Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(EnBlanc @ 2017 09 25, 17:04)
Įdomu atsiliepimai. Aš tik kaukę turiu, bet kad stebuklas būtų kažkoks, nepastebėjau. Norėčiau ko nors nenuplaunamo, nes antrą dieną po plovimo galiukai pasidaro kaip stagarai  unsure.gif


Mano plaukai išvis sausi ir pasipūtę, tai aš džiovinu tik natūraliai ir išdžiūvusiems naudoju plaukų aliejų, braukiu rankomis per visą plaukų ilgį, ypač sutepdama galiukus. Kolkas geresnio už Kerastase elixir Ultime tam reikalui neradau. Plaukai būna minkšti, malonūs liesti, žvilga. Ir kvapas neikyrus.


Naujas krepšelis, viskas su nuolaida, siuntimas nemokamas biggrin.gif
https://www.iherb.co...90320_REV-11234
Kremus šiuos perku pirmą kartą. Kosmetiką su glikolio rūgštimi naudojau, bet ne iš iherb. Noriu išbandyti. Mizon kremas turi nemažai gerų atsiliepimų, pažiūrėsim kas per stebuklas rolleyes.gif
Dar enzimų bandomoji pakuotė tilpo į krepšiuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 25 rugsėjo 2017 - 20:20
Sugunde dienos preke, ta proga naujas krepselis - https://www.iherb.co...mp;rcode=QNL824 siuntimas nemokamas.
1. Dienos preke - korejietiskos paakiu kaukes.
2. Elizavecca hialurono rugstis.
3. Probiotikai.
Atsakyti
Man ta earth science kauke irgi tiesiog paprasta kauke.. Nors turiu kelis buteliukus, per akcija pirkau. Didesni ispudi paliko Agafijos kauke, bet ne babuskos, o Banka Agafji tokioj popierinej beveik pakuotej. Tai cia apie naturalesnes kalbu, is silikoniniu "blogieciu" Loreal superine su pieno rugstim atrodo.. O is aliejuku CHI silkas.. Aisku beveik nenaudoju, laikausi is paskutiniuju, nors turiu dar buteliuke. As isplovus slapius plaukus patepu kokiais trim lasiukais argano aliejaus, ne daugiau, kad riebaluoti nebutu paskui. Arba Giovanni aliejuka naudoju, bet irgi ne kasdien (turbut negerai kasdiena..?). Desert essence purskala su kokosais turiu, nieko ypatingo.. O siaip nustojau sviesinti plaukus ir labai noriu atsiauginti, bet toks jausmas, kad jie man sustojo augti unsure.gif

As dabar i tas rugstis visokias seile varvinu.. Turiu jautria ir sausa oda, nebandzius ju. Bet jau taip norisi, nes nusibodo skaityti pagyras ir aikciojimus.. Per stipri turbut kaip pradziai (aha 30% ir bha 2%smile.gif )
Atsakyti
Tarp naujų produktų akis užkabino kokosiniai wrap's ai. https://iherb.co/25i4ceTC Duonos ir tortilijos alternatyva, tikrai pirmą kartą matau. Ir dar taupantys siuntimą.
Susidėjau į norų sąrašą. Sudėtyje tikrai jokių blogiukų.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 25, 21:40)
As dabar i tas rugstis visokias seile varvinu.. Turiu jautria ir sausa oda, nebandzius ju. Bet jau taip norisi, nes nusibodo skaityti pagyras ir aikciojimus.. Per stipri turbut kaip pradziai (aha 30% ir bha 2%smile.gif )


AHA rekomenduoja pradėti nuo 5% ir pripratus odai iki 10%, aukštesnės koncentracijos priemones naudoja tik kosmetologai ir gydytojai, namie nerekomenduojama. O BHA sausai odai nelabai tinka, nes ji sausina odą, tinkamesnė riebiai ir į aknę linkusiai odai.
Atsakyti
QUOTE(Rožės vardas @ 2017 09 25, 22:01)
Tarp naujų produktų akis užkabino kokosiniai wrap's ai.  https://iherb.co/25i4ceTC  Duonos ir tortilijos alternatyva, tikrai pirmą kartą matau. Ir dar taupantys siuntimą.
Susidėjau į norų sąrašą. Sudėtyje tikrai jokių blogiukų.


Bet tai kaina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 25, 21:40)
Man ta earth science kauke irgi tiesiog paprasta kauke.. Nors turiu kelis buteliukus, per akcija pirkau. Didesni ispudi paliko Agafijos kauke, bet ne babuskos, o Banka Agafji tokioj popierinej beveik pakuotej. Tai cia apie naturalesnes kalbu, is silikoniniu "blogieciu" Loreal superine su pieno rugstim atrodo.. O is aliejuku CHI silkas.. Aisku beveik nenaudoju, laikausi is paskutiniuju, nors turiu dar buteliuke. As isplovus slapius plaukus patepu kokiais trim lasiukais argano aliejaus, ne daugiau, kad riebaluoti nebutu paskui. Arba Giovanni aliejuka naudoju, bet irgi ne kasdien (turbut negerai kasdiena..?). Desert essence purskala su kokosais turiu, nieko ypatingo.. O siaip nustojau sviesinti plaukus ir labai noriu atsiauginti, bet toks jausmas, kad jie man sustojo augti unsure.gif

As dabar i tas rugstis visokias seile varvinu.. Turiu jautria ir sausa oda, nebandzius ju. Bet jau taip norisi, nes nusibodo skaityti pagyras ir aikciojimus.. Per stipri turbut kaip pradziai (aha 30% ir bha 2%smile.gif )



Idėkit Loreal gerosios foto prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2017 09 25, 22:48)
Idėkit Loreal gerosios foto prašau 4u.gif

Kaip ziuriu dabar, ji lyg pakeite pakuote.. As turejau tokia smile.gif O sesuo mano uzsiaugino plaukus iki uzpakalio. Nedazo ji, bet tokie stori, blizgantys, jokiu skilinejimu. Ji jau daugybe metu Tigi Bed Head naudoja, man jie irgi super.. As jau kokie geri 5 metai be sls ir chemiju bandau gyventi, bet kad butu pagerejusi plauku bukle, tai nepasakyciau.. Anksciau atrodo geriau buvo, bet dar neprarandu vlties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 25, 23:09)
Kaip ziuriu dabar, ji lyg pakeite pakuote.. As turejau tokia smile.gif O sesuo mano uzsiaugino plaukus iki uzpakalio. Nedazo ji, bet tokie stori, blizgantys, jokiu skilinejimu. Ji jau daugybe metu Tigi Bed Head naudoja, man jie irgi super.. As jau kokie geri 5 metai be sls ir chemiju bandau gyventi, bet kad butu pagerejusi plauku bukle, tai nepasakyciau.. Anksciau atrodo geriau buvo, bet dar neprarandu vlties biggrin.gif


Tai gal dabar tokia pakuotė kaukė smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2017 09 25, 22:48)
Bet tai kaina  blink.gif

Taip, gero maisto norit, reikia daugiau moketi. O jeigu nori savo, galima kokoso drozliu nusipirkti as is ju pati kepu. Ziuriu ar shipping saver ar ne, jeigu taip, man apsimoka ir daugiau sumoketi. Geriau uz produkta daugiau, ir ji sunaudoti, o ne siuntima, uz "ora".
Atsakyti
Ką galit parekomenduoti pagerti lengvai sportuojančiai (2k/sav)? Baltymų ar kažko dar reikėtų?
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2017 09 25, 23:16)
Tai gal dabar tokia pakuotė kaukė  smile.gif



Taip, gali buti. As senokai pirkau..
Del rugsciu tai esu skaiciusi ta. Tiesiog nemaciau tiek daug geru atsiliepimu kaip apie sia, pamisimas kazkoks. O kazin kaip kitos rugstys? Gal is kitokiu kas sausai tiktu? Glycolic Acid 7%, Azelaic Acid Suspension 10%, Lactic Acid 5%, Lactic Acid 10%, Mandelic Acid 10%, Alpha Lipoic Acid 5%? Gal lactic acid? Naujos dalykas man tos rugstys.. Skaitau, bet tien daug visko.. unsure.gif


Atsakyti