Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Maja Di @ 2017 12 30, 19:43)
Buvom pas odos gydytoją vasarą, sakė čia atopinio dermatito požymiai. Nu apie žarnyną nieko nesakė. Savo gydytojos klausiau dėl probiotikų vartojimo, sakė nereikia jais piktnaudžiauti jei nėra problemų su žarnynu. Aš savo gydytoja pasitikiu. Beje pasidarėm visus alergijos tyrimus, ne tik adatėlėm, bet ir iš kraujo, nerodo alergijos. Aš pati spėju, kad herpesas čia jam išlenda saulei pasirodžius. Nors lūpų niekad nebėrė, bet stomatitą yra turėjęs.

na, mūsų gydytojai kažko mokomi, kažko ne... Pasitikėt jais? Tikrai ne visada, nes gyvenimas rodo, kad dažnai pasitikėt jais nėra pagrindo. Nuoširdus patarimas - domėkitės pati. Apie antimaistines medžiagas, pralaidų žarnyną ir t.t. ir pan. Jei ne šiuo momentu, tai aplamai gyvenime prireiks.
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2017 12 30, 11:44)

ar cia nuo treciadienio bus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2017 12 31, 11:01)
ar cia nuo treciadienio bus?  smile.gif

taip newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 12 30, 19:43)
Buvom pas odos gydytoją vasarą, sakė čia atopinio dermatito požymiai. Nu apie žarnyną nieko nesakė. Savo gydytojos klausiau dėl probiotikų vartojimo, sakė nereikia jais piktnaudžiauti jei nėra problemų su žarnynu. Aš savo gydytoja pasitikiu. Beje pasidarėm visus alergijos tyrimus, ne tik adatėlėm, bet ir iš kraujo, nerodo alergijos. Aš pati spėju, kad herpesas čia jam išlenda saulei pasirodžius. Nors lūpų niekad nebėrė, bet stomatitą yra turėjęs.
Dėl mitybos, tai stengiamės kad ji būtų pilnavertė, kad valgytų įvairų maistą. O kas dabar pasakys kokia ta tvarkinga mityba ax.gif. Kiekvienas iš savo varpinės kalbės bigsmile.gif .

Tai viskas ok, tik tiek, kad kaip jau suktum besuktum, nu bet pripažink, kad jei pas vaiką viskas idealu organizme, tai nekyla problemos nuo saulės. Sveikam vaikui ar žmogui saulutė, jei su galva ir saikingai yra tik draugas, nepaisant to kokių baubų dabar prišnekama apie Saulės žalą.

Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2017 12 30, 19:52)
na, mūsų gydytojai kažko mokomi, kažko ne... Pasitikėt jais? Tikrai ne visada, nes gyvenimas rodo, kad dažnai pasitikėt jais nėra pagrindo. Nuoširdus patarimas - domėkitės pati. Apie antimaistines medžiagas, pralaidų žarnyną ir t.t. ir pan. Jei ne šiuo momentu, tai aplamai gyvenime prireiks.

friends.gif
Visų pirma, jei tradiciniai medikai patys gerai nutuoktų apie mitybą, vaistus, papildus ir šiaip sveikatinimasi, tai tarp jų pačių būtų tik minimaliai sergančių (na jei gimė labai silpni, genai labai prasti ar pan.) Bet kad realybė tokia, kad atrasti sveiką mediką, tai su žiburiu paieškoti dar reikia smile.gif
Atsakyti
Lai nedūžta gyvenimo svajos,
Lai 2018-aisiais lydi vien džiaugsmas,
Laimė ir šypsena.
Lai pildosi viltys
Žadėtos, svajotos.
Lai būna šie metai
Vien gėrio pradžia.
Su Naujaisiais Geltonojo Žemės Šuns metais!

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Su naujais!!
Gal galite ka patarti del graziu koju nagu.. Pastoviai atsoke, susigarbanoje kazkokie, nelygus. Du kartus tyre del grybelio, sako nieko nera, bet nieko ir nepatare. Negi is tikruju nieko padaryti negalima? Kad jie lygus butu ir neatsokinetu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 01, 14:31)
Su naujais!!
Gal galite ka patarti del graziu koju nagu.. Pastoviai atsoke, susigarbanoje kazkokie, nelygus. Du kartus tyre del grybelio, sako nieko nera, bet nieko ir nepatare. Negi is tikruju nieko padaryti negalima? Kad jie lygus butu ir neatsokinetu? unsure.gif


o nera taip, kad batai spaudzia? arba gal darant pedikiura per stipriai spaudziama saknis? turi buti priezastis, man visos problemos dingo kai pasirinkau placia avaline, jeigu bent nago kamputi spaudzia, bus problemu verysad.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais! Daug vaisingų, sveikų pirkinių 4u.gif
QUOTE(Shalimar @ 2018 01 01, 12:31)
Su naujais!!
Gal galite ka patarti del graziu koju nagu.. Pastoviai atsoke, susigarbanoje kazkokie, nelygus. Du kartus tyre del grybelio, sako nieko nera, bet nieko ir nepatare. Negi is tikruju nieko padaryti negalima? Kad jie lygus butu ir neatsokinetu? unsure.gif

Mano mamą tokiu atveju gelbėja silicis, jinai asiūklinį renkasi, bet manau, kad bambukinis ar dar koks nors kitas irgi tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2017 12 31, 12:01)
ar cia nuo treciadienio bus?  smile.gif

kada dar je menesio eigoj taiko nuolaidas 4u.gif
Atsakyti

Del ko vartojate cordycept?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.kite: 01 sausio 2018 - 17:47
Ruošiuosi gerti Kroeger papildą valymui, ar jis "nesipjauna" su papildais pvz plaukams ir tt? Ar geriau pirma sugerti valymo kursą, tada pradėti kitus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitCocktail: 01 sausio 2018 - 22:54
QUOTE(FruitCocktail @ 2018 01 01, 22:53)
geriau pirma sugerti valymo kursą, tada pradėti kitus

tikrai taip
Atsakyti