Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gal parinktumėt Elizabeth Arden dezodorantų? Gaunasi vieans po 5,33 dol. Aš norėčiau vieno http://www.theperfum...wgrnt15cd3.html
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 26, 22:03)
o kaip aplink akis, tepama irgi ?

o kaip tepate cream pudra? tai lygioai taip pat naudojate ir si apsaugini kremuka ;)
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 04 27, 07:21)
Man braletės atrodo tinkančios A dydžio krūtinei, juk jos nieko nelaiko. O jūsų dydžio jau reikia palaikančios.

Gal tas atvejis, kai krutines laikyti nereikia, kaip sake Natalija.. laikosi ir be liemeneles.
Nes naturalia tai tik A dydzio isivaizduoju su bralete.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 27 balandžio 2017 - 07:03
Kur ir po kiek perkate ta vichy bb su spf 50???
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2017 04 27, 07:35)
Jei kalbate apie kauliuka ties diddziuoju piestu geras pratimas uzsideti ant bieju porstu ta gumine apyranke ( na buna ju visokiu reklaminiu, su arkliuko akcija buvo ir tt kir baikai nesioja) ir gulint lovoje min5 mknutes per diena traukti i sonus piratus kulnus laikant vietoje tik pasuant . Nzn ar aiskiak paaiskinau bet zinau pora zmoniu net atsistaciusiu juos.


Labas rytas 4u.gif

Turiu šią bėdelę ir ašverysad.gif Dabar iš yoox gavau vienus batus, tai ryte dar nieko, o va po pietų toks skausmas to kaulo užeina vienos kojos, baisu:(

Sunkiai supratau apie kokią priemonę kalbi:) Gal nuorodą įmestum, ar kaip ji vadinasi konkrečiai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka




QUOTE(Lux @ 2017 04 27, 07:44)
Gal parinktumėt Elizabeth Arden dezodorantų? Gaunasi vieans po 5,33 dol. Aš norėčiau vieno http://www.theperfum...wgrnt15cd3.html

po 1vnt. perkame is sios nuorodos
http://www.theperfum...awgrnt15cd.html




ANN TAYLOR

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 26, 22:02)
Man nera taip buve. Anksciau lapeliu prisirinkdavau pilnas kisenes. Dabar papurskiu ir po minutes metu lauk.
Net issinest nerandu ka,kad veliau dar uostyt.
Merginos cia tiek visko man siule. Ir nieks nelipo. Net buve kazkada mylimi kvepalai dabar brr.... unsure.gif



QUOTE(mamakubu @ 2017 04 26, 22:11)
Ta pati problema unsure.gif


Man irgi panasiai - is daug turimu yra nepatinkanciu. Bet kai pabandziau arabiskus kvepalus, tai zinokit superiniai! Ten aliejiniai jie, bet kvapas bent jau man nerealus. Kvepalu parduotuvese is karto ir pagamint gali smile.gif
Atsakyti
JCREW renkasi
GAP FACTORY -30%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 27 balandžio 2017 - 08:30
QUOTE(gėlužė @ 2017 04 27, 06:49)
Sunkiai supratau apie kokią priemonę kalbi:) Gal nuorodą įmestum, ar kaip ji vadinasi konkrečiai.

Va, pagūglinus radau tokį vaikinuką smile.gif Viską parodo (tik man buvo labai sunku klausytis jo kalbos manieros, erzinanti tokia biggrin.gif )
https://www.youtube....h?v=gwaDOAIkmqo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIJADA: 27 balandžio 2017 - 08:30
Junkitės ANNTAYLOR - yra neblogų dalykų ,neblogom kainom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 27, 09:31)
Junkitės ANNTAYLOR - yra neblogų dalykų ,neblogom kainom  rolleyes.gif

nuolaida greit turi keistis,paskubekit
Atsakyti
QUOTE(angel dreams @ 2017 04 27, 06:45)
o kaip tepate cream pudra? tai lygioai taip pat naudojate ir si apsaugini kremuka ;)


nenaudoju pudros, bet supratau, tepti reiktu viska smile.gif O jis neistepa drabuziu? na tarkim jei balta maikute reikia nusiimt per galva sukaitus?

QUOTE(gėlužė @ 2017 04 27, 07:49)
Labas rytas 4u.gif

Turiu šią bėdelę ir ašverysad.gif Dabar iš yoox gavau vienus batus, tai ryte dar nieko, o va po pietų toks skausmas to kaulo užeina vienos kojos, baisu:(

Sunkiai supratau apie kokią priemonę kalbi:) Gal nuorodą įmestum, ar kaip ji vadinasi konkrečiai.


pas mane abi kojos operuotos del sios bedeles unsure.gif del grozio nebuciau aukojusis, bet kai viena diena nuo smailoku batu isimete skausmas i ta kauliuka ir jau nepadejo niekas net ortopediniai patogiausi pasaulyje batai, po puses metu skausmo non stop, ryzausi operuotis. Patarciau mesti tuos batus ir pamirsti. Del atstatnciu priemoniu, tai as skeptiskai nusiteikusi, nebet jei nera genetinio polinkio ir nera kauliuko, o tik pradeda krypti sanarys, tuomet gal ir variantas, bet jei jau susiformavo kaulo atauga, joks stebuklas jos nepanaikins, tik pjūkliukas 4u.gif Operacija beje irgi ne stebuklas, bet as nesigailiu, ypac to, kad reikejo susipirkt visus batus is naujo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rapoja @ 2017 04 27, 08:31)
Junkitės ANNTAYLOR - yra neblogų dalykų ,neblogom kainom  rolleyes.gif


parodykit ką gero, as kazkaip nieko neuzmaciau ax.gif
Atsakyti