Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 27, 07:38)
Del atstatnciu priemoniu, tai as skeptiskai nusiteikusi, nebet jei nera genetinio polinkio ir nera kauliuko

Pažiūrėkit mano įdėtam video, ką apie genetinį polinkį sako biggrin.gif Mitų mitas. Ir po Haluxo operacijų žinau ne vieną atvejį, kai vėl pirštas iškrypsta. Aš kaip tik operuotis nesiryžčiau.
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 27, 09:38)
parodykit ką gero, as kazkaip nieko neuzmaciau ax.gif

Nieko neberodysiu-vakar su oldnavy suknelėm pasimokiau. Rodžiau rodžiau ,giriau giriau - visos temos užsipirko ,o aš be suknelių (su 1 ) likau huh.gif verysad.gif Reik išmokt pirkti tyliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 27, 07:48)
Nieko neberodysiu-vakar su oldnavy suknelėm pasimokiau. Rodžiau rodžiau ,giriau giriau - visos temos užsipirko ,o aš be suknelių (su 1 ) likau  huh.gif verysad.gif  Reik išmokt pirkti tyliai  biggrin.gif


Tai reikia pirmiau nusipirkt, po to rodyt ir girt biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites gal kuri norit smile.gif usa 9 d, 49€
https://www.joesnewb...u420-sr/u420cbw
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 27, 08:48)
Nieko neberodysiu-vakar su oldnavy suknelėm pasimokiau. Rodžiau rodžiau ,giriau giriau - visos temos užsipirko ,o aš be suknelių (su 1 ) likau  huh.gif verysad.gif  Reik išmokt pirkti tyliai  biggrin.gif


radai ko gailetis biggrin.gif bet tyla - gera byla biggrin.gif as tik siaip uzklausiau, nes prasukavau, niekas neuzkabino, tai moteriskas smalsumas suveike, kas kitoms grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 26, 22:55)
nelabai noriu bekvapio etapo  biggrin.gif Vistiek noriu kazkuo kvepet  biggrin.gif

Vat cia tas kazkas biggrin.gif Daug ten tu rusiu, reikia atsirinkti, kas patiks
https://www.google.p...a...440&bih=736

Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2017 04 27, 09:59)
Tai reikia pirmiau nusipirkt, po to rodyt ir girt  biggrin.gif

drinks_cheers.gif ale norėjau ,kad greičiau nupirktų,susirinktų ,ai gavos kaip gavos smile.gif

Jurginiuk,nu abydna - norėjau aš tų suknelių po ~ 6 dol rolleyes.gif aiii irnesakyk.gif

Tiesa,aš įtariu padariau durną klaidą.Prieš perkant ant to pačio užsakymo nusiunčiau dar 1 suknelę-tokiu būdu užsakymas atsidūrė gale.Nors pirmąsias sukneles siunčiau manau tikrai ne paskutinė.Matyt,pati kalta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 27 balandžio 2017 - 09:13
QUOTE(RIJADA @ 2017 04 27, 08:47)
Pažiūrėkit mano įdėtam video, ką apie genetinį polinkį sako biggrin.gif Mitų mitas. Ir po Haluxo operacijų žinau ne vieną atvejį, kai vėl pirštas iškrypsta. Aš kaip tik operuotis nesiryžčiau.


paziuresiu is smalsumo, o kas del genetikos, tai nesutiksiu, tik ne kaulukas paveldimas kaip daznas gali bandyti isivaizduoti, o jungiamuju audiniu silpnumas, del ko nuo nepatogios avalynes arba igimto pedos defekto (dazniausiai kokios nors formos ir laipsnio ploksciapedystes) ima krypti daugiausia kruvio gaunantis organizmo sanarys rolleyes.gif

Kas del operacijos, niekam nerekomenduoju, nuo operacijos bet kokios ir numirti galima, tik va as pakentejau puse metu skausma su kiekvienu zingsniu ir daugiau pakest nebegalejau rolleyes.gif Kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 27, 09:48)
Nieko neberodysiu-vakar su oldnavy suknelėm pasimokiau. Rodžiau rodžiau ,giriau giriau - visos temos užsipirko ,o aš be suknelių (su 1 ) likau  huh.gif verysad.gif  Reik išmokt pirkti tyliai  biggrin.gif


Aš irgi vakar apverkiau su palmės šakelėm neliko:(
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2017 04 27, 10:13)
Aš irgi vakar apverkiau su palmės šakelėm neliko:(

dabar až susirašysim ,jei ką pirksim drinks_cheers.gif hihihi.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2017 04 26, 16:02)
amerikoj budama pirma karta maciau krema nuo saules su 200 spf  blink.gif tikrai saziningai nebuvau tokio macius, o jie visi tepasi ten, ir vaiksto ilgom rankovem, nes labai saugosi nuo saules...
as naudoju vaikiska 50 spf krema arba alergiskiems saulei.

Nevaiksto visi ilgom rankovem ,bent nemaciau ... ax.gif nei FL ,o ypac Majamy ..
Bet kremu ten reikia ir rimtu ..nes per kokia 1 valanda papludymy gali kaip reikiant apsvilt .. Mes is pardes pirmos pasitaikiusios Autralian gold vaikiska pasiemem ,ten visose pakampese parduoda juos ,labai patiko ,neziurejau tik sudeties ,gal yra ekologiskesniu kam tai aktualu .
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 27, 10:18)
dabar až susirašysim ,jei ką pirksim drinks_cheers.gif hihihi.gif friends.gif


Aš ir negavau:( nors užsakiau tik jums parašius apie grožius.
P.P. nu jau netylėkit, dalinkitės atradimais. O tai ieškot nemoku. Teks nuogai vaikščioti.
Atsakyti