Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 18, 21:34)
mane tai klause ar arkliukas po skalbimo nenusidazys  biggrin.gif Nu is kur man zinot ar polo baltinukai dazo ar ne  biggrin.gif Pagal firmos kokybe, speju, kad nedazo  biggrin.gif Bent jau man nera nudaze jokie ju rubai.

Turiu visu spalvu ir atspalviu polo rubu ir arkliuku tame tarpe ant ju visas zirgynas smile.gif niekada nei vienas nenudaze net jei rubo ir arklio spalvos skiriasi. Pvz balto rubo navy arkliukas nedazo, tai galit drasiai teigti kad nenudazys smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 19 balandžio 2017 - 07:17
QUOTE(rapoja @ 2017 04 18, 23:32)

o tai dar veikia kodas? nes sviesi spalva tai 14 dol, tik jau tall nebededa i krepsiuka
Atsakyti
QUOTE(babilone @ 2017 04 18, 21:51)


Mergaites, kas pirkot kaip su tais batais kokio dydzio ieskot, kad atitiktu 39 dydi gal zinot? Tokiais va biggrin.gif
https://www.vinted.l...-juodi-odinukai

Reiktu 38.5 ;)
Atsakyti
Gal kam atliko, netiko ar nepatiko vyriski Reabokai 43 dydzio?
Atsakyti
QUOTE(babilone @ 2017 04 18, 18:51)

Mergaites, kas pirkot kaip su tais batais kokio dydzio ieskot, kad atitiktu 39 dydi gal zinot? Tokiais va biggrin.gif
https://www.vinted.l...-juodi-odinukai



PATI geriausia kaina kokia esu macius biggrin.gif
nes maciau parduoda ir uz 90 , ir uz 59 .. bet kaip suprantu reali kaina buvo ju 43 eur..
Tokiu ir as noreciau, bet niekas neparduoda 9.5 dydzio.
ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2017 04 19, 08:00)
PATI geriausia kaina kokia esu macius  biggrin.gif
nes maciau parduoda ir uz 90 , ir uz 59 .. bet kaip suprantu reali kaina buvo ju 43 eur..
Tokiu ir as noreciau, bet niekas neparduoda 9.5 dydzio.
ax.gif

Tik nesikalba sita nare kotais biggrin.gif Tai gal delto ir kaina gera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2017 04 19, 09:09)
Tik nesikalba sita nare kotais biggrin.gif Tai gal delto ir kaina gera biggrin.gif

tie baciukai ant platformos?
Atsakyti
kažkaip keista ,nes tie batai brangiau man išejo
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2017 04 19, 08:18)
kažkaip keista ,nes tie batai brangiau man išejo

kas cia keisto? pirkau polo striuke vaikiska pukine, taip ir neuzdejau. mokejau apie 50 eu gal net daugiau. parduodu uz 30 irniekas neperka biggrin.gif
jei kas netinka as padovanoju.. nes geriau savam nei svetimam kuris nori gauti tik uz siuntima sumokejes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2017 04 19, 08:18)
kažkaip keista ,nes tie batai brangiau man išejo

tikrai,kad keista rolleyes.gif ,savikaina ju 55 eur neskaiciuojant persiuntimo LT
Atsakyti