nu kodėl, jei stiprūs multikai ir jei jų reikia organizmui, tai jaučiasi smile.gif
Gerkite pagal pojūčius. Juk jei yra trūkumai, tai turi jaustis, kad stipresnis, ištvermingesnis patampa.
Papildyta:
QUOTE(rasosrasotos @ 2018 01 11, 22:09)
O kaip ilgai reiketu pavartoti? (Susidomejau, nes man panasiai kaip buvo aprasyta su moteriskom problemom)

Bandykit pradžioje vieną buteliuką. Matysite ar pagerėjo. EDTA stiprus reikalas, nereikia perdozuoti.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2018 01 12, 10:55)
ten irgi reikia gerti - skiesti su vandeniu arba kazkuo kitu ant tuscio skrandzio

Tai ir sakau, kad negers ji tokio. Ji jau geriau tabletę sukramtys ar kapsulę (nors čia irgi priklauso nuo nežinau ko- vienus geria, kitų ne biggrin.gif ). Bandžiau probiotikus po vėmimo duot- braškių skonio, nu niekaip, net neragavo, tik pauostė.
O tas kapsules tai ardydavau, pildavau į švirkštą su vandeniu ir per prievartą girdžiau, kol vieną rytą ji atėjo, pasiėmė buteliuką, išsiėmė kapsulę, susidėjo į burną ir užgerdama vandeniu nurijo- sunkiai, bet pavyko. Ir viskas- nuo tada tas kapsules gėrė pati bigsmile.gif Bet čia yra toks laimės dalykas- kas pažįsta, yra matęs autistų (nors ir jie labai skirtingi visi), kad net aš, būdama mama, negaliu paaiškint- kodėl, pvz., kotletus ji valgo tik pas močiutę, niekur kitur, o varškę tik daržely biggrin.gif , kodėl vieną dieną ji daržely valgo lyg ir normaliai, o būna, kad savaitę atvedu nevalgiusią ir parsivedu nevalgiusią, tada grįžus namo liepia iškept kiaušinį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 11, 22:49)
Niekaip neveikia paieska supermamoj, ar cia man vienai taip? blink.gif

Labai prasta paieška šiame forume, išties.
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2018 01 11, 11:54)
Merginos help  4u.gif  panasu kad ir man pirma karta dingo siunta, kuri pagal nr rodo, kad gruodzio 10d jau buvo Vilniaus PSD.... Neuzmuitino, niekad nevirsiju. Ieskojau savo paste, nera sako Jusu vardu, skambinau dhl- jie sako ne mes, ieskokit savo paste. Skambinau i ta pagrindini pasto nr vilniuje... jie irgi kratosi atsakomybes, nes tai neregistruota. Dar liko iki atsiuntimo termino kelios d, iki sausio 17d turiu gaut... bet jau gavau daug velesnes siuntas, o sios ner  unsure.gif  o iherbas liepe kolkas laukt, parasyt po termino jei negausiu. Bet as jau nesitikiu gaut. Idomu gal dar ka padaryt galima, gal kas galit patarti?

Man taip buvo su viena siunta, ir neatsirado, buvo pastos, kremai ir kosmetika, matyt pastas pasieme, iherb grazino pinigus

QUOTE(Grucė @ 2018 01 11, 12:16)
Tame ir esmė, kad ji labai nori į mokyklą, nori šokt, nori visko smile.gif Labai pyko, kai išbraukiau ją iš anglų k. būrelio, nes anglų pamoka nuo rudens prasidėjo mokykloj. Moka skaityt, dalyvauja visuose renginiuose, niekada prieš juos nepergyvena- sako, aš gi viską moku smile.gif. Aišku, labai gali būt, kad tas stresas vis tik yra dėl kažko, ko ji net pati nesupranta.
Na, pas mus prieš 4 metus atsirado sesė. Beje, sesė autistė, jai dėmesio be proto skiriam, faktas, kad jai mažiau lieka- labai stengiuosi skirt ir jai...
Ačiū, pasižymėsiu jūsiškius.
Vakar vakare sugėrė paskutinę neurologės skirtą tabletę ir nors sakiau, kad nematau jokio poveikio, šįryt pastebėjau, kad praktiškai nemirkčioja, turbūt suveikė, tik laiko reikėjo  bigsmile.gif

O jums pavyko kaip susitart del nagu kramtymo? Nes maniskes nagu jau ner kur kramtyt unsure.gif pradejo nuo darzelio, kai atsirado hiperiukas grupeje, kur ja vis uzgaudavo, ir paskui kiek aprimo perejus i kita darzeli, bet dabar antroke, nagai visai nugrauzti...nakties miego giluma ir uzmigima sutvarkem kol kas su Neuro sirupu, nes irgi labai jautri, greit vargsta nuo demesio kaupimo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, ar yra kokiu stebuklu nuo naktinio slapinimosi i lova? Mano beveik devynmetis kas kokia savaite vis prisisioja lova. Cia jam dar nuo gimimo nepraeina. Buvom pas neurologe, viskas gerai. Gal paveldimumas? Mano vienas brolis iki 16 m slapinosi i lova, as iki 7. Ar cia reikia laukti kol isaugs? Gal kas susiduret?
Dar 9 m vaikui dantu pastos reiktu. Kokia naudojat? Dabar is vokietijos elmex naudoja.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 01 12, 12:15)
Sveikos, ar yra kokiu stebuklu nuo naktinio slapinimosi i lova? Mano beveik devynmetis kas kokia savaite vis prisisioja lova. Cia jam dar nuo gimimo nepraeina. Buvom pas neurologe, viskas gerai. Gal paveldimumas? Mano vienas brolis iki 16 m slapinosi i lova, as iki 7. Ar cia reikia laukti kol isaugs? Gal kas susiduret?
Dar 9 m vaikui dantu pastos reiktu. Kokia naudojat? Dabar is vokietijos elmex naudoja.

Žinoma man tokia situacija. Priežastį nustatyti labai sunku, todėl belieka imtis tokio žmogaus iš pagrindų. Visapusiškai stiprinti. Nes gali ir "neišaugti'. Gali ir suaugus, net pvz. jau partnerį/-ę turint pasireikšti, pvz. per sapnus, kai žmogus giliai miega, sapnuoja, kad ieško wc ir suranda ir tada šlapinasi, šlapinasi, o sapnas virsta realybe. Jis nesupranta, kad realiai norėjo ir bac, lova pilna. Taip gali nutikti pasilpus imunitetui, po streso, pašąlus.
Toks žmogus turi vartoti papildus nuo streso, multivitaminus+mineralus ir praktiškai nuolat. Ar bent jau kursais, tam tikrais intervalais ištisus metus. Žodžiu, reikia jam prisižiūrėti save, taip ir kitose srityse pastiprės, stipresnis, sveikesnis bus. Aišku, ir mityba turi būti gera, neturėti žalingų įpročių kaip rūkymas, perdaug neišgėrinėti. Stengtis sportuoti, nespjauti į tokias praktikas kaip joga ir pan.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2018 01 12, 13:15)
Sveikos, ar yra kokiu stebuklu nuo naktinio slapinimosi i lova? Mano beveik devynmetis kas kokia savaite vis prisisioja lova. Cia jam dar nuo gimimo nepraeina. Buvom pas neurologe, viskas gerai. Gal paveldimumas? Mano vienas brolis iki 16 m slapinosi i lova, as iki 7. Ar cia reikia laukti kol isaugs? Gal kas susiduret?
Dar 9 m vaikui dantu pastos reiktu. Kokia naudojat? Dabar is vokietijos elmex naudoja.

Zinau nemazai vaiku, kurie slapinosi i lova labai ilgai.. Visi is mano zinomu isaugo, nei vienam nepadejo gydytojai (nors mamos isbande labai daug). Sunkus atvejis unsure.gif

Del jautrumo, tai maniskei 6 metai, bet kas nakti ateina i mano lova, kas nakti. Pastoviai ji visko bijo naktim. Vakare nenueis ne uz ka viena i kita kambari, net jei visos sviesos ijungtos.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2018 01 12, 11:41)
O jums pavyko kaip susitart del nagu kramtymo? Nes maniskes nagu jau ner kur kramtyt unsure.gif pradejo nuo darzelio, kai atsirado hiperiukas grupeje, kur ja vis uzgaudavo, ir paskui kiek aprimo perejus i kita darzeli, bet dabar antroke, nagai visai nugrauzti...nakties miego giluma  ir uzmigima sutvarkem kol kas su Neuro sirupu, nes irgi labai jautri, greit vargsta nuo demesio kaupimo unsure.gif

Maniškė nusikramtydavo ne tik rankų, patikėkit, net kojų nagus biggrin.gif
Kalbėjom visaip- ėjom pas mano bendradarbę, kuri iki šiol kramto nagus ir parodė, kaip baisiai jie atrodo, lakavomės abi visaip spalvotai (aš nagų ilgų augint negaliu dėl darbo, bet vistiek paauginu ir kartais nusilakuoju, jai gražu), sakiau, kad jei kramtys, tai tie nagai visai neaugs ir negalėsim lakuot, po to buvom susitarę, kad jei iki vasaros nekramtys nagų, tai pirksim čiuožyklą lauke. Aišku, viskas nepriekaištaujant, nesibarant, neauklėjant, tiesiog taip, kalbantis tarp mūsų mergaičių. Paskui kažkaip net sakyčiau pamiršau, nekreipiau dėmesio, ogi po kažkiek laiko žiūriu- oba, nagus karpyt reikia biggrin.gif Čiuožyklą pirkom smile.gif
Atsakyti