Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(kriisti @ 2017 04 19, 09:22)
net nuejau pasitikslint, klasikines loft kelnes deviu 10 dydi su 112 klubais ir viskas gerai, ir dabar nusiziurejau kelnes klasikines Marisa fit, bet po jusu pasakymo dabar bijau ax.gif
Papildyta:
Komanda ar daug truksta iki Loft pirkimo, nes nzn kiek laiko turiu galvojimui ar rizikupt su 10 dydziu smile.gif

butent Marisa skinny turiu 8 dydi su 98-100 klubais. turi jos kazkiek tamplumo. jei jusu liemuo salyginai lieknas gal ir tiktu 10... bet manes del dydziu jau niekas nestebina. kazkas is temos pirkeju sake 8 dydi su 110cm klubais perka...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 19, 09:11)
berniukiska? paroooo  biggrin.gif as baisiai tingiu skrolinti per visus tuos puslapius biggrin.gif


ir man bernui 9 metų reikia striukės 4u.gif reikia čia viską dėti biggrin.gif
Atsakyti
keista dėl to kad jų kaip tik didžiulė paklausa, ir faceebook ir MK temoje visokių dydžių prašo
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2017 04 19, 05:09)
Tik nesikalba sita nare kotais biggrin.gif Tai gal delto ir kaina gera biggrin.gif

biggrin.gif

faini tikrai baciukai . gal atsakys .. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2017 04 19, 10:27)
butent Marisa skinny turiu 8 dydi su 98-100 klubais. turi jos kazkiek tamplumo. jei jusu liemuo salyginai lieknas gal ir tiktu 10... bet manes del dydziu jau niekas nestebina. kazkas is temos pirkeju sake 8 dydi su 110cm klubais perka...smile.gif

man tai kosmosas. mano pacios rura 112 cm. mane matei biggrin.gif kaip galima ilist i 4 dydziais mazesnes kelnes biggrin.gif nebent kojos pagaliai. o per uodega iki skausmo isitempia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2017 04 19, 11:27)
butent Marisa skinny turiu 8 dydi su 98-100 klubais. turi jos kazkiek tamplumo. jei jusu liemuo salyginai lieknas gal ir tiktu 10... bet manes del dydziu jau niekas nestebina. kazkas is temos pirkeju sake 8 dydi su 110cm klubais perka...smile.gif

mano pirktos senai ir modelis ne sis, o curvy tipo figurai kojos ne sakaliukai pas mane, ir kur dabar sedziu niekas neapspausta, o priglude, bet sakau prie 3 m. pirkta jei ne dar veliau, tai tuo metu budavo labai didintos, uz tai uzklausiau kas dabar siuntes, kaip dydziai. 4u.gif

aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 19, 10:13)
as pirma  tongue.gif

mano sūnėns tik 5 mėn., bet dYdelis 😜 tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 19, 09:31)
man tai kosmosas. mano pacios rura 112 cm. mane matei biggrin.gif kaip galima ilist i 4 dydziais mazesnes kelnes  biggrin.gif nebent kojos pagaliai. o per uodega iki skausmo isitempia.  biggrin.gif

maciau maciau:) proporcingi grazus apvalumai ir virsuj ir apacioj:)) as va irgi turejau omeny tokia figura kur liemuo lieknas . kojos kudos, tik uzpakaliukas kaip kokios kardashian:)tada realu kad tinka 8 su 112 klubais... o gal ir dar mazesnis dydis tiktu:)
Atsakyti
[quote=troliuke,2017 04 19, 09:00]
PATI geriausia kaina kokia esu macius biggrin.gif
nes maciau parduoda ir uz 90 , ir uz 59 .. bet kaip suprantu reali kaina buvo ju 43 eur..
Tokiu ir as noreciau, bet niekas neparduoda 9.5 dydzio.
ax.gif
[/quote
Sveiki,
Tokius parduodu viena karta devetus, taciau jie didinti vienu dydziu mazdaug, turiu jav 8,5dydi. Jeigu domina, prasau I az
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2017 04 19, 09:09)
Tik nesikalba sita nare kotais biggrin.gif Tai gal delto ir kaina gera biggrin.gif

Gal eilė rezervavusių ir besiaiškinančių-tada būna bėda doh.gif biggrin.gif nei parduota,nei neparduota,tik daug rašinėjimosi ir teisinimosi,aiškinimosi ir pan doh.gif yra šaunių pirkėjų ,bet yra ir žiežulų biggrin.gif bet tau gi dideli ar nea hmm.gif ?Tuo labiau dar didinti ax.gif
Papildyta:
SEPHORA jau pirkta su - 15 (nžn ar kodas vienkartinis) ?Galvoju ar imt ar neimt kažką biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2017 04 19, 09:35)
mano pirktos senai ir modelis ne sis, o curvy tipo figurai kojos ne sakaliukai pas mane, ir kur dabar sedziu niekas neapspausta, o priglude, bet sakau prie 3 m. pirkta jei ne dar veliau, tai tuo metu budavo labai didintos, uz tai uzklausiau kas dabar siuntes, kaip dydziai. 4u.gif

aciu 4u.gif

dar gi audinio sudetis ziauriai svarbu. jei jusu norimos turi bent kelis procentus spandex didesne tikimybe tilp. o siaip Jcrew zloft Ann taylor man vienoda dydziu sistema:)
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2017 04 19, 10:35)
mano pirktos senai ir modelis ne sis, o curvy tipo figurai kojos ne sakaliukai pas mane, ir kur dabar sedziu niekas neapspausta, o priglude, bet sakau prie 3 m. pirkta jei ne dar veliau, tai tuo metu budavo labai didintos, uz tai uzklausiau kas dabar siuntes, kaip dydziai. 4u.gif

aciu 4u.gif


Nežinau,kaip kitos kelnės, bet šios https://www.loft.com...p;priceSort=ASC to pačio dydžio,tos pačios spalvos šiemet mažesnės nei pernai unsure.gif
Atsakyti