Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Malena @ 2017 09 17, 18:11)
Geležis  4u.gif
Papildyta:
Tiek suprantu, bet vis tiek labai neaišku kiek konkrečiai kapsulių sau pasiskirti į dieną biggrin.gif

Dvi, kad greičiau padėtų, manau užteks
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 17, 21:14)
Kraunu antra krepseli, sakykit ar galima dar ka nors pagerti, kad padeti super sausai odai.. Kolagenas, hialiuronas isbandyti, vandeni geriu...

biotinas, silicis, cinkas
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 17, 21:31)
Dvi, kad greičiau padėtų, manau užteks
Papildyta:

biotinas, silicis, cinkas

Biotina geriau.. Silici su cinku bandysiu 4u.gif

dar pamirsau paklausti - nusipirkau masinai oro difuzoriu, na kaip kempinele, ant kurios eterini alieju lasini, ir tada ant kondicionieriaus groteliu dedi. Koki eterini galima naudoti, kad skaniai kvepetu? As juos pirkdavau dazniausiai ligoms visokioms, vaikams namie garinu, eukaliptus, arbatmedi ir pan, o val geru kvapu nezinau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 17, 21:48)
Biotina geriau.. Silici su cinku bandysiu 4u.gif

dar pamirsau paklausti - nusipirkau masinai oro difuzoriu, na kaip kempinele, ant kurios eterini alieju lasini, ir tada ant kondicionieriaus groteliu dedi. Koki eterini galima naudoti, kad skaniai kvepetu? As juos pirkdavau dazniausiai ligoms visokioms, vaikams namie garinu, eukaliptus, arbatmedi ir pan, o val geru kvapu nezinau..  smile.gif

O čia jau žinokit nelabai kas patars, manau, nes labai individualu. Man pvz. tas pats eukaliptas labai labai patinka. O kai pvz. naudojam šuniui nuo erkių, tai su vyru vis nosys nesutinka. Kai turėjom atlasinį kedrą, man nepatiko, jam patiko, kai dabar čiobreliais tepam, nes kitkas baigėsi, tai jam nelabai. Manau, kad neapsigautumėt, teks jums pačiai patestuoti kur nors kvapų krautuvėlėje. Arba imkite žinomus kvapus, kokius citrusų ar pušų kokių.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 17, 20:48)
Biotina geriau.. Silici su cinku bandysiu 4u.gif

dar pamirsau paklausti - nusipirkau masinai oro difuzoriu, na kaip kempinele, ant kurios eterini alieju lasini, ir tada ant kondicionieriaus groteliu dedi. Koki eterini galima naudoti, kad skaniai kvepetu? As juos pirkdavau dazniausiai ligoms visokioms, vaikams namie garinu, eukaliptus, arbatmedi ir pan, o val geru kvapu nezinau..  smile.gif

Neutraliausi būna citrusai - apelsinai, mandarinai ir greipfrutai mirksiukas.gif Man pvz, eukaliptas kvepia, o va vyrui jis primena nešvarias kojines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 17, 21:48)
dar pamirsau paklausti - nusipirkau masinai oro difuzoriu, na kaip kempinele, ant kurios eterini alieju lasini, ir tada ant kondicionieriaus groteliu dedi. Koki eterini galima naudoti, kad skaniai kvepetu? As juos pirkdavau dazniausiai ligoms visokioms, vaikams namie garinu, eukaliptus, arbatmedi ir pan, o val geru kvapu nezinau..  smile.gif


Aš visada maišau kelis kvapus, tada mažiau erzina, jei kam nepatinka smile.gif dabar labai patinka levanda+apelsinas arba levanda+bergamotė, o atskirai levanda nelabai ir bergamotė viena per stipriai man kvepia. Yra ir eterinių aliejų mišinių pirkti https://www.iherb.co...-Essential-Oils
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 18 rugsėjo 2017 - 07:42
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 16, 21:36)
Gal galite rekomenduoti gera akiu makiazo valikli, kad nuvalytu gerai tusa ir piestuka? Idealiausia aisku, jei dar ir siuntima mazintu.. smile.gif


man šitas patinka Beauty Without Cruelty
ilga laiką valiau su aliejumi (migdolu) bet tas riebumas ant akių nepatinka.
Atsakyti

Akių makiažui nuvalyti naudoju ricinos aliejų  :mirksiukas:​ 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jira: 18 rugsėjo 2017 - 09:34
Short dated sale (trumpo galiojimo pigiose prekėse) yra sausainukai su omega 3 , vitaminais ir sūriu nupiginti. Už 2 EUR. https://iherb.co/4EFTstVi
Atsakyti
kur padėjo shipping saverius? po krepšiu nebėra??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yuki: 18 rugsėjo 2017 - 13:49
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 16, 20:57)
Pries pora menesiu baigiau migdolu aliejaus buteliuka. Paskui nusipirkau Rasos micelini vandeni, nes buvo nusibodes tas aliejuotu akiu jausmas, kuri plaudavau paskui aisku.. Nieko gero man tas micelinis, ir turiu pripazinti, kad is visu isbandytu valikliu aliejus man vale geriausiai/greiciausiai. Galvojau gal yra dar kazko tokio gero, bet ne aliejaus.. smile.gif O koki naudojat? Migdolu ar koki kita? ax.gif


Dabar arganų naudoju, gerai nuo raukšlių. biggrin.gif

QUOTE(Shalimar @ 2017 09 17, 20:14)
Is dezodorantu akmuo neutralizuoja prakaito kvapa kazkiek, bet mano vyrui nuo jo istino pazastys visos blink.gif Bet joks naturalus dezodorantas nepadarys pazasu sausu, bent jau man.. Tik su garsiuoju blogiuku gali drasiai vaikscioti per karscius su rankovem ir nebijoti pakelti ranku biggrin.gif


Aš tai nepergyvenu dėl tų šlapių pažastų... Taigi natūralu, visi prakaituojam. Svarbu nesmirdėt. biggrin.gif O tie antiperspirantai, kur stabdo prakaitavimą, nėr gerai - sukelia vėžį.

QUOTE(Shalimar @ 2017 09 17, 20:48)
dar pamirsau paklausti - nusipirkau masinai oro difuzoriu, na kaip kempinele, ant kurios eterini alieju lasini, ir tada ant kondicionieriaus groteliu dedi. Koki eterini galima naudoti, kad skaniai kvepetu? As juos pirkdavau dazniausiai ligoms visokioms, vaikams namie garinu, eukaliptus, arbatmedi ir pan, o val geru kvapu nezinau..  smile.gif


Geranium + ylang ylang wub.gif Sexy kvapas, sako pažadina aistrą. biggrin.gif Bet nepastebėjau... tiesiog šiaip skaniai kvepia, namie garinu.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2017 09 18, 14:48)
kur padėjo shipping saverius? po krepšiu nebėra??


Prie kategorijų https://www.iherb.com/c/categories
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2017 09 18, 15:14)
Geranium + ylang ylang  wub.gif Sexy kvapas, sako pažadina aistrą. biggrin.gif Bet nepastebėjau... tiesiog šiaip skaniai kvepia, namie garinu.

mano vyras sako, kad ylan ylang bobutinis kvapas biggrin.gif man jis irgi toks brandus smile.gif
Atsakyti