Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

geras kombo pasiūlymas 4u.gif nuolaida matosi įsidėjus į krepšelį
Kolagenui ir taip -15% ir dar -10 % vietoj 5% ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nieko_sau: 21 lapkričio 2017 - 13:48
QUOTE(Monteverte @ 2017 11 21, 15:28)
Ir aš negavau, matyt sistema ne visiems išsiuntė
Papildyta:

Tai va taip įdomiai. Gal ta sistema kiek grybauja? 5 diena buvo sekmadienis, kažin ar iš viso sekmadieniais gauna tas PSD terminalas?
Vakar man parodė, kad PSD terminale jau yra mano mamos siunta. Bet mama tai net ne Vilniuje gyvena. Šiandien sako: "yra jau mano lapukas" blink.gif  Tai kažin ar taip įmanoma, kad taip operatyviai išsiųstų ir jau lapuką paštas išrašytų ir atneštų per dieną?
Galvojau skambinti, klausti, bet po to pamaniau, kad dar įtars ką, lieps deklaruoti, sugaišins dar daugiau laiko. Nuojauta sako, kad nieko nedaryt, ateis ir be deklaravimo. Vakar gi kita narė rašė, kad dar senesnius, spalio galo ką tik gavo.
Tai gal laukim ramiai dar? smile.gif Būtų tik gerai, jei vieni kitus informuotume apie tuospražuvėlius, kai jau gausime kokių žinių


Na labai keista, niekada man taip ilgai neidavo siuntos. Kai jau rodydavo, kad Vilniaus PSD, paprastai kitą ar dar kitą dieną jau galėdavau atsiimti.
Bet neprarandu vilties, palaukim dar smile.gif Būtinai informuosiu, kai tik gausiu bet kokių žinių apie šiuos pradingėlius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2017 11 21, 13:59)
Na labai keista, niekada man taip ilgai neidavo siuntos. Kai jau rodydavo, kad Vilniaus PSD, paprastai kitą ar dar kitą dieną jau galėdavau atsiimti.
Bet neprarandu vilties, palaukim dar smile.gif  Būtinai informuosiu, kai tik gausiu bet kokių žinių apie šiuos pradingėlius  mirksiukas.gif


O jus nebandete i pasta nueiti? As del savo siuntu gavau sms, taciau pasto lapeliu nebuvo. Nebent jie kai siuncia sms, lapeliu neisraso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2017 11 21, 14:59)
Na labai keista, niekada man taip ilgai neidavo siuntos. Kai jau rodydavo, kad Vilniaus PSD, paprastai kitą ar dar kitą dieną jau galėdavau atsiimti.
Bet neprarandu vilties, palaukim dar smile.gif  Būtinai informuosiu, kai tik gausiu bet kokių žinių apie šiuos pradingėlius  mirksiukas.gif



Nueikit i paštą. Aš tris savaites laukiau, nuejau paklausti -ir rado smile.gif
Atseit, ko gero, lapelis nusimete, o pakartotinai rašo tik po menesio ...
Atsakyti
Mano tai nerado, du kartus jau ieškojo mergaitės, geros jos pas mane.
Nesmagu, kai taip užkliūva kažkur tavo daiktai...
Atsakyti
QUOTE(asta1477 @ 2017 11 21, 17:16)
O jus nebandete i pasta nueiti? As del savo siuntu gavau sms, taciau pasto lapeliu nebuvo. Nebent jie kai siuncia sms, lapeliu neisraso  unsure.gif


Aš gaunu sms, tokiais atvejais lapelių nebeišrašo.

Vienąkart jau prašiau, kad paieškotų - nieko nerado. Šią savaitę žadu būti pašte, tai vėl prašysiu pažiūrėt.
Atsakyti

Spalio 26 dar negavau

Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2017 11 21, 15:07)
Apie užsakymus siunčia visiems, o apie visokias akcijas ir pasiūlymus jei nori gauti, reikia kažkur ten pažymėti varnelę 4u.gif
ax.gif


Tai kur tą varnelę padėt, gal kas žinot. ir aš negaunu... blink.gif
Atsakyti
Vakar vakare spėjau užsakymą padaryti, kol galiojo nuolaida Now Foods produkcijai + 10% nuolaida su rewards kodu. Krepšelis.

-Taurino miltelius kasdien geriu ryte kartu sumaišius su lizino ir vitamino c milteliais.
-Cholinas+Inozitolis - protinei veiklai ir plaukams/odai. Vartoju B vitaminų kompleksą, kur jų šiek tiek jau yra, bet noriu pabandyti didesnėmis dozėmis pagerti.
-Alavijų skystis - naudosiu kaip pagrindą vietoj vandens namų gamybos purškiamam drėkikliui.
-Greipfrutų sėklų ekstraktą perku pirmąkart. Prisiskaičiau, kad tai ganėtinai daugiafunkcinis dalykėlis, tad bus įdomu jį visaip išbandyti. Sumažino siuntimo išlaidas.
-Knyga apie atmintį ir smegenų veiklą. Nedaug kainavo ir dar sumažino siuntimo išlaidas.

Papildyta:
QUOTE(ms/fox @ 2017 11 21, 19:31)
Tai kur tą varnelę padėt, gal kas žinot. ir aš negaunu... blink.gif

Turbūt čia: My Account-->Settings (kairėje pusėje)-->Communication Preferences-->uždėti varneles skiltyje "Receive exclusive offers"

Bet manau, kad čia automatiškai jau būna uždėtos varnelės, nepamenu, kad būčiau pati dėjus.. Be to, bent jau man dažnai būna, kad apie vienus pasiūlymus gaunu laišką, o apie kitus ne blink.gif
Atsakyti
Nauja kompanija gyvūnų skyrelyje - Animal Essentials su trim produktais : kalciu, probiotikais ir enzimais bei papildu dantų ir dantenų priežiūrai https://www.iherb.co...imal-Essentials.
Himalaya produkcija taip pat pasipildė net 24 naujienomis https://www.iherb.com/c/Himalaya 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2017 11 21, 18:29)
Turbūt čia: My Account-->Settings (kairėje pusėje)-->Communication Preferences-->uždėti varneles skiltyje "Receive exclusive offers"

Bet manau, kad čia automatiškai jau būna uždėtos varnelės, nepamenu, kad būčiau pati dėjus.. Be to, bent jau man dažnai būna, kad apie vienus pasiūlymus gaunu laišką, o apie kitus ne   blink.gif


Taip cia, butent pirma varnele turi buti uzdeta. Man tai nebuvo automatiskai, tik kai pazymejau pradejo siusti. Jei pastas @gmail, tai prie reklamu ateina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 21 lapkričio 2017 - 19:17
Gal galit koki kremuka veidui rekomenduoti sausai odai 40+ 4u.gif
Atsakyti