Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Maja Di @ 2017 09 11, 12:39)
Aš neduodu, daviau tik kartą ir visi sugėrėm, kai tikrai vaikas spalinukių turėjo. Bet mano kolegė duoda. Jos brolio žmona gydytoja, galvoju pasakytų kad negerai daro ax.gif .

Gydytojai ir mokomi kad pagal simptomus atpažintų ligą ir paskirtų pagal simptomus vaistus. Nelabai jie gilinasi kiek tie vaistai kenkia. Jie ir vaikus visus rekomenduoja skiepyti reikia, nereikia. Nors patys savo neskiepyja taip jau į kairę, į dešinę. Mano brolio žmona poliklinikos sesutė, tai ji irgi nepripažįsta jokių natūralių vaistų, pati turi 2m vaiką, sloguoja - tabletė, skauda - tabletė, kosėja - tabletė.

Shalimar neduodu, turim šunį, jis gauna vaistų. Duodu vaikams juodą riešutą, ar kitokius natūralius. Tik dabar sunerimusi esu, nes mažąjam labai kojų padų oda pradėjo luptis, nuo pirštų ir kulnų. neturiu supratimo kas tai. Vesiu pas odos gydytoją pasikonsultuoti, viena iš minčių, gal parazitai?
Papildyta:
QUOTE(aijos @ 2017 09 11, 12:46)
Tikrai isvaro juos lauk. Savo akim maciau. Mes tu vaistu kaip papildu nevartojam siaip sau ar del viso pikto, bet ekstra atveju cesnakai ir juodasis riesutas tikrai nepades


Taip isvaro, bet pries tai juos nuzudo. Kodel cesnakai ir juodasis riesutas nepades? As prisimenu vaikysteje mus gydydavo cesnaku nuo kirminu.

As irgi duočiau, jei matyčiau kad situacija rimta, o daugiau niekas nepadeda. Kiekvienoje situacijoje gi jei reikia rinktis, renkamės vieną geresnę iš kelių blogybių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Vakarė^: 11 rugsėjo 2017 - 11:16
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 12:13)

Tik dabar sunerimusi esu, nes mažąjam labai kojų padų oda pradėjo luptis, nuo pirštų ir kulnų. neturiu supratimo kas tai. Vesiu pas odos gydytoją pasikonsultuoti, viena iš minčių, gal parazitai?


Mano duktereciai irgi lupas oda. Sunui kartais irgi ant koju pirstu lupas oda.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 11, 11:32)
Nesu davusi savo vaikams jokiu vaistu nuo kirminu profilaktiskai, nors turim suni namie (jis gauna vaistu), mano pediatre kategoriskai pries.. Ar cia visos duodat? blink.gif

O šuns kodėl negaila? unsure.gif Niekada nedaviau tokių vaistų šunims, tik česnaką.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 13:37)
O šuns kodėl negaila? unsure.gif Niekada nedaviau tokių vaistų šunims, tik česnaką.

O kaip cesnaka suduodate suniui? Turbūt kaip ir tabletes apgaulės būdu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 12:13)
mažąjam labai kojų padų oda pradėjo luptis, nuo pirštų ir kulnų. neturiu supratimo kas tai. Vesiu pas odos gydytoją pasikonsultuoti, viena iš minčių, gal parazitai?

gali būti su vit. D trūkumu susiję, dar cinko
Papildyta:
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 12:39)
O kaip cesnaka suduodate suniui? Turbūt kaip ir tabletes apgaulės būdu? smile.gif

Ne. Negera esu smile.gif nežaidžiu su česnaku. Į gerklę pastūmu ir kaklą paglostau, kaip mat nuryja. Nes duodu natūralią skiltelę ir jei įsuksiu ją kur nors, tai tikriausiai spjaudysis.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2017 09 11, 13:21)
Mano duktereciai irgi lupas oda. Sunui kartais irgi ant koju pirstu lupas oda.

Jei būtų tik ant kojų pirštų iš pado pusės, sakyčiau nuo prakaito, bet kad ir ant kulnų vos ne iki pado vidurio, tokiom pūslelėm. O gal grybelis? Lanko baseiną unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 13:41)
gali būti su vit. D trūkumu susiję, dar cinko
Papildyta:

Ne. Negera esu smile.gif nežaidžiu su česnaku. Į gerklę pastūmu ir kaklą paglostau, kaip mat nuryja. Nes duodu natūralią skiltelę ir jei įsuksiu ją kur nors, tai tikriausiai spjaudysis.

Pas mus šitą apgaulės procedūrą atlieka vyras, į dešrą ikišu taip kad nieko neišlįstų. jis taip išerzina šunį, dejuodamas ir laižydasis kaip skaniai valgytų, o paskui lyg netyčia pameta, šuo puola pasiimti, o tada vaikosi ją kad atiduotų, tai ji turbūt bet ką prarytų biggrin.gif O vaikai juokiasi iki ašarų matydami visą tą vaidinimą.
Vit D geriam lašiukais, kasdien po 3 lašiukus. Nemanau kad dėl vit D, būtų buvę gal ir anksčiau, o čia prieš kokius kelis mėnesius pradėjo po truputį taip darytis. Žiūriu kad kuo toliau tuo labiau. Pavasarį sugėrė vitaminų kursą, gaudavo ir cinko atskirai.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 12:49)
Pas mus šitą apgaulės procedūrą atlieka vyras, į dešrą ikišu taip kad nieko neišlįstų. jis taip išerzina šunį, dejuodamas ir laižydasis kaip skaniai valgytų, o paskui lyg netyčia pameta, šuo puola pasiimti, o tada vaikosi ją kad atiduotų, tai ji turbūt bet ką prarytų biggrin.gif O vaikai juokiasi iki ašarų matydami visą tą vaidinimą.
Vit D geriam lašiukais, kasdien po 3 lašiukus. Nemanau kad dėl vit D, būtų buvę gal ir anksčiau, o čia prieš kokius kelis mėnesius pradėjo po truputį taip darytis. Žiūriu kad kuo toliau tuo labiau. Pavasarį sugėrė vitaminų kursą, gaudavo ir cinko atskirai.

Nu tie vyrai auksiniai smile.gif Maniškis irgi daugiau bobijasi, o kaip žaisti įdomiai moka, visokiais garsais ten. Mano tai žaidimai kažkokie filosofiniai, šuo žiovauja greit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 13:13)

Papildyta:
Taip isvaro, bet pries tai juos nuzudo. Kodel cesnakai ir juodasis riesutas nepades? As prisimenu vaikysteje mus gydydavo cesnaku nuo kirminu.


Česnakas yra thumbup.gif reikalas. Mano vaikui atsigulus vakare niezėdavo užpakaliukas, o ir dantimis grieždavo kaip muzikantas. Užklausiau daktarės ar gali būti kirminų ir dėl to vyksta šitie dalykai. Ji man atsakė, kad čia bobučių pliauškalai dėl dantų griežimo, pasak jos dantų griežimas yra nuo emocinės būklės labiau, o minkštą vietą liepė plauti vandeniu su soda. Ar ploviau neatsimenu, bet viena moteriškė paprotino mane pradėti duoti česnako kapsules ir ką tos bėdos susitvarkė gana greitai. Dabar česnako kapsulės visada vaistinėlėje, nes imunitetą pastiprinti irgi super padeda (bent jau mano mažiui ). ax.gif
Atsakyti
Nenoriu aš čia gąsdinti, bet prisiminiau, kai prie ežero draugų berniukas nesveikai daug keptos duonos su česnaku prisivalgė, tai tiesiu taikymu važiavo apendicito operuoti, daktarai sakė, kad akloji žarna nuo spalinių buvo užsikimšusi blink.gif Tai kartais tie varantys gali ne ta kryptimi išvaryti smile.gif Jei jau tikrai nustatyta, kad yra, gal geriau vienas kursas vermox, o tada varantys profilaktiškai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 12:49)
Jei būtų tik ant kojų pirštų iš pado pusės, sakyčiau nuo prakaito, bet kad ir ant kulnų vos ne iki pado vidurio, tokiom pūslelėm. O gal grybelis? Lanko baseiną  unsure.gif
Papildyta:



Labai panašu į grybelį. Mano vyrui tik prie kojų pirštų luposi oda, pirkau kažkokį tepalą nuo pėdų grybelio, kur tik du kartus užtenka pasitepti - padėjo.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 12:37)
O šuns kodėl negaila? unsure.gif Niekada nedaviau tokių vaistų šunims, tik česnaką.

Na siuo klausimu as su savo veterinaru sutinku, cesnaku nelabai pasitikiu. As su suniu net keliauti negaleciau, jei vaistu nesuduociau, o klastoti pase viska man nepriimtina.. Uztai nuo jokiu kitu parazitu nieko nebeduodu. Skiepai + nuo kirminu. Viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 11 rugsėjo 2017 - 13:52
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 12:13)
Tik dabar sunerimusi esu, nes mažąjam labai kojų padų oda pradėjo luptis, nuo pirštų ir kulnų. neturiu supratimo kas tai. Vesiu pas odos gydytoją pasikonsultuoti, viena iš minčių, gal parazitai?


Pas maniskius abu luposi , ir abu baseina lanke, gydytoja nustate grybelis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sebra: 11 rugsėjo 2017 - 16:02
Naujas krepselis https://www.iherb.co...mp;rcode=QNL824. Kol mano pamegtam kolagenui taiko nuolaida, paemiau jo didesni kieki.
Atsakyti