Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

p.s. bet už 80 neimsiu. Ne baisiai reikia.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2017 04 21, 22:54)
man gal meilės trūksta ant raudooonų vis traukia. stokholmus. Turiu juodai-pilkus. Nėra kažkas labai wau, bet minkšti, patogūs, tas tiesa. Na ir gražūs.

raudoni irgi gražūs wub.gif biggrin.gif aš buvau senai parsisiuntusi juodai pilkus-dideli buvo ,bet irgi faini wub.gif
QUOTE(babilone @ 2017 04 21, 22:55)
Grazus grazus tongue.gif  turiu ivairiu spalvu sportiniu bateliu, bet einamiausi ir prie visko derantys mano Nike balti, nors turiu ir balansus ruzavus su melynu, ir auksinius kedukus ir reebok juodus, o balti kazkaip mieliausi ir lengviausiai derinami 4u.gif

good.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2017 04 21, 21:37)


Sveiki, norečiau coral spalvos, jau mergaitėms parašiau:)
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2017 04 21, 22:57)
Nerandu norodos, parodyk - einu ieškot.
Jaučiu, turėtų būt faini, - labai smalsu  smile.gif

psl atgal reklama buvo biggrin.gif
va mirksiukas.gif http://www.reebok.co...Size=BD5757_560
Papildyta:
QUOTE(Alexia @ 2017 04 21, 22:58)
p.s. bet už 80 neimsiu. Ne baisiai reikia.

o jei taikytų - 30 imtum biggrin.gif ?
Atsakyti
Kaip čia greit pripost'inat, tik spėk temos lapus verst biggrin.gif
Žodžiu, rapoja - rytas už vakarą protingesnis, ir man visi super faini, išskyrus snieginiai baltus, bet čia jau skonio reikalas.
O tie raudoni, braškiniai - perlamutriniai - tie gražiausi. Ir baklažaniniai - tokia, jei jau galima sakyt, ir spalva neutraliausia, nerėkianti, bet kartu ir 'nepėsčia' smile.gif
Atsakyti
visi jie gražus tinkamam derinyje, aš rinkausi praktiškus ir prie savo garderobo nes tokiu ta diena reikejo ax.gif , o deimatiniai tai sidabriniai hmm.gif turiu sidabrinius net dvejus snikerius, nes man prie masinos dera biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif man grazu biggrin.gif
Atsakyti
As gi raudonus parduodu. Griebkit kam tinka dydis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2017 04 21, 23:02)
Kaip čia greit pripost'inat, tik spėk temos lapus verst  biggrin.gif
Žodžiu, rapoja - rytas už vakarą protingesnis, ir man visi super faini, išskyrus snieginiai baltus, bet čia jau skonio reikalas.
O tie raudoni, braškiniai - perlamutriniai - tie gražiausi. Ir baklažaniniai - tokia, jei jau galima sakyt, ir spalva neutraliausia, nerėkianti, bet kartu ir 'nepėsčia' smile.gif

man reikia dabar nutarti ,nes gali nelikti fear.gif biggrin.gif neliko baltų,neliko sidabrinių,auksinių,neliko ir perlinių unsure.gif raudoni,baklažaniniai super duper wub.gif ,bet kažkaip perdegė man noras jiems unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 21, 23:04)
visi jie gražus tinkamam derinyje, aš rinkausi praktiškus ir prie savo garderobo nes tokiu ta diena reikejo ax.gif , o deimatiniai tai sidabriniai hmm.gif turiu sidabrinius net dvejus snikerius, nes man prie masinos dera biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif man grazu biggrin.gif

deimantiniai ir pilkieji
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Rapoja,ziurek prie ko derinsi. Realiai visi jie l.faini. Tik kas kokias spalvas megsta. biggrin.gif
Atsakyti
nu tai taiko ar netaiko,tingiu temą skaityt ?
Atsakyti
QUOTE(mamka77 @ 2017 04 21, 20:59)
Sveiki, norečiau coral spalvos, jau mergaitėms parašiau:)

Ok, jau paleidau temos seimininkems:-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramka: 21 balandžio 2017 - 22:20
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 21, 23:16)
Rapoja,ziurek prie ko derinsi. Realiai visi jie l.faini. Tik kas kokias spalvas megsta.  biggrin.gif

Visi l.faini ir spalvos fainos drinks_cheers.gif Deimantinių tai ir derinti nereiktų rolleyes.gif Tik kažin ar bus tokie stebuklingai patogūs kaip stockholm'ai? O ko tu parduodi?Dideli?
Atsakyti