Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Shalimar @ 2017 09 24, 21:12)
Ka manote apie 21st Century? Konkreciai apie ju biotina.. Kodel ju produktai zymiai pigesni nei kitu? Brangesnis man netelpa i krepseli (nes ir as uzsimaniau tos Wellness Formula biggrin.gif nors galiojimas nepilni metai.. Ir kazin iki kada ta nuolaida bus? )

https://gr.iherb.com...-Capsules/41307

Jie dažnai prikiša itin pigių ir kenksmingų užpildiklių. Tai tokiu atveju, netikiu, kad ir pačiam papildui parenka geriausią žaliavą. Bet jei tik biotiną imat ir tik vieną kartą, tai nemanau, kad nusinuodysit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2017 09 23, 19:06)
Gal kuri bandėt duoti vaikams? Kaip poveikis? Atsiliepimų labai mažai, apie vieną išvis nėra. O kaip jų sudėtis?

Tie antri matau nuo 4 metų tik, tai nerizikuosiu.
O tuos lašiukus reikės išmėgint smile.gif
Atsakyti

Gal galėtumėte patarti  :4u:

 

Pagal iHerb duotą kodą, mano siuntinys rugsėjo 5d. pasiekė Vilniaus PSD. 

Nesulaukiau jokių žinių iš pašto ir praėjusią savaitę išsiunčiau užklausą - nurodžiau kodą ir paklausiau, ką daryti tokiu atveju. 

Gavau atsakymą, kad turimas siuntos kodas neatitinka tarptautinių registruotųjų siuntų žymėjimo reikalavimų, todėl neturi galimybės sistemoje patikrinti jos buvimo vietos. Taip pat, pagal pateiktą kodą, galima daryti prielaidą, kad siunta yra neregistruota ir sekimo sistemoje pateikiama tik preliminari informacija apie jos buvimo vietą (arba turėjo būti pateiktas kitas kodas). Tokio tipo siuntų kelias nefiksuojamas.

 

Ar tokiu atveju turėčiau toliau aiškintis su LP, ar galima kreiptis į iHerb dėl pinigų gražinimo? 

Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2017 09 25, 11:37)
<p>Gal galėtumėte patarti  4u.gif</p>
<p> </p>
<p>Pagal iHerb duotą kodą, mano siuntinys rugsėjo 5d. pasiekė Vilniaus PSD. </p>
<p>Nesulaukiau jokių žinių iš pašto ir praėjusią savaitę išsiunčiau užklausą - nurodžiau kodą ir paklausiau, ką daryti tokiu atveju. </p>
<p>Gavau atsakymą, kad <span>turimas siuntos kodas neatitinka tarptautinių registruotųjų siuntų žymėjimo reikalavimų, todėl neturi galimybės sistemoje patikrinti jos buvimo vietos. </span><span>Taip pat, pagal pateiktą kodą, galima daryti prielaidą, kad siunta yra neregistruota ir sekimo sistemoje pateikiama tik preliminari informacija apie jos buvimo vietą (arba turėjo būti pateiktas kitas kodas). Tokio tipo siuntų kelias nefiksuojamas.</span></p>
<p> </p>
<p><span>Ar tokiu atveju turėčiau toliau aiškintis su LP, ar galima kreiptis į iHerb dėl pinigų gražinimo? </span></p>

O jūs bent buvote gyvai pašte, ar prašėte gražiai konsultančių, kad paieškotų? Motyvuokite tuo, kad lapelio negavote, gal ne į tą dėžutę įmetė ar iš viso pamiršo atnešti.
Atsakyti
Gavau vaistus vaikams nuo parazitų https://gr.iherb.com...-oz-60-ml/69667

Gal žinote kiek laiko tokius vaistus reikia vartoti? Nes nerašo kiek juos gerti, tik vartojimo dozė. Duosiu dviem vaikams, tai neįsivaizduoju ar užteks buteliuko ar dar vieną parsisiųsti. Kiek laiko paprastai jūs vartojate? Kad ir suaugusiems pavyzdžiui, priemones su juodojo riešuto ekstraktu.
Atsakyti
Atkeliavo rugsėjo 9 dienos siuntinukas https://www.iherb.co...17491_ERS-17500. Šampūnas ir plaukų kaukė daugelio išgirti, susigundžiau ir aš pabandyti savo sausiems plaukams, kvapas puikus. Tikiuosi ir man patiks. Na ir paakių kremas, šis taip pat susipažinimui. biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Sugudravau, kaip čia kažkas rašė, į adress line 2 įrašyti savo telefono numerį pirkdama prekes, tai dabar daug greičiau gaunu siuntinukus, nes ateina SMS, nebereikia laukt lapelių iš pašto thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(fortuneafilius @ 2017 09 25, 12:23)
Kiek laiko paprastai jūs vartojate? Kad ir suaugusiems pavyzdžiui, priemones su juodojo riešuto ekstraktu.


Juodąjį riešutą dvi savates geriame, dvi savaites pertrauka ir vėl dvi savaites geriame. Taip dukart metuose - rudenį ir pavasarį. Geriau gerti dylant mėnuliui, tai aš pradedu per pilnatį, dar geriu per delčią ir iki jauno mėnulio baigiasi tos dvi savaitės.
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2017 09 23, 19:06)
Gal kuri bandėt duoti vaikams? Kaip poveikis? Atsiliepimų labai mažai, apie vieną išvis nėra. O kaip jų sudėtis?


EPICOR saviskiams perku ir duodu , jau pora metu turbut 4u.gif Dazniausiai duodu kai matau, kad darzeli, daug serganciu, arba jau vienas pradeda sloguot, tai iskart abiem duodu 4u.gif Maniskiam veikia kaip stebuklas, praktiskai jei sloga pagaunam iskart , po triju dienu ji dingsta, seniau visada sloga, mums komplikuodavosi i ausu uzdegimus 4u.gif
Kai atradom Epicor ir cats claw( siuos duodu tik kai jau rimciau kabina) nenaudojam praktiskai jokiu vaistu smile.gif Seniau budavo , kad antibiotikus, del ausu uzdegimo gerdavom kas antra menesi unsure.gif Dar vitamina D geriam, i savaite du tris kartus. Juodaji riesuta geriam du kart metuose visa seima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sebra: 25 rugsėjo 2017 - 13:18
QUOTE(fortuneafilius @ 2017 09 25, 12:23)
Gavau vaistus vaikams nuo parazitų https://gr.iherb.com...-oz-60-ml/69667

Gal žinote kiek laiko tokius vaistus reikia vartoti? Nes nerašo kiek juos gerti, tik vartojimo dozė. Duosiu dviem vaikams, tai neįsivaizduoju ar užteks buteliuko ar dar vieną parsisiųsti. Kiek laiko paprastai jūs vartojate? Kad ir suaugusiems pavyzdžiui, priemones su juodojo riešuto ekstraktu.

būtų gerai, kad vienas buteliukas tektų vienam vaikui. Jei vaikai du, reiktų kiekvienam po buteliuką. Sugeriat buteliuką ir žiūrite situaciją pagal tyrimus arba bent jau vizualiai kaip vaikai jaučiasi. Sekantį kursą manyčiau riektų daryti ne anksčiau kaip po 3 mėnesių.
Atsakyti
QUOTE(sebra @ 2017 09 25, 15:17)
EPICOR saviskiams perku ir duodu , jau pora metu turbut 4u.gif  Dazniausiai duodu kai matau, kad darzeli, daug serganciu, arba jau vienas pradeda sloguot, tai iskart abiem duodu 4u.gif  Maniskiam veikia kaip stebuklas, praktiskai jei sloga pagaunam iskart , po triju dienu ji dingsta, seniau visada sloga, mums komplikuodavosi i ausu uzdegimus 4u.gif
Kai atradom Epicor ir cats claw( siuos duodu tik kai jau rimciau kabina) nenaudojam praktiskai jokiu vaistu smile.gif Seniau budavo , kad antibiotikus, del ausu uzdegimo gerdavom kas antra menesi unsure.gif Dar vitamina D geriam, i savaite du tris kartus. Juodaji riesuta geriam du kart metuose visa seima ax.gif

Epicor jau keliauja pas mane bigsmile.gif O kiek metų jūsų vaikams? Aš irgi viliuosi, kad padės, nes va nesirgom nesirgom namie, o išleidau į darželį, ir po pirmų keturių dienų smigo į slogą ir kosulį ir niekaip nenustoja, nors jau 2sav praėjo.
Gruodį mūsų dvynukams bus 3m.
Atsakyti
QUOTE(sebra @ 2017 09 25, 14:17)
EPICOR saviskiams perku ir duodu , jau pora metu turbut 4u.gif  Dazniausiai duodu kai matau, kad darzeli, daug serganciu, arba jau vienas pradeda sloguot, tai iskart abiem duodu 4u.gif  Maniskiam veikia kaip stebuklas, praktiskai jei sloga pagaunam iskart , po triju dienu ji dingsta, seniau visada sloga, mums komplikuodavosi i ausu uzdegimus 4u.gif
Kai atradom Epicor ir cats claw( siuos duodu tik kai jau rimciau kabina) nenaudojam praktiskai jokiu vaistu smile.gif Seniau budavo , kad antibiotikus, del ausu uzdegimo gerdavom kas antra menesi unsure.gif Dar vitamina D geriam, i savaite du tris kartus. Juodaji riesuta geriam du kart metuose visa seima ax.gif

Norėčiau ir aš saviškei, bet jai metai ir 5 mėn. Turbūt dar nerizikuoti unsure.gif

QUOTE(Jolancike @ 2017 09 25, 13:39)
Atkeliavo rugsėjo 9 dienos siuntinukas https://www.iherb.co...17491_ERS-17500. Šampūnas ir plaukų kaukė daugelio išgirti, susigundžiau ir aš pabandyti savo sausiems plaukams, kvapas puikus. Tikiuosi ir man patiks. Na ir paakių kremas, šis taip pat susipažinimui.  biggrin.gif

Įdomu atsiliepimai. Aš tik kaukę turiu, bet kad stebuklas būtų kažkoks, nepastebėjau. Norėčiau ko nors nenuplaunamo, nes antrą dieną po plovimo galiukai pasidaro kaip stagarai unsure.gif
Atsakyti
Skauda gerkle- patarkit skubiai kiek gerti kates nago ar paul d arco. Ir kuris geriau kada

Ir epicor vaikams kapsulemis? Galima iskratyti turini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 25 rugsėjo 2017 - 17:16
QUOTE(vaiduliauskis @ 2017 09 25, 16:50)
Epicor jau keliauja pas mane bigsmile.gif  O kiek metų jūsų vaikams? Aš irgi viliuosi, kad padės, nes va nesirgom nesirgom namie, o išleidau į darželį, ir po pirmų keturių dienų smigo į slogą ir kosulį ir niekaip nenustoja, nors jau 2sav praėjo.
Gruodį mūsų dvynukams bus 3m.


Maniskiam dabar 5 ir 8 4u.gif bet maziukui duodu nuo triju metuku, tik kapsules ardau , duodu tik miletelius su vandeniu ax.gif aisku skonis ten nelabai skanus, bet maniskiai zino, kad vaistai nelabai skanus , tai nesipriesina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif sese savo mazajam nuo 2,5 duoda, kapsules ir nepraryja, ardo, nors jos nedideles, palyginus su kitais papildais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Drasiai galiu pasakyti, mum tikrai veikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o bandyta labai daug visko ax.gif 4u.gif
Atsakyti