Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Neringiux @ 2017 12 02, 14:39)
Gerkit arbatą su džiovintom mėlynėm. Galima nusipirkti vaistinėj.

Turiu saldytu melyniu uogu. Reiks bandyti.aciu
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 12 02, 14:54)
Turiu saldytu melyniu uogu. Reiks bandyti.aciu

Man tai smecta geriausiai padeda. O seniau kol smectos nebuvo levomicitino tabletę išgerdavau ir iš karto sveika. Tik be receptų jo neduoda o ir vaikam nepatarčiau, nors sovietmety mama mus juo ir gydydavo ax.gif
Atsakyti

Sveikos,

Siandien gavau spalio 16d uzsakyma, jau buvau praradus vilti. Siunta i LT jau buvo atkeliavusi lapkricio 2d. Ejau kelis kartus i pasta, ieskojau, tai pagaliau rado. Sake, kad tik siandien gavo, kazkaip labai abejoju tuo, bet tiek tos. 

Atsakyti
Jei virusinė infekcija, tai virusas viduriuojant ir pasišalina, nereikia pulti iškart stabdyti normaliais vaistais, ypač, jei karščiuojama.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 12 02, 11:57)
Sveikos merginos, gal pagelbesite, ką pavartoti, kad kuo greičiau praeitų viduriavimas? Siandien ryte as ir 8 m sunus suviduriavom. Kitas sunus bei vyras sveiki. Kaip kuo greičiau pasveikti? Lygtai kazkas minejo granatu zieves. Ka su jom daryti? Isgerem angliuku, smectos.

Tokiais atvejais labai gerai padeda Enterol, išbandyta http://www.vaistai.l...ka/enterol.html
jo sudėtinė dalis yra Saccharomyces Boulardii, Iherbe analogas : https://iherb.co/4T4Gy8Fn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 02 gruodžio 2017 - 18:00
QUOTE(padraika22 @ 2017 12 02, 10:57)
Sveikos merginos, gal pagelbesite, ką pavartoti, kad kuo greičiau praeitų viduriavimas? Siandien ryte as ir 8 m sunus suviduriavom. Kitas sunus bei vyras sveiki. Kaip kuo greičiau pasveikti? Lygtai kazkas minejo granatu zieves. Ka su jom daryti? Isgerem angliuku, smectos.

tik granatų žievė - daro stebuklus.
Atsakyti

Patarkit, kurį siuntimo variantą rinktis?

Dhl prideda 4.19, o 

Delivery by Local Post - €0.00 Free Shipping

Ar neapmokestins paskui, jei pasiribksiu free shipping?

Ir suma 22 eur turi būti subtotal, iki shippingo?

Ačiū :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(scalia @ 2017 12 02, 16:26)
<p>Sveikos,</p><p></p><p>Siandien gavau spalio 16d uzsakyma, jau buvau praradus vilti. Siunta i LT jau buvo atkeliavusi lapkricio 2d. Ejau kelis kartus i pasta, ieskojau, tai pagaliau rado. Sake, kad tik siandien gavo, kazkaip labai abejoju tuo, bet tiek tos. </p>

Gali taip būti. Nes man net parodė, kad iš Rodūnios kelio ką tik gavo didelį maišą, kuris dar netikrintas, nepakuotas ir jame ir buvo mano pražuvėlis, apie kurį irgi rašiau. Matyt tas Rodūnios kelias profilaktiškai irgi pagenda biggrin.gif
Atsakyti
ačiū,merginos. kažkas suveikė. gėrėm granatų žievių arbatą, mėlynių arbatą. ir man, ir sūnui padėjo bigsmile.gif ačiūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 12 02, 19:34)
ačiū,merginos. kažkas suveikė. gėrėm granatų žievių arbatą, mėlynių arbatą. ir man, ir sūnui padėjo bigsmile.gif ačiūūū 4u.gif  4u.gif  4u.gif

dedu galvą už granatų žievę, kuri tikrai stebuklingai greitai naikina sukeliančią ligą mikroflorą.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2017 12 02, 20:51)
dedu galvą už granatų žievę, kuri tikrai stebuklingai greitai naikina sukeliančią ligą mikroflorą.

As ir dedu galvą už granatų žievę thumbup.gif mus gelbeja jau trys metai biggrin.gif nepadejo nei smectos, nei enterol.. nei kiti vaistai. Nemazai keliaujam su vaikais, tai man granatu zieves atradimas kaip stebuklas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nes seniau teko ne vienoj ligoninej pagulet, del rimtu viduriavimu...
Atsakyti

O čia kur yra pirkt granatų žievės arbatos ar jūs pačios užsiplikot tą žievę? :unsure:​ 

Atsakyti