Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Mergaites gauta 448 siunta, kas susimokejot skambinkites siandiena iki 22h galit vaziuoti pasiimti 😊

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 17:35)
o kaip plausi, jei patizinaikuo apsitaskysi?  unsure.gif

Jie visi čia tik su kedais arba ecco sandalais, nemačiau jokių crocsų, kaip kad LT populiaru unsure.gif Dar galvoju birkenstokus, bet jau bijau iš intiko su dydžiais apsišaut.
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2017 04 14, 19:17)
Jie visi čia tik su kedais arba ecco sandalais, nemačiau jokių crocsų, kaip kad LT populiaru  unsure.gif  Dar galvoju birkenstokus, bet jau bijau iš intiko su dydžiais apsišaut.

crocsai bjauru biggrin.gif man tai su birkenstockais patinka, imu 11 usa, kuris atitinka 41 euro, tik N ploti, kuris tikroveje nieko ne siauras , o normalus. Nors esu ir paprasto M ar B plocio turejus, nepameciau. Ir koja su jais maziausiai pavargsta, kai beveik para prasliauzioji ant koju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 14 balandžio 2017 - 19:21
Aciu uz siuntinius ir malonu, silta bendravima wub.gif linkejimai nuo MB, siandien jo diena biggrin.gif biggrin.gif laimingas Nike air'ais ir TH dzemperiuku. O ta proga, kad taip tiko, ieskom, gal kam netiko sis S dydzio? Butent zydras!
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 18:59)
8 Tall , euro 40 mano dydis arba kitaip 44 italiskas.

O kazin jei euro 36 nesioju italiska 40 koks tiktu 2 ar 4 dydis ax.gif

MERGAITES SOS 4u.gif krikstodukra nori MK RHEA kuprinytes, tiktu deveta gal kuriai pabodo perpirksiu, reiktu skubiai biggrin.gif kol rankines ieskojau, apsigalvojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babilone @ 2017 04 14, 19:21)
O kazin jei euro 36 nesioju italiska 40 koks tiktu 2 ar 4 dydis ax.gif

MERGAITES SOS 4u.gif krikstodukra nori MK RHEA kuprinytes, tiktu deveta gal kuriai pabodo perpirksiu, reiktu skubiai biggrin.gif kol rankines ieskojau, apsigalvojo biggrin.gif

Na tai teoriskai skaiciuojant dviem dydziais maziau, tai 4? biggrin.gif Bet ka as zinau, gal regular butu kitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 18:20)
man tai su birkenstockais patinka

Kur perki dažniausiai?
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2017 04 14, 19:20)
Aciu uz siuntinius ir malonu, silta bendravima  wub.gif  linkejimai nuo MB, siandien jo diena  biggrin.gif  biggrin.gif  laimingas Nike air'ais ir TH dzemperiuku. O ta proga, kad taip tiko, ieskom, gal kam netiko sis S dydzio? Butent zydras!
vartotojo įkelta nuotrauka


Ar atitiko dzemperiukas dydį?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 20:05)
As tikejausi, kad bus laisvesnis, nes neva raso, kad didintas. Mano galva, nifiga nedidintas. Bijojau, kad per subine bus aptemptas.


Nu jei ne paslaptis, kokia klubų apimtis? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti

O kur jus birkenstockus perkat? Kai buvau vaikas ir paaugle, tai baisiai bjaurus batai buvo, o dabar taip noriu  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2017 04 14, 19:35)
Kur perki dažniausiai?

pirkau shoes.com, 6pm, sierroj
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2017 04 14, 20:07)
Nu jei ne paslaptis, kokia klubų apimtis?  ax.gif  biggrin.gif

102-104 svyruoja, dzinsu 29-30 dydis dazniausiai.
Atsakyti
QUOTE(sacalas @ 2017 04 14, 19:48)
Ar atitiko  dzemperiukas dydį?

Didintas kazkiek mirksiukas.gif bet cia priklauso laisvesni, aptemptesni megsta. Maniskis M devi, bet apkritusiu nemegsta, tad sis idealiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 14 balandžio 2017 - 20:24