Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Girl. @ 2017 04 26, 13:12)
Man CK braletes tokio tipo visos pasirode mazintos. Ypac, jei didesne apimtis, tuomet reikia imti dydziu didesne. Turiu ne viena. Su 34B krutine perku M, S mazoka. Tuo tarpu VS S puikiai tinka.

Ačiū labai už pasisakymą 4u.gif Su 36A paimsiu M ,gal bus gerai ?
Atsakyti
Cocoon po 77,99$ papildyta
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 26, 12:19)
Ačiū labai už pasisakymą  4u.gif Su 36A paimsiu M ,gal bus gerai ?

Aha, manau turetu tikti smile.gif siaip man asmeniskai jos labai fainos ir patogios (sunku tik po duso iskart apsivilkt biggrin.gif ). VS irgi turiu kelias, bet va su CK smagiau jauciuosi, nors jos pakankamai skirtingos...VS labiau sexy biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 26 balandžio 2017 - 12:36
Kokia nuolaida oldnavy turite šiuo metu?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2017 04 26, 13:35)
Kokia nuolaida oldnavy turite šiuo metu?

20%



Turime laisvus JCREW
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 26 balandžio 2017 - 12:49
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 26, 12:31)
Moterytės, ieškau patarimo, išlindo saulė, kuo apsaugoti veido odą nuo jos kasdien? Pernai kai išėjau į daržus, nudegiau dėmėm, šiemet to bijau unsure.gif

kremas nuo saules su didesniu spf, t. y. ne 15 ar 20, o didesniu, jei veidas demem pigmentinem eina. Šiaip tas demes pigmentines saule ir isryskina, todel jei jau atsirado, butinai reikia kremo
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 04 26, 11:28)

Renkasi AHAVA su 50%



Dar papildomai - 50 proc? ir nuo nuolaidų?
Atsakyti
QUOTE(Supronti @ 2017 04 26, 13:56)
Dar papildomai - 50 proc? ir nuo nuolaidų?

Taip, 50% nuo nuolaidiniu kainu
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2017 04 26, 12:51)
kremas nuo saules su didesniu spf, t. y. ne 15 ar 20, o didesniu, jei veidas demem pigmentinem eina. Šiaip tas demes pigmentines saule ir isryskina, todel jei jau atsirado, butinai reikia kremo


Norisi kad kas rekomenduotų rolleyes.gif , aišku oda odai nelygu, bet kažkaip baisoka bet ką pirkti unsure.gif Dar reikės draugės Floridoj gyvenančios paklaust ką naudoja kai jie ten išsimiegos biggrin.gif pas juos saulė ištisus metus, turėtų kažką naudot hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2017 04 26, 13:35)
Aha, manau turetu tikti smile.gif siaip man asmeniskai jos labai fainos ir patogios (sunku tik po duso iskart apsivilkt biggrin.gif ). VS irgi turiu kelias, bet va  su CK smagiau jauciuosi, nors jos pakankamai skirtingos...VS labiau sexy biggrin.gif

Dukrai imsiu.Turi kelnaičių CK ir nenešioja,nes reik būtinai liemenukų/bralečių,kad būtų kaip CK reklamoje biggrin.gif VS jau taip taip-sexy,CK sportiškesnio tipo drinks_cheers.gif smile.gif
QUOTE(gėlužė @ 2017 04 26, 13:35)
Kokia nuolaida oldnavy turite šiuo metu?

keičiasi ten kainos-pasekt reikia mirksiukas.gif bet kaip tų kitų suknelių kur tu nenorėjai,tai nesu mačiusi 10 ir - ~ 39 proc.Tik man neramu kodėl jų nenuperka kol tokia kaina unsure.gif
Papildyta:
Dar vienas pasiūlymas prisijungti biggrin.gif Suknelių vienokių kitokių užsipirkome,lūpdažių irgi ,dabar junkitės prie super duper prausiklio good.gif - 25 proc https://www.skinstor...l/11174167.html biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 26, 14:01)
Norisi kad kas rekomenduotų rolleyes.gif , aišku oda odai nelygu, bet kažkaip baisoka bet ką pirkti unsure.gif Dar reikės draugės Floridoj gyvenančios paklaust ką naudoja kai jie ten išsimiegos biggrin.gif pas juos saulė ištisus metus, turėtų kažką naudot hmm.gif


Man sis labai patinka, neriebus, greitai susigeria, didele apsauga 4u.gif

https://www.amazon.c...d=ATVPDKIKX0DER
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 26, 14:01)
Norisi kad kas rekomenduotų rolleyes.gif , aišku oda odai nelygu, bet kažkaip baisoka bet ką pirkti unsure.gif Dar reikės draugės Floridoj gyvenančios paklaust ką naudoja kai jie ten išsimiegos biggrin.gif pas juos saulė ištisus metus, turėtų kažką naudot hmm.gif

nueini i vaistine ir kali. Dabar man rodos kaip tik nuolaidu yra. siandien perkant internetu -30
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raiboji peleda: 26 balandžio 2017 - 13:51