Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Zviro @ 2017 04 22, 08:48)
Yra avalynes parduotuvese tokie kaip pleistriukai, jie klijuojasi ant uzkulnio ir sumazeja batas 0,5 dydzio smile.gif


Labai dėkoju už mintį 4u.gif Reikės pabandyti, gal ir pagelbės bigsmile.gif
Nemaniau, kad 6H dydžio vidpadis bus maždaug apie 24cm blink.gif
Papildyta:
QUOTE(juratela @ 2017 04 22, 08:06)
Jcrew bateliai 6H dydis 42eur (gal buvo 6, mielai keisčiau į mažesnį  4u.gif )
https://www.jcrew.co...t-cap-toe/F5587

Kažin gal ir sumažina batelius puse dydžio?  biggrin.gif


Kol kas neparduodu, bandysiu su tais lipdukais ax.gif Nes labai jau jie gražūs ir kulnas neaukštas, o ir prie suknytės jubiliejui puikiai dera wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 22 balandžio 2017 - 08:40
QUOTE(jurgota @ 2017 04 22, 08:46)
7.5 pirkite mano dukra nešioja 39 eu ir turi reebokus 8, tai man didoki smukčioja. Kaip tik norisi puse dydžio mažesnių. Aš pati nešioju 38 eu.

O as mamai pirkau 9, devi eu 40, jai nei trupucio laisvos vietot kaip tik.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 22, 09:45)
O as mamai pirkau 9, devi eu 40, jai nei trupucio laisvos vietot kaip tik.

Tai as taip ir sakiau kad 39 eu nesioja ir turi 8 . O As nesioju 38 eu ir man jau 8 dydis laisvokas norisi 0.5 dydzio mazesniu.😉
Atsakyti
QUOTE(jurgota @ 2017 04 22, 09:49)
Tai as taip ir sakiau kad 39 eu nesioja ir turi 8 . O As nesioju 38 eu ir man jau 8 dydis laisvokas norisi 0.5 dydzio mazesniu.😉

33 kartus skaiciau kol "prisilo" smile.gif bet tada reiktu ne puse o visu dydziu mazesniu jei koja dydziu mazesne uz dukters.
Atsakyti
Parduodu per Rudaplaukę pirktus vyriškus New balance sportbačius, 42,5 dydis, 55 eur.
https://www.joesnewb...U420-SR/U420CGW
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 22, 09:56)
33 kartus skaiciau kol "prisilo" smile.gif bet tada reiktu ne puse o visu dydziu mazesniu jei koja dydziu mazesne uz dukters.

matavausi 7 tai pirstas remiasi, o 7.5 pati nesioju visa avalyne, tai manau 7.5 butu pats tas.
Atsakyti
QUOTE(Patrika @ 2017 04 22, 08:43)
Ooo, ne man vienai, vadinas, jau kokia savaite sukasi planetos del Reeboku smile.gif Mergaiciu rekomendacijos, gavus, preke, cia veikia stebuklingai bigsmile.gif
Prisidedu irgi prie paiesku, gana svaigt, laikas ieskot.
Mergaites, aisku, daug sneketa, bet jau nesugaudysiu per visas temas, tos kurios jau turi, pasakykit, ar atitinka dydzius, pvz jei as su 38 eu visada perku visus batus ir kedus 7,5, tai ir situos ziuret, ar 8 visgi?

hihihi.gif niekas čia jokių reebokų neparduoda,eikit į pardę,rinkitės ir siųskit užsakymą mirksiukas.gif .Aš taip ir padariau irnesakyk.gif Labai tikiuosi su dydžiu bus viskas ok.
Yra nuolaida - 30 proc nebloga visai kaina gaunasi ypač mėlyniems,baltiems.
Papildyta:
QUOTE(jurgota @ 2017 04 22, 10:07)
matavausi 7 tai pirstas remiasi, o 7.5 pati nesioju visa avalyne, tai manau 7.5 butu pats tas.

kiek cm/mm pėda smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 22, 10:14)
hihihi.gif  niekas čia jokių reebokų neparduoda,eikit į pardę,rinkitės ir siųskit užsakymą  mirksiukas.gif  .Aš taip ir padariau irnesakyk.gif Labai tikiuosi su dydžiu bus viskas ok.
Yra nuolaida - 30 proc nebloga visai kaina gaunasi ypač mėlyniems,baltiems.
Papildyta:

kiek cm/mm pėda  smile.gif ?

24.5cm
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 22, 10:14)
hihihi.gif  niekas čia jokių reebokų neparduoda,eikit į pardę,rinkitės ir siųskit užsakymą  mirksiukas.gif



Teeeip ir zadu daryt biggrin.gif as ir klausiau tik dydzio, o ieskosiu tai pati pati.... rolleyes.gif Dar perverciau pora psl atgal, oi kiek diskutuota apie spalvas smile.gifsmile.gif ir modelius, na zodziu, kimbu i paieskas 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Bet vasarą man su jais karšta būtų. Aš vasarai ieškau kažkokių švelnių pastelinių ir ne tokių "storų" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgota @ 2017 04 22, 10:18)
24.5cm

4u.gif
QUOTE(Patrika @ 2017 04 22, 10:20)
Teeeip  ir zadu daryt  biggrin.gif  as ir klausiau tik dydzio, o ieskosiu tai pati pati.... rolleyes.gif Dar perverciau pora psl atgal, oi kiek diskutuota apie spalvas smile.gifsmile.gif ir modelius, na zodziu, kimbu i paieskas 4u.gif

Jo jo rinkausi reebok'us biggrin.gif kokius žadi imti smile.gif ?
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2017 04 22, 10:23)
Bet vasarą man su jais karšta būtų. Aš vasarai ieškau kažkokių švelnių pastelinių ir ne tokių "storų" biggrin.gif

Ne visos tokios karštos kaip tu tongue.gif Ir kas sakė,kad kai apsimausim reebok'us pradžioj vasaros,tai benusimausim pabaigoje biggrin.gif ?
Atsakyti