Įkraunama...
Įkraunama...

iHerb 120

QUOTE(Pasaulė @ 2020 04 16, 12:26)
Kokiu būdu dabar pristato siuntinius? Žiūriu, kad mano vienas atvyko vakar ryte jau į Vilnių.

man į paštomatą LP express ateina, nors nenukreipta.
Atsakyti
Vyrui pradejo rytais is nosies begti kraujas. Ko truksta ir ko rekomenduotumete pagerti? Gal kompleksa koki? Aciu!
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2020 04 17, 10:39)
Vyrui pradejo rytais is nosies begti kraujas. Ko truksta ir ko rekomenduotumete pagerti? Gal kompleksa koki? Aciu!

Man 9m vaikui tas pats aktualu. Būdavo kartais bėgdavo kraujas iš nosies, maniau dėl to, kad krapštyti mėgo. Bet paskutiniu metu padažnėjo, nors nei sloga, nei nosį krapšto.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2020 04 17, 10:06)
Man 9m vaikui tas pats aktualu. Būdavo kartais bėgdavo kraujas iš nosies, maniau dėl to, kad krapštyti mėgo. Bet paskutiniu metu padažnėjo, nors nei sloga, nei nosį krapšto.

Gal namie labai sausas oras? Galėjo tiesiog gleivinė išsausėti. Nors, turbūt, ir dėl tokios priežasties vis tiek bent grybštelt reikėtų, kad kraujas pradėtų bėgti... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulė: 17 balandžio 2020 - 10:14
Šiandien gavau balandžio 1, o kovo 8 vis nėra...
Atsakyti
tas pigesnis už 4 USd siuntimas pailgėjo dabar labai. Užsakiau 4 dieną, tai 16 dieną dar tik JAV, Cincinatyje... Tai jei gegužės vidury gausiu, tai bus gerai.
Atsakyti
Gydytoja buvo tokį rekomendavusi Tepaliukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 17 balandžio 2020 - 13:34
kazkas rase kad skanus aliejus, tik nepamenu ar pistaciju ar avokado?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2020 04 17, 15:55)
kazkas rase kad skanus aliejus, tik nepamenu ar pistaciju ar avokado?

As rasiau, kad su bazilikais skanus https://iherb.co/xs78pSNR, uzsisakiau siandien antra buteli smile.gif Kai salotas darau, visa virtuve kvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2020 03 17, 11:38)
Vakar atsiėmiau, reikėjo lauke eilėje stovėti, į vidų  galima buvo įeiti, tik kai kas nors išeidavo iš pašto.

Mano siunta nuo kovo 28 Vilniuje? Ar nesiuncia siuo metu? Suma 20.44, tai neturetu uzkliuti.
Atsakyti
prakalbot apie aliejus:) o gal kuri pirko vertą dėmesio alyvuogių aliejų?
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2020 04 17, 08:39)
Vyrui pradejo rytais is nosies begti kraujas. Ko truksta ir ko rekomenduotumete pagerti? Gal kompleksa koki? Aciu!

koks kraujospudis? koks kraujo tyrimas? siaip taip labai daznai manifestuoja kraujo vėžys
Atsakyti