Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Prisijunkit prie 6 pm 4u.gif
Atsakyti
Merginos kaunietės, labai reikia Kauno klinikose gero ginekologo, gali būti ir onkoginekologas, kontaktų. Gal kas turite ir galite parašyti až ?
Labai reikia. Yra jų ne vienas, bet registruotis ir rast vietų be šansų. Turėjau porą kontaktų seniau ir pasikeitus telefoną neišsaugojau verysad.gif Labai labai reikia.
Privačiose kurie papildomai dirba, ten žiaurios kainos bendrai visas paslaugas sudėjus.
Atsakyti
QUOTE(Ivonele25 @ 2017 04 22, 12:24)
Labuka 4u.gif  mergaites, zinau, kad simta kartu buvo kalbeta del big kids dydziu, bet pasikartosiu. Koki dydi reikia imti is vaikisku, kad tiktu 38eu?


6 big kids 4u.gif
Papildyta:
[quote=rapoja,2017 04 22, 10:55]
https://www.nordstro...-coat?color=TIN
__________________

Merginos, gal zinot, ar atitinka jie dydi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2017 04 22, 13:33)
6 big kids  4u.gif

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 22, 12:32)

Gal kuri turite sios firmos striukiu?Jos didintos ar mažintos? Nežinau kuria imti M ar L ax.gif
Atsakyti
[quote=Faustina2000,2017 04 22, 08:41]
Baklažaninių nebeturiu.

Turiu raudonus 8.5


Gal kas norėtų baklažaninius reebokus 7 dydžio parduoti. Pasiūlykit
Atsakyti
Off top, mergaites, nepykit, bet kol sitoj temoj dar gyvuoja Reeboku tema, paklausiu, juk daug kas turit, pas ka 8 dydis, kiek cm kojai tinka?
kuo ilgiau galvoju, tuo man jau rodos, kad galeciau ir ant puses didesnius kedukus imt, nes su savo NB 7,5 dydziu ilgiau pavaiksciojus, jauciu pirsto remima, na jie man tip top, o galetu but laisvesni, plius palyginau Reebok ir Nb size chart, tai Reebok siek tiek raso mazesnius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrika @ 2017 04 22, 16:25)
Off top, mergaites, nepykit, bet kol sitoj temoj dar gyvuoja Reeboku tema, paklausiu, juk daug kas turit, pas ka 8 dydis, kiek cm kojai tinka?
kuo ilgiau galvoju, tuo man jau rodos, kad galeciau ir ant puses didesnius kedukus imt, nes su savo NB 7,5 dydziu ilgiau pavaiksciojus, jauciu pirsto remima, na jie man tip top, o galetu but laisvesni, plius palyginau Reebok ir Nb size chart, tai Reebok siek tiek raso mazesnius unsure.gif

Mano NB 7.5 ir man pirsto neremia, tai gal tada reebokus 8 imkite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgota: 22 balandžio 2017 - 14:36
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 22, 13:32)
Merginos kaunietės, labai reikia Kauno klinikose gero ginekologo, gali būti ir onkoginekologas, kontaktų. Gal kas turite ir galite parašyti až ?
Labai reikia. Yra jų ne vienas, bet registruotis ir rast vietų be šansų. Turėjau porą kontaktų seniau ir pasikeitus telefoną neišsaugojau verysad.gif Labai labai reikia.
Privačiose kurie papildomai dirba, ten žiaurios kainos bendrai visas paslaugas sudėjus.


Kauno klinikose - Vaitkiene ir Vaidotiene, abi superines

privaciai tai taip, pabandziau susumuot viska, kosmosas unsure.gif
Atsakyti
Kur butų galima ieskoti Toms, o gal kuri nebenorite ir turite parduoti 7.5 dydi.
Atsakyti
Mergaites, as irgi kreipiuosi ne i tema wub.gif
Labai reikalingas geras endokrinologas, kuris padetu nustatyti liga jaunam zmogui, nes jau nezinome kur kreiptis, nepadeda niekas verysad.gif
Atsakyti
6 d nerealia kaina NB mergaitisku basuciu 4u.gif
https://m.6pm.com/p/...84206/color/744
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciobreliss: 22 balandžio 2017 - 15:03