Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(ankata @ 2017 10 13, 00:03)
<p>nesuprantu kodel neleidzia cituoti.. anyway..
</p><p>tos putos Missha-Super-Aqua man tai irgi labai patinka, net nepamenu kito tokio prausiklio kur butu labiau patikes. ir kvepia skaniai, taip svariai, neerzinanciai, naudojasi labai skalsiai, uzteks 5 kartus ilgiau nei kokio kito prausiklio, ir po prausimosi veidas nelieka issausintas, o svarbiausia nebereikia zaisti su tais miceliniais, pieneliais ir t.t., viens du ir svaru biggrin.gif</p>


Prie ,,cituoti"yra langelis ,,atsakyti", spauskit ji ir atsakysit su pacitavimu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, šią naktį mano siuntinį išsiuntė, bet lojalumo kreditų nerodo, gal per greit aš kitą krepšą dėlioju? Per kiek laiko tie lojalumo kreditai atsiranda? 4u.gif
Atsakyti
Kokių Madre labs muilų naujų atsirado wub.gif gaila, kad tas detoxikuojantis su moliu daug brangesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2017 10 13, 09:09)
Kokių Madre labs muilų   naujų atsirado  wub.gif gaila, kad tas detoxikuojantis su moliu daug brangesnis  ax.gif

Ar nesausina kūno odos jie? Gundausi išbandyti kokį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2017 10 12, 23:34)
Mano naujas krepšelis https://www.iherb.co...00295_FPI-03811, siuntimas nemokamas.
Tradiciškai grybukai imuniteto stiprinimui.
Oro gaivintojas Vetiver kvapo - jau tiek išgirtas, reikia ir man išbandyti.  biggrin.gif 
Reviva Labs paakių kremas - atsiliepimai geri, susigundžiau.
Dar tilpo aviečių koncentratas iš trial skyrelio.



Na ir kaip tas oro gaiviklis ax.gif? Ar verta pirkti?
O gal merginos esate ką nors pirkusios iš kvapų namams kur su lazdelės merkiasi ax.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agise: 13 spalio 2017 - 08:22
QUOTE(agise @ 2017 10 13, 10:20)
Na ir kaip tas oro gaiviklis ax.gif? Ar verta pirkti?


man labai labai patiko, jau antrą įsigyjau smile.gif

Keleta prekių, kurie kartu ar po vieną nulina siuntimą (aišku reik delioti)
Sambucol, Black Elderberry, Original Formula, Immune System Support, 30 Tablets Chewable tik jo trumpas galiojimas
Sierra Bees, Bumpy Road Salve
Source Naturals, Wellness Formula, With Andrographis and Propolis Extract, 180 Tablets
Atsakyti
QUOTE(kwaksyte @ 2017 10 13, 09:20)
Ar nesausina kūno odos jie? Gundausi išbandyti kokį  smile.gif


Kad dar tik atsirado jie, net komentarų nėra, aš gal juodąjį afrikos muilą išbandysiu, nes už populiarųjį Nubian juodąjį beveik euru pigesnis bigsmile.gif bet kvapo tai jaučiu tikrai nebus tokio nuostabaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kwaksyte @ 2017 10 13, 08:29)
Sveikos, šią naktį mano siuntinį išsiuntė, bet lojalumo kreditų nerodo, gal per greit aš kitą krepšą dėlioju? Per kiek laiko tie lojalumo kreditai atsiranda?  4u.gif


Pagaliau atsirado tie kreditai, reikėjo tik palaukti smile.gif
Atsakyti
Ka daryti, jei iherbas idejo ne ta preke?? Vietoj Epicor vaikisko idejo zuvu taukus vaikiskus, kurie yra gerokai brangesni, bet man Epicor reikejo! Ka daryti? Rasyti jiems, ar jie man atsius ji? Ar nores grazinimo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 10 13, 10:05)
Ka daryti, jei iherbas idejo ne ta preke?? Vietoj Epicor vaikisko idejo zuvu taukus vaikiskus, kurie yra gerokai brangesni, bet man Epicor reikejo! Ka daryti? Rasyti jiems, ar jie man atsius ji? Ar nores grazinimo? unsure.gif

Man kai taip buvo parašiau, kad gali grąžinti rewards pavidalu, tai gal tą pačią dieną gavau kompensaciją smile.gif Grąžint nereikėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 13 spalio 2017 - 09:13
QUOTE(agise @ 2017 10 13, 09:20)
Na ir kaip tas oro gaiviklis ax.gif? Ar verta pirkti?


Aš pirmą kartą perku, sugundė bandžiusios, sakė, kad kvapas nuostabus pasklinda namie.


Dar vienas krepšelis https://www.iherb.co...76490_FPI-03811, siuntimas nemokamas. Šįkart su grybukais kartu parkeliaus Missha prausimosi putos, vėl forumo įtaka biggrin.gif . Taip išliaupsintos, kad negali neimt. Ir arbatmedžio aliejus, jo visada turiu namuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 13 spalio 2017 - 10:15
QUOTE(Shalimar @ 2017 10 13, 10:05)
Ka daryti, jei iherbas idejo ne ta preke?? Vietoj Epicor vaikisko idejo zuvu taukus vaikiskus, kurie yra gerokai brangesni, bet man Epicor reikejo! Ka daryti? Rasyti jiems, ar jie man atsius ji? Ar nores grazinimo? unsure.gif

Genda paskutiniu metu smile.gif Man už pilną kainą įdėjo besibaigiančio galiojimo papildus, tik mėnuo telikęs buvo ir po mano nupirkimo, parodė, kad discontinued.
Tai parašiau, foto įdėjau, grąžino ir už papildą ir dar už siuntimą, nes ten didelės 90 tablečių (šunims), tai siuntimas praktiškai kainavo dėl jų.
O prekės naujos tikrai neatsiųs, teks jau jums vėl iš naujo užsakymą daryti, tokia jau ta tvarka.
Atsakyti