Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 26, 19:06)
Neissirenku kvepalu. Niekas nepatinka. Issikvepinau kruva.
Anksciau kalna turejau. O dabar nieko neissirenku.

Ta pati problema unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 26, 21:02)
Man nera taip buve. Anksciau lapeliu prisirinkdavau pilnas kisenes. Dabar papurskiu ir po minutes metu lauk.
Net issinest nerandu ka,kad veliau dar uostyt.
Merginos cia tiek visko man siule. Ir nieks nelipo. Net buve kazkada mylimi kvepalai dabar brr.... unsure.gif

Gal nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turime laisvus JCREW
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 26, 22:02)
Man nera taip buve. Anksciau lapeliu prisirinkdavau pilnas kisenes. Dabar papurskiu ir po minutes metu lauk.
Net issinest nerandu ka,kad veliau dar uostyt.
Merginos cia tiek visko man siule. Ir nieks nelipo. Net buve kazkada mylimi kvepalai dabar brr.... unsure.gif

Man viena viltis liko kazkada labai patike Dior Poison, bet bijau, kad ir tie nebetiks. Reikes isbandyt kai tuk eisiu pro sali verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 26, 22:02)
Man nera taip buve. Anksciau lapeliu prisirinkdavau pilnas kisenes. Dabar papurskiu ir po minutes metu lauk.
Net issinest nerandu ka,kad veliau dar uostyt.
Merginos cia tiek visko man siule. Ir nieks nelipo. Net buve kazkada mylimi kvepalai dabar brr.... unsure.gif

Reiskia, elementarus bekvapis momentas. Man toks jau kelinti metai tesiasi.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 04 26, 21:17)
Reiskia, elementarus bekvapis momentas. Man toks jau kelinti metai tesiasi.


Labai taupu biggrin.gif Man dabar atvirksciai, visi kuriuos turiu patinka, net negalvoju pries imdama, tiesiog kuris tuo momentu i aki krenta butelaitis, net namie budama viena kai uzpuola koks energijos trukumas, uzsipurskiu kazko vietoj kavos taip sakant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 04 26, 20:17)
Reiskia, elementarus bekvapis momentas. Man toks jau kelinti metai tesiasi.

Tai tesiasi ir man dar daugiau nei pora metu. Del to tiek pinigu isleidau ant kvepalu, meginuku ir rodos turiu daug ir ner ko kvepintis ir vis dar paieskose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(angel dreams @ 2017 04 26, 17:27)
as jau kelinta vasara perku vichy ideal soleil 50 SPF+UVA BB,man superinis,ne tirdstas,gerai susigeria,su spalvyte,oda atrodo svytinti pasitepus ;)
https://www.google.c...e...920&bih=950


O kaip jo spalvyte, reik labai jau kruopsciai tepti, kad ausys neissiskirtu hmm.gif biggrin.gif as kai nenaudoju dekoratyvines kosmetikos, jauciu ne man toks daiktas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(babilone @ 2017 04 26, 21:41)

Man sitie irgi patiko. Bet kad ju negalima dar pogiau nusipirkti usa. Cdc ksinuoja 139 jei gerai pamenu
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 26, 19:40)
Kam tinka dydis. Nerealiai gražūs  wub.gif
Reebok X FACE Stockholm Classic Leather Fashion
spalvos :
Raudoni 8,5 USA, atitinka 39.
Kaunas

vartotojo įkelta nuotrauka

Kokia kaina? Kodel parduodat?
Atsakyti
man veidui šis gerulis, lengvai tepasi, gerai įsigeria http://www.eurovaist...-50-100-ml.html
prieš jį Avene nusipirkau tai pinigai į balą, pasitepus lieki kaip su balta kauke 😅
http://www.eurovaist...-50-100-ml.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 26 balandžio 2017 - 21:55
nelabai noriu bekvapio etapo biggrin.gif Vistiek noriu kazkuo kvepet biggrin.gif
Atsakyti