Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Kas geriau autoimunininkams nuo peršalimo: Kates nagas, Epicor ar Cordysepsas ? smile.gif
Atsakyti
Gal ne iherb tema, bet panasu, gal kas nezinojo ir gal kam pravers.. reikejo vitaminu-papildu skubiai. Nueinu i vietine vaistine - 26.50 euro. Kazkaip brangoka pasirode (nes pries tai internete ziurejau, buvo zymiai pigiau), nueinu i kita vaistine - beveik tas pats. Supykstu, griztu namo, prisedu prie interneto, online vaistinej tam paciam mieste 13 euru su keliom kapeikom kartu su siuntimu. Kita diena kurjeris atnese namo, ir vietoj noretu 60 tableciu, ten +30 nemokamai, tai isvis 90. Ne LT cia vyksta, bet ir Lietuvoj panasiai, vaistines uzsivaro po 50% ir didesnes kainas nei perkant internetu!!
Man Lietuvoj kazkada taip buvo, norejau vaikui paimti Floradix, nueinu i camelia berods, brangu!! Sakau internete raso puse kainos beveik! Tai sako ir uzsakinekit internetu, kadangi neskubejau ir vaistine salia namu tai ir ejau namo, uzsakiau, kita diena uz puse kainos pasiemiau. Jei daiktas nera brangus, tai aisku nezaidziu, bet brangesniu neapsimoka visai pirkti taip tiesiogiai.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2017 12 04, 14:18)
Kas geriau autoimunininkams nuo peršalimo: Kates nagas, Epicor ar Cordysepsas ?  smile.gif


Man siais metais labai pasiteisino Wellness Formula https://iherb.co/4JzNrsGz. Realiai padejo. Vakare jauciau, kad viskas, sirgsiu, gerkle skauda, savijauta apgailetina. Isgeriau 3 piliules, po poros val. dar 3 ir miegot. Ryte sveika kaip ridikas smile.gif Gamintojas rekomenduoja persalus gerti po 3 piliules kas 3 val arba profilaktiskai 1-2 per diena.

---------------------------------------
Papildyta:
Tarp naujienu Liuteinas akims https://www.iherb.co...82?rcode=QNL824, sudetis labai gera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama2009: 04 gruodžio 2017 - 14:02
QUOTE(mama2009 @ 2017 12 04, 15:01)
Man siais metais labai pasiteisino Wellness Formula




Galbut.,..bet , kadangi, šiuo momentu turiu tuos tris išvardytus, tai ir klausiu, kas iš jų labiausiai tiktų ... unsure.gif
Lyg kažkur esu girdejusi, kad Epicor netinka prie autoimuniniu ligu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 04 gruodžio 2017 - 14:57
QUOTE(norala @ 2017 12 04, 14:56)
Galbut.,..bet , kadangi, šiuo momentu turiu tuos tris išvardytus, tai ir klausiu, kas iš jų labiausiai tiktų ... unsure.gif
Lyg kažkur esu girdejusi, kad Epicor netinka prie autoimuniniu ligu


Katės nagas netinka autoimunininkams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2017 12 04, 16:56)
Galbut.,..bet , kadangi, šiuo momentu turiu tuos tris išvardytus, tai ir klausiu, kas iš jų labiausiai tiktų ... unsure.gif
Lyg kažkur esu girdejusi, kad Epicor netinka prie autoimuniniu ligu

Aš pas save turiu pasižymėjus, kad katės nagas netinka autoimunininkams.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2017 12 04, 16:06)
Aš pas save turiu pasižymėjus, kad katės nagas netinka autoimunininkams.


Aš irgi esu pasižymejus, kad Kates nagas netinka autoimunininkams, bet gali padeti sergant reumatoidiniu artritu lotuliukas.gif
O RA ir yra autoimunine liga smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ar sio sepetuko keiciamos galvutes?jei taip,tai kur ju rasti?
https://www.iherb.co...oothbrush/67359
Atsakyti
SOS. Jaučiu bjaurastis kimba prie manęs - kaip ir gerklę kabina, nosis pradeda varvėt ir galvą paskauda, na tokia priešsirgiminė būsena. Savijauta dar nėr visai bloga, temperatūros nėra, bet noris kažkaip tą kvarabą paveikt. Turiu katės nagą, pau d'arco ir tą Wellness. Žodžiu, prisipirkau kaip durnius giros, bet ką ir kada vartot spėkit žinau.
Laukiu pagalbos smile.gif Dėkui
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2017 12 04, 16:41)
SOS. Jaučiu bjaurastis kimba prie manęs - kaip ir gerklę kabina, nosis pradeda varvėt ir galvą paskauda, na tokia priešsirgiminė būsena. Savijauta dar nėr visai bloga, temperatūros nėra, bet noris kažkaip tą kvarabą paveikt. Turiu katės nagą, pau d'arco ir tą Wellness. Žodžiu, prisipirkau kaip durnius giros, bet ką ir kada vartot spėkit žinau.
Laukiu pagalbos smile.gif Dėkui


Gerciau tik Wellness. Jo sudetyje jau yra pau d'arco ir visokio kito gerio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2017 12 04, 16:41)
SOS. Jaučiu bjaurastis kimba prie manęs - kaip ir gerklę kabina, nosis pradeda varvėt ir galvą paskauda, na tokia priešsirgiminė būsena. Savijauta dar nėr visai bloga, temperatūros nėra, bet noris kažkaip tą kvarabą paveikt. Turiu katės nagą, pau d'arco ir tą Wellness. Žodžiu, prisipirkau kaip durnius giros, bet ką ir kada vartot spėkit žinau.
Laukiu pagalbos smile.gif Dėkui

Pau d'arco didelėm dozėm.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 12 04, 14:28)
Gal ne iherb tema, bet panasu, gal kas nezinojo ir gal kam pravers..

Taip ir yra. Mano koleges uzsisako internetu ir atsiemimas vaistineje nemokamas.
Man reikejo arbatu. Vaistineje virs 3 euru, o intenetu virs 1 eura smile.gif
Atsakyti