Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

Sveikos, ar iherbe yra kažkas pan kaip dažantis šampūnas? Vienas kitas žilas plaukas vis pasirodo. Norėčiau kažko dažančio, bet kad nealintų plaukų ir būtų lengva naudotis. Niekada plaukai nedažyti o į kirpyklas vaikščiot nemėgstu. Šokoladinės spalvos ar šiaip kokios rudos. Gal Lietuvoj yra kažko tokio? Ačiū
Atsakyti
Merginos, o ką vartoti esant mažam kraujo spaudimui? gal ką Iherbas turi ?
Atsakyti
QUOTE(kaskada @ 2017 09 11, 09:36)
Merginos, o ką vartoti esant mažam kraujo spaudimui? gal ką Iherbas turi ?

O tyrimai kokie nors daryti? Ar yra bent kažkokios info nuo ko jis mažas? Ligos, paveldėjimas?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2017 09 11, 09:00)
Dažiausi šia chna https://www.iherb.co...4-oz-113-g/9118 keletą metų. Labai gera. Ir spalva graži natūrali gaunasi ir plaukai sveikai atrodo.  Tik laiko daug reikia su ja terliotis ax.gif

Kaip tik i sita ziurejau smile.gif O tas indelis vienam kartui (vidutinio ilgumo plaukai)? As daziausi pries menesi is parduotuves kazkokia rasta chna, maisiau su basma, rezultatas nulinis.. Sakau gal cia kokybiskesne ji. Tada tai mane mama daze, kazin paciam ar imanoma? Paruosus ta mase, palenkti galva virs vonios ir imasazuoti? Dazais tai pati puikiai nusidazydavau, bet chna visai kitokia konsistencija, todel klausiu.. smile.gif

Dar - mano plaukai sausi, bet idejus aliejaus jie lieka riebaluoti tokie, juk sampunu neperplauni po dazymo.. Ar su gryna chna dazot, ar dedat ko maitinimui? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 11 rugsėjo 2017 - 09:23
QUOTE(vilma.bri @ 2017 09 10, 19:43)
Gal kas naudoja Biosil https://www.iherb.co...ggie-Caps/23156
Man jį rekomendavo sąnariams, įdomu ar geras papildas?

Aš rytais gėriau šį https://www.iherb.co...-oz-30-ml/23158, mėgaudamasi kaip video parodyta, du buteliukus suvartojau, poveikio jokio nepajutau, nei grožiui nei sąnariams biggrin.gif . Gal kai kam ir padeda, reikia atrasti savo ax.gif .
Vienintelis, kas man padeda sąnariams tai Sea Mussel
Atsakyti
O nuo kosulio vaikuciams ka duodat?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 09 08, 18:33)
Vermox http://www.vaistai.l...a...ės-n6.html. Jokie iherbinai taip nepadės.

Zinote kaip veikia Vermoxas? Jis neisvaro parazitu lauk, o nuzudo, ardo juos organizmo viduje, ir tas kirminu visas turinys patenka i zmogaus organizma, krauja, ir uztersia organizma tomis toksinemis medziagomis.
"Vaistai helmintus veikia neurotoksiškai ir jie žūva. Kol negyvėliai pasišalina, jie gali būti dalinai apvirškinti žarnyne ir pykinti gali nuo šito deserto..."

Kaip jau kazkas cia sake, duociau vaikams tik tuo atveju jei jau tikrai niekas daugiau negelbeja. Tuo labiau kad jis labai veikia kepenis.

O kodel juodas riesutas nepadeda nuo kirminu?
O nera kazin vaistiniu preparatu kurie isvarytu lauk kirminus? Geriausiai turbut cesnakas kirminus varo, gal cesnaku kapsules tiktų tam reikalui?
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 11:58)
Zinote kaip veikia Vermoxas? Jis neisvaro parazitu lauk, o nuzudo, ardo juos organizmo viduje, ir tas kirminu visas turinys patenka i zmogaus organizma, krauja, ir uztersia organizma tomis toksinemis medziagomis.


Nežinau, gal ir toksiški, bet kai vyresnįjį auginau daržely profilaktiškai visiems vaikams duodavo ax.gif . Kolegė ir dabar savo šeimai profilaktiškai kasmet sugirdo nes šunį namie turi, kuris gali iš lauko parnešti.
Aš tiesiog parašiau pavadinimą vaistų nuo kirminų, parduodamų LT, atsakydama į aijos postą, kur ji rašė kad nepamena vaistų pavadinimo. Tai tiek. Jei gydytojai išrašo šį vaistą vaikams ir jis parduodamas vaistinėse, manau, kad nėra kažkoks baisus blogis.
Atsakyti
Nesu davusi savo vaikams jokiu vaistu nuo kirminu profilaktiskai, nors turim suni namie (jis gauna vaistu), mano pediatre kategoriskai pries.. Ar cia visos duodat? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 11, 12:32)
Nesu davusi savo vaikams jokiu vaistu nuo kirminu profilaktiskai, nors turim suni namie (jis gauna vaistu), mano pediatre kategoriskai pries.. Ar cia visos duodat? blink.gif

Aš neduodu, daviau tik kartą ir visi sugėrėm, kai tikrai vaikas spalinukių turėjo. Bet mano kolegė duoda. Jos brolio žmona gydytoja, galvoju pasakytų kad negerai daro ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2017 09 11, 10:22)
Kaip tik i sita ziurejau smile.gif O tas indelis vienam kartui (vidutinio ilgumo plaukai)? As daziausi pries menesi is parduotuves kazkokia rasta chna, maisiau su basma, rezultatas nulinis.. Sakau gal cia kokybiskesne ji. Tada tai mane mama daze, kazin paciam ar imanoma? Paruosus ta mase, palenkti galva virs vonios ir imasazuoti? Dazais tai pati puikiai nusidazydavau, bet chna visai kitokia konsistencija, todel klausiu.. smile.gif

Dar - mano plaukai sausi, bet idejus aliejaus jie lieka riebaluoti tokie, juk sampunu neperplauni po dazymo.. Ar su gryna chna dazot, ar dedat ko maitinimui? unsure.gif


Kai dažiau, mano trumpi buvo, tai dviem kartams užtekdavo, pati nusidažydavu, nieko ten baisaus, dažydavau kaip ir paprastais dažais su šepetėliu, jei geros konsistencijos košę pasidarai nekrenta jinai, youtubej yra video pridėta, kaip dažosi. Man tai gerai nudažydavo, papildomai atrodo tik obuolių acto pildavau, kad geriau nusidažytų, o aliejaus tai tikrai nereikia, jinai pati stiprina plaukus.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2017 09 11, 10:58)
Zinote kaip veikia Vermoxas? Jis neisvaro parazitu lauk, o nuzudo, ardo juos organizmo viduje, ir tas kirminu visas turinys patenka i zmogaus organizma, krauja, ir uztersia organizma tomis toksinemis medziagomis.
"Vaistai helmintus veikia neurotoksiškai ir jie žūva. Kol negyvėliai pasišalina, jie gali būti dalinai apvirškinti žarnyne ir pykinti gali nuo šito deserto..."

Kaip jau kazkas cia sake, duociau vaikams tik tuo atveju jei jau tikrai niekas daugiau negelbeja. Tuo labiau kad jis labai veikia kepenis.

O kodel juodas riesutas nepadeda nuo kirminu?
O nera kazin vaistiniu preparatu kurie isvarytu lauk kirminus? Geriausiai turbut cesnakas kirminus varo, gal cesnaku kapsules tiktų tam reikalui?

Tikrai isvaro juos lauk. Savo akim maciau. Mes tu vaistu kaip papildu nevartojam siaip sau ar del viso pikto, bet ekstra atveju cesnakai ir juodasis riesutas tikrai nepades
Atsakyti