Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(padraika22 @ 2017 11 21, 11:42)
loyalty sakykit kaip jums juos duoda? kiek aš perku, tai tik momentinė  5proc nuolaida būna. gal kur kokią varnelę reikia padėti? pažiūrėjau, kad beveik 6 eur nepanaudotų ir pasenusių liko nors perku o jie nenusiskaito.


Man automatiškai loyalty nurašo. Jokių varnelių nedėliojau unsure.gif
Gal Jūs iherb parašykit ir užklausikit, kad jie savo sistemoj paziuretu ir patikrintu, kodel nebuvo nurasyta to laikotarpio pirkimuose, nes vis delto 6 eurai yra daug. Nieko Jums laiskas nekainuos, o tegu jie patikrina, gal vis delto pas juos kazkas negerai. Ir Jums tuos pinigelius grazins.

O dabar kazkokia akcija yra, kad vietoj 5 proc. iskart momentine duoda 10 proc. As naudojau kazkurios nares koda.
Mano SAT3706, bet as negavau laisko, kad duoda 10 procentu. Tai su mano kodu greiciausiai bus tik 5 procentai. Kad Jums vietoj 5 procentu duodu 10, paskaitykit atgal, kazkurios mergaites rase savo kodus, su kuriais ta padidinta nuolaida duoda.
Atsakyti
O kuo čia folatas skiriasi? unsure.gif

Folate (as L-methylfolate as Metafolin)

ir

Folate (as Quatrefolic (6S)-5-methyltetrahydrofolic acid glucosamine salt)
Atsakyti
QUOTE(asta1477 @ 2017 11 21, 11:53)


O dabar kazkokia akcija yra, kad vietoj 5 proc. iskart momentine duoda 10 proc. As naudojau kazkurios nares koda.
Mano SAT3706, bet as negavau laisko, kad duoda 10 procentu. Tai su mano kodu greiciausiai bus tik 5 procentai. Kad Jums vietoj 5 procentu duodu 10, paskaitykit atgal, kazkurios mergaites rase savo kodus, su kuriais ta padidinta nuolaida duoda.


Duoda su visais 10 proc., ir su tavo duoda. Gal neužsisakei, kad siųstu laiškus?
Atsakyti

Idomiai. Negavau sio laisko. Bet apie uzsakymus gaunu laiskus tvarkingai. 

Dar ir spama patikrinau. Tikrai nera jokio emeil. 

Na ir nesvarbu, svarbu pasinaudojau kazkokios mergaites kodu ir gavau nuolaida 😀

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta1477: 21 lapkričio 2017 - 12:18
QUOTE(Monteverte @ 2017 11 21, 01:19)
Merginos, tos, kurios laukėte ten tų siuntinukų net dar iš spalio 28 dienos ar lapkričio pradžios ir jau rodė, kad Vilnius PSD. Ar jau gavote?


Vis dar negavau 2 siuntų, kurios lapkričio 5d. buvo Vilniaus PSD. Jau tikrai neramu darosi.. Jūs taip pat dar negavote? Ką ketinate daryti?
Atsakyti

dekoju merginos uz patarimus, panaudojau koda KUN530 -  duoda 10 proc. nuolaida (Enjoy 10 % discount! )

Atsakyti
https://www.iherb.co...mp;rcode=JUR576 Naujas krepšelis, kurio siuntimas nieko nekainavo. Labai reikėjo šių vaikiškų vitaminų. Gerai, kad užmačiau jog yra nuolaida. Arbata perkama pirmą sykį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 21 lapkričio 2017 - 13:02
QUOTE(asta1477 @ 2017 11 21, 12:11)
<p>Idomiai. Negavau sio laisko. Bet apie uzsakymus gaunu laiskus tvarkingai. </p>
<p>Dar ir spama patikrinau. Tikrai nera jokio emeil. </p>


Apie užsakymus siunčia visiems, o apie visokias akcijas ir pasiūlymus jei nori gauti, reikia kažkur ten pažymėti varnelę 4u.gif
Na kol duoda 10 proc. užsisakiau https://www.iherb.co...15542_AMP-01101 vitaminus vyrui, gavosi su 20 proc. nuolaida, paėmiau desert kondicionierių plaukam obuolinį pabandymui, o tai vis kokosinį naudodavau smile.gif ir muilas siuntimo nunulinimui ax.gif
Atsakyti
Merginos, o ką darote, jei visai negaunate siuntų? unsure.gif
Jei atsiskaitote per Paypal, tai turbūt Paypal grąžina pinigus? Kaip pats iherbas reaguoja?
Atsakyti
del tos 10 proc. nuolaidos
mano kodas YOZ513, tai jį pritaikius skaičiuos nuolaidą ? rolleyes.gif

ir iki kada ji galioja ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vegasa: 21 lapkričio 2017 - 13:16
QUOTE(asta1477 @ 2017 11 21, 12:11)
<p>Idomiai. Negavau sio laisko. Bet apie uzsakymus gaunu laiskus tvarkingai. </p>
<p>Dar ir spama patikrinau. Tikrai nera jokio emeil. </p>
<p>Na ir nesvarbu, svarbu pasinaudojau kazkokios mergaites kodu ir gavau nuolaida 😀</p>

Ir aš negavau, matyt sistema ne visiems išsiuntė
Papildyta:
QUOTE(Arkana @ 2017 11 21, 12:39)
Vis dar negavau 2 siuntų, kurios lapkričio 5d. buvo Vilniaus PSD. Jau tikrai neramu darosi.. Jūs taip pat dar negavote? Ką ketinate daryti?

Tai va taip įdomiai. Gal ta sistema kiek grybauja? 5 diena buvo sekmadienis, kažin ar iš viso sekmadieniais gauna tas PSD terminalas?
Vakar man parodė, kad PSD terminale jau yra mano mamos siunta. Bet mama tai net ne Vilniuje gyvena. Šiandien sako: "yra jau mano lapukas" blink.gif Tai kažin ar taip įmanoma, kad taip operatyviai išsiųstų ir jau lapuką paštas išrašytų ir atneštų per dieną?
Galvojau skambinti, klausti, bet po to pamaniau, kad dar įtars ką, lieps deklaruoti, sugaišins dar daugiau laiko. Nuojauta sako, kad nieko nedaryt, ateis ir be deklaravimo. Vakar gi kita narė rašė, kad dar senesnius, spalio galo ką tik gavo.
Tai gal laukim ramiai dar? smile.gif Būtų tik gerai, jei vieni kitus informuotume apie tuospražuvėlius, kai jau gausime kokių žinių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 21 lapkričio 2017 - 13:30
QUOTE(Monteverte @ 2017 11 21, 14:28)
Ir aš negavau, matyt sistema ne visiems išsiuntė
Papildyta:

Tai va taip įdomiai. Gal ta sistema kiek grybauja? 5 diena buvo sekmadienis, kažin ar iš viso sekmadieniais gauna tas PSD terminalas?
Vakar man parodė, kad PSD terminale jau yra mano mamos siunta. Bet mama tai net ne Vilniuje gyvena. Šiandien sako: "yra jau mano lapukas" blink.gif  Tai kažin ar taip įmanoma, kad taip operatyviai išsiųstų ir jau lapuką paštas išrašytų ir atneštų per dieną?
Galvojau skambinti, klausti, bet po to pamaniau, kad dar įtars ką, lieps deklaruoti, sugaišins dar daugiau laiko. Nuojauta sako, kad nieko nedaryt, ateis ir be deklaravimo. Vakar gi kita narė rašė, kad dar senesnius, spalio galo ką tik gavo.
Tai gal laukim ramiai dar? smile.gif Būtų tik gerai, jei vieni kitus informuotume apie tuospražuvėlius, kai jau gausime kokių žinių

Mano siunta sekmad. buvo PSD terminale. O šiandien gavau lapelį mirksiukas.gif
Atsakyti