Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Viskas aisku, tuoj parasysiu iherb'ui, i chat aisku rasysiu, nes i e-mailus neatsakineja jie beveik..

Hmm, sakykit, gal galima tada sita Epicor vaikui bandyti? Cia 500mg, o vaikiskas Epicor 125mg, ir jo reikia 2 tableciu 22-24kg vaikui. Tai suaugusio tablete per puse perpjauti ir tiek? Ar negalima taip, gal tas vaikiskas koks kitoks? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 13 spalio 2017 - 10:16
QUOTE(Jolancike @ 2017 10 13, 12:06)
Aš pirmą kartą perku, sugundė bandžiusios, sakė, kad kvapas nuostabus pasklinda namie.
Dar vienas krepšelis https://www.iherb.co...76490_FPI-03811, siuntimas nemokamas. Šįkart su grybukais kartu parkeliaus Missha prausimosi putos, vėl forumo įtaka  biggrin.gif . Taip išliaupsintos, kad negali neimt. Ir arbatmedžio aliejus, jo visada turiu namuose.


Supratau, pasirodėte, kad gavote siuntinį, tai pamaniau, kad vakar jau išbandėte ax.gif, bet jau kita mergina atsakė, kad liuks.
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2017 10 13, 11:06)
Aš pirmą kartą perku, sugundė bandžiusios, sakė, kad kvapas nuostabus pasklinda namie.
Dar vienas krepšelis https://www.iherb.co...76490_FPI-03811, siuntimas nemokamas. Šįkart su grybukais kartu parkeliaus Missha prausimosi putos, vėl forumo įtaka  biggrin.gif . Taip išliaupsintos, kad negali neimt. Ir arbatmedžio aliejus, jo visada turiu namuose.



bet kas tos putos pastoviai out of stock, sunku pagaut, dabar vel nera https://gr.iherb.com...oz-200-ml/69840


dar sita krema gavau, bandau. toks tirstas, grynai zieminis man. labiausiai sudomino, kad parasyta balina smile.gif)))

https://gr.iherb.com...-oz-50-ml/71608
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 13 spalio 2017 - 10:20
Man čia toks klausimas kilo. Gal yra kažkokių preparatų nuo gleivių vaikams?
Vaikas 8m. netoleruoja kviečių, prieš porą dienų suvalgytas vienas keksiukas tiek gleivių prikaupė...kosėjo dvi naktis, pati jaučiau, kaip ten jo gerklytėje pilna pilna.. Jisj au po pusmečio dietos svajoja kaip galės vėl viską valgyti, o realiai matau, kad dar neišsivalęs organizmas..
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2017 10 13, 11:06)
Šįkart su grybukais kartu parkeliaus Missha prausimosi putos, vėl forumo įtaka  biggrin.gif . Taip išliaupsintos, kad negali neimt. Ir arbatmedžio aliejus, jo visada turiu namuose.


Bet tai jūs gal vien tais grybukais maitinatės biggrin.gif kiek skaičiau, tai gal kas antra diena perkat bigsmile.gif

QUOTE(agise @ 2017 10 13, 11:17)
Supratau, pasirodėte, kad gavote siuntinį, tai pamaniau, kad vakar jau išbandėte ax.gif, bet jau kita mergina atsakė, kad liuks.

Aš kitokio kvapo turiu, tai tikrai labai kvepia, bet neilgai laikosi tas kvapas, o pakuotė tai mažutė, brangiai išeina ax.gif

QUOTE(Lyn @ 2017 10 13, 11:19)
bet kas  tos  putos  pastoviai  out  of  stock, sunku pagaut, dabar  vel nera [


Kad ir šiandien iš pat ryto jau nebuvo jų, nesuprantu kaip žmonės sugeba nusipirkti, negi tik keliom minutėm atsiranda rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(soweluu @ 2017 10 13, 11:21)
Man čia toks klausimas kilo. Gal yra kažkokių preparatų nuo gleivių vaikams?
Vaikas 8m. netoleruoja kviečių, prieš porą dienų suvalgytas vienas keksiukas tiek gleivių prikaupė...kosėjo dvi naktis, pati jaučiau, kaip ten jo gerklytėje pilna pilna.. Jisj au po pusmečio dietos svajoja kaip galės vėl viską valgyti, o realiai matau, kad dar neišsivalęs organizmas..


Šie https://www.iherb.co...Acetyl-Cysteine N-acetilcisteinas (NAC) - skystina gleives ir skatina jų pasišalinimą iš bronchų, mažina sekreto klampumą. Be to, pasižymi antitoksiniu poveikiu.[I]
Atsakyti
o gal kas turite atrade gera koki purskala vaikui, alergiskam dulkiu erkem? nosies praplovimui?
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2017 10 13, 11:46)
o gal kas  turite  atrade  gera  koki purskala  vaikui, alergiskam  dulkiu erkem?  nosies  praplovimui?

Purškalas tik palengvins - ieškokite alergijos priežasčių. Aš savo vaikui dariau maisto toleravimo testą..bet ir be testo galima spėti, kad tai glitimo vartojimo pasekmės...arba pieno produktų. Maniškiui dar ir daugelis mėsos netiko.
Atsakyti
Mamai nustate beprasidedancia katarakta, reikes operacijos.. Bet jai vis puliuoja, traiskanoja akys, po nakties dazniausiai, sake kol taip yra, nieko operuoti negali. Isbandyti beveik visi lasiukai is vaistines, niekas nepadeda, kazkaip neteisingai akys asaras gamina jei gerai supratau.. Gal zinot ka dar galetu pabandyti? unsure.gif Gal kokiu vitaminu, papildu galima pagerti, kad pastiprinti?
Ir gal ne i tema, bet labai svarbu.. Kur ir pas ka Vilniuj operuotis? Gali buti ir privaciai, nebutinai Santariskes (itariu ten eiles nezmoniskas..) unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 13 spalio 2017 - 10:54
QUOTE(soweluu @ 2017 10 13, 11:51)
Purškalas tik palengvins - ieškokite alergijos priežasčių. Aš savo vaikui dariau maisto toleravimo testą..bet ir be testo galima spėti, kad tai glitimo vartojimo pasekmės...arba pieno produktų. Maniškiui dar ir daugelis mėsos netiko.



bet tai as ir rasau alergija - dulkiu erkes
Atsakyti
Mergaites,padekit prasau,ne ta krepseli uzsakiau,ar galima butu cancelinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2017 10 13, 12:46)
o gal kas  turite  atrade  gera  koki purskala  vaikui, alergiskam  dulkiu erkem?  nosies  praplovimui?

dukra turi tą patį "džiaugsmą", turbut nėra tokių visai, turiu tokį purškalą NatraBio, BioAllers, Sinus & Allergy Nasal Spray, Allergy Treatment, 0.8 fl oz (24 ml) stebuklų nedaro, bet kažkiek palengvina, ypač kai sausas oras.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 10 13, 11:51)
Mamai nustate beprasidedancia katarakta, reikes operacijos.. Bet jai vis puliuoja, traiskanoja akys, po nakties dazniausiai, sake kol taip yra, nieko operuoti negali. Isbandyti beveik visi lasiukai is vaistines, niekas nepadeda, kazkaip neteisingai akys asaras gamina jei gerai supratau.. Gal zinot ka dar galetu pabandyti? unsure.gif  Gal kokiu vitaminu, papildu galima pagerti, kad pastiprinti?
Ir gal ne i tema, bet labai svarbu.. Kur ir pas ka Vilniuj operuotis? Gali buti ir privaciai, nebutinai Santariskes (itariu ten eiles nezmoniskas..)  unsure.gif

man akis operavo Kaune, ten akiu klinikos ir visi vaziuoja ten....
Atsakyti