Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(asta1477 @ 2017 11 05, 10:20)
Aciu. As per telefona ziurejau (programele), tai neina pasirinkt siuntimo. Automatiskai parenka matyt pirma is eiles. Einu prie kompo ☺ keistas daiktas ta programele


As pirkau programele, tikrai galima pakeisti siuntimo buda.
Atsakyti
Ką gero (blogo) galit pasakyt apie Garden of Life probiotikus? 4u.gif Kuo jie tokie ypatingi, kad kaina "kosminė"? unsure.gif

iHerb vietoj šampūno ir balzamo lūpoms įdėjo 2 buteliukus probiotikų, kurių kaina beveik 10 kartų didesnė rolleyes.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Gerai, kad muitinė nepatikrino tų probiotikų kainos ir neapmuitino.
Atsakyti
QUOTE(Abuelita @ 2017 11 05, 11:57)
Ką gero (blogo) galit pasakyt apie Garden of Life probiotikus Kuo jie tokie ypatingi, kad kaina "kosminė"? unsure.gif

waw , na jums pasiseke biggrin.gif , Garden of Life viena geriausiu firmu iherbe, nepigi, nes kokybiska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2017 11 05, 11:08)
waw , na jums pasiseke  biggrin.gif , Garden of Life viena geriausiu firmu iherbe, nepigi, nes kokybiska mirksiukas.gif

Ane? bigsmile.gif O aš dar jiems siūliausi grąžint, nes nu gi toks didelis kainos skirtumas biggrin.gif Bet parašė, kad nereik grąžint ir liepė naudot į sveikatą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abuelita @ 2017 11 05, 12:18)
Ane?  bigsmile.gif O aš dar jiems siūliausi grąžint, nes nu gi toks didelis kainos skirtumas biggrin.gif Bet parašė, kad nereik grąžint ir liepė naudot į sveikatą ax.gif

Pavydu rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(debesy @ 2017 11 05, 01:04)
<p>Merginos, noriu susikomplektuoti kazka naturalaus nuo pasikartojancio galvos skausmo. Issirinkau 5htp, feverfew, willow bark extract (jau geriu magni). Skausmas aplanko 4/5 kartus per menesi, pulsuojantis ir bjaurus, dazniausiai nuo ryto iki vakaro, nezmoniskas jautrumas sviesai ir garsams, kartais priveda iki vemimo... Paskutiniu metu atsirado ir kaklo/sprando skausmas kartu. Gydytoja nusprende, kad tai ne migrena, o paprastas galvos skausmas, nes dazniausiai kita ryta (4 atvejais is 5) viskas buna praeje. Skaiciausi apie visus tris preparatus, bet nesu tikra... ar feverfew reikia vartot tik pajutus beprasidedanti skausma ar kaip papildus kiekviena diena? Jei kiekviena diena, ar tai nebus per didele apkrova inkstams ir kepenims del keliu dienu per menesi galvos skausmo ir verciau ji atkentet su iprastais ibumetinais ir ibuprofenais? O willow bark extract, kaip suprantu, vartot kaip vaistus t.y. prasidejus galvos skausmui? Uz 5htp uzkliuvo akys viename 15min straipsnyje, kur daktare pate, kad kamuojant galvos skausmui ji pirma zmogui siulytu gert magni ir 5htp. Bet kiek skaitausi jis man panasesnis i antidepresanta. Ar tai irgi nebus per stipri priemone? Raso, kad gali pakenkti vairavimui ir priemoniu valdymui... Nei vairuoju, nei priemones valdau, bet aprasymas skamba keistai biggrin.gif Gal galit patart kazka is savo patirties, kas naturalu ir veiksminga, nes jau labai pavargau nuo to...
</p>

O aš jums siūlyčiau pirmiausia gerą osteopatą susirasti, kad padarytų jums kažkur apie 7-10 seansų kraniosakralinės terapijos. Na taip, kainuos, bet padės tikrai. Ypač kai apie kaklą ir sprandą parašėte, tai patikėkite, užspausta pas jus viskas
Atsakyti
QUOTE(debesy @ 2017 11 05, 02:04)
Uz 5htp uzkliuvo akys viename 15min straipsnyje, kur daktare pate, kad kamuojant galvos skausmui ji pirma zmogui siulytu gert magni ir 5htp. Bet kiek skaitausi jis man panasesnis i antidepresanta. Ar tai irgi nebus per stipri priemone? Raso, kad gali pakenkti vairavimui ir priemoniu valdymui... Nei vairuoju, nei priemones valdau, bet aprasymas skamba keistai biggrin.gif Gal galit patart kazka is savo patirties, kas naturalu ir veiksminga, nes jau labai pavargau nuo to...


Mano paauglei pripažino migreną. Tai mums neurologė rekomendavo gerti 5-HTP po 100 mg kapsulę kas vakarą. Vartojo dukra pusę metų šį https://www.iherb.co...180-Veggie-Caps, galiu pasakyti kad migrenos priepuoliai tapo žymiai retesni, šiais mokslo metais dar nė karto neskaudėjo galvą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(debesy @ 2017 11 05, 02:04)
<p>Merginos, noriu susikomplektuoti kazka naturalaus nuo pasikartojancio galvos skausmo. Issirinkau 5htp, feverfew, willow bark extract (jau geriu magni). Skausmas aplanko 4/5 kartus per menesi, pulsuojantis ir bjaurus, dazniausiai nuo ryto iki vakaro, nezmoniskas jautrumas sviesai ir garsams, kartais priveda iki vemimo... Paskutiniu metu atsirado ir kaklo/sprando skausmas kartu. Gydytoja nusprende, kad tai ne migrena, o paprastas galvos skausmas, nes dazniausiai kita ryta (4 atvejais is 5) viskas buna praeje. Skaiciausi apie visus tris preparatus, bet nesu tikra... ar feverfew reikia vartot tik pajutus beprasidedanti skausma ar kaip papildus kiekviena diena? Jei kiekviena diena, ar tai nebus per didele apkrova inkstams ir kepenims del keliu dienu per menesi galvos skausmo ir verciau ji atkentet su iprastais ibumetinais ir ibuprofenais? O willow bark extract, kaip suprantu, vartot kaip vaistus t.y. prasidejus galvos skausmui? Uz 5htp uzkliuvo akys viename 15min straipsnyje, kur daktare pate, kad kamuojant galvos skausmui ji pirma zmogui siulytu gert magni ir 5htp. Bet kiek skaitausi jis man panasesnis i antidepresanta. Ar tai irgi nebus per stipri priemone? Raso, kad gali pakenkti vairavimui ir priemoniu valdymui... Nei vairuoju, nei priemones valdau, bet aprasymas skamba keistai biggrin.gif Gal galit patart kazka is savo patirties, kas naturalu ir veiksminga, nes jau labai pavargau nuo to...
</p>


turiu migreną. kurį laiką vartojau feverfew - nepajaučio jokio poveikio sad.gif
Atsakyti
Nuo migrenos draugei padeda https://www.iherb.co...ggie-caps/22806 nors čia žolių rinkinys skirtas atminčiai gerinti, bet matyt teigiamai veikia visą smegenų veiklą.
Atsakyti

Aciu, merginos, labai uz visus patarimus! Manau feverfew ir willow bark keliauja is krepselio, bandysiu 5htp. Pagal mama2009 patarima gal dar pabandysiu rutina ir AuroraBO rekomenduotus vitaminus, daugiau pasiskaitinesiu. Monteverte, as labai noreciau ir ta terapija skamba kaip tikrai man reikalinga, bet pirmi metai Svedijoj, reik kojas apsilti ir apsiprasti su kalba pries keliaujant pas daktarus rimciau :D O Lietuvoj tiek ilgai neuzsibunu... Tad ieskau kitu keliu.

Pasidalinimui, cia mano pirmieji, jau pries pora savaiciu gauti krepseliai. Daug niekniekiu, nes, atrodo, visko reikia.

1) https://se.iherb.com...7&rcode=RAM3464

2) https://se.iherb.com...5&rcode=RAM3464

3) https://se.iherb.com...6&rcode=RAM3464

Apsedimas man dabar Real Techniques sepeteliais, kai pamaciau, kiek jie iherb kainuoja (pas mane vos ne dvigubai daugiau...), o ju dar dauguma ir shipping severs. Del idomumo pasiemiau staple brush, tai meciau visas kempineles salin, nuo gavimo tik ji ir naudoju - duoda toki lengva, orini efekta, galvoju antra uzsisakyt. Elf sepeteliais nelikau taip labai patenkinta, nes jausmas, kad ''nekabina'' produkto. Badger balzamai atrodo labiau placebiniai, bet pirma karta galvos skausmui padejo, maloniai saldo, del naktinio nezinau kiek efektyvus. Bragg liquid aminos emiau uzsigalvojus, kad tai coconut aminos, prasoviau :D bet susinaudos, vis tiek sveikiau uz iprasta sojos padaza. Magnis baisingai dideles tabletes, 4 per diena, nesu labai patenkinta, kitakart bandysiu citrata. Probiotikai, omega3, vitaminas D - visais patenkinta, ypatingai, kad po omega3 nelieka jokio skonio burnoj ir neatsiranda veliau. Vitamino D mazytes, patogios kapsulytes. Tik del probiotiku neaisku, kiek jie veikia ar ne. Galiausiai Matcha arbata - labai patenkinta, iskeiciau rytais kava i buletproof matcha, kaip skanuuu!

p.s. gal dar kas galetu patarti kazka senyvo amziaus suniui bendrai sveikatai pataisyti? atsiliepimai apie sita labai geri, bet kaina... https://se.iherb.com...60-Wafers/36618Idomu, ar veikia.

p.s.s. jei dar kas nors uzsisako i Svedija, turiu pora klausimu!

Atsakyti
QUOTE(mama2009 @ 2017 11 04, 21:30)
Naujas krepselis - siuntimas nemokamas https://www.iherb.co...mp;rcode=QNL824
1. Biotinas nuo plauku slinkimo, mano dukrai labai patinka rezultatas;



O Biotiną kaip naudojat? užtenka kartą per dieną išgerti?
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano naujas krepšiukas su nemokamu siuntimu https://www.iherb.co...-19267_HOG-8492.
Kompanijos CGN astaxantiną trial kaina jau bandžiau, teigiamą poveikį akims pajutau. Bet pilna kaina paėmiau pabandyti Healthy Origins. Ten ne tik astaxantinas sudėty, bet ir liuteinas su vit. A ir E. Veido kaukė nunulino 1,70 eur papildo siuntimą, be to šios dar nebandžiau, atsiliepimai geri, pasilepinsiu. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mere @ 2017 11 05, 14:28)
O Biotiną kaip naudojat? užtenka kartą per dieną išgerti?
ačiū  4u.gif


Biotinas geriamas 5000 mcg vieną kartą per parą kartu su maistu.
Atsakyti