Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(RIJADA @ 2017 04 14, 14:04)
Reikia balansų ar ko panašaus, kad būtų labai lengvi, medžiagos daug, patalpoj nešiojami, ne lauke. Parsisiunčiau tuos, būtų idealūs, bet siauri. Skaitau atsiliepimus, rašo, kad geriau pusę dydžio didesnius imt. Tai galvoju, ar tuos imti pusę dydžio didesnius (bet modelis vis tiek iš siaurų), ar kokį kitą modelį žiūrėti?

http://www.sierratra...#reviewsSection

ka veiksi su jais?


_____________________________________________

Aciu merginos uz siuntini, gavau du, bet superinius daiktus- Jcrew cocona, kaip man siutas, ir columbia packable lengvute striuke- viskas laabai dziugina 4u.gif
Atsakyti
Aciuu liebskin pinigine is nordstrimrac superine pinta oda nu ledaa, dar medziaginis maiselis, mama tikrai liks patenkinta😃

Skecher mergaitei nerealus ir tikrai kojybiskesni nei lt, jie ne tokue kieti va o grozio nerealaus.

Loft tunika su pauksciais nuostabi spalvos sodrios ir ta zydra spalva nereali.

Ačiū ir gražių švenčių!!!
Atsakyti
[quote=Gafsa,2017 04 14, 17:16]
ka veiksi su jais?
Dirbsiu ax.gif
Atsakyti
[quote=RIJADA,2017 04 14, 18:32]
[quote=Gafsa,2017 04 14, 17:16]
ka veiksi su jais?
Dirbsiu ax.gif
[/quote]
o kaip plausi, jei patizinaikuo apsitaskysi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 19:16)
Aciu merginos uz siuntini, gavau du, bet superinius daiktus- Jcrew cocona, kaip man siutas, ir columbia packable lengvute striuke- viskas laabai dziugina  4u.gif

nu va kaip fainai dėl cocono ,smagu kai patinka ir tinka bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
PIRKCIAU tokius 8h dydzio (gal ir 8 tiktu ax.gif ) 4u.gif
Lena leather pumps with patent cap toe
vartotojo įkelta nuotrauka


Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 14, 18:40)
nu va kaip fainai dėl cocono  ,smagu kai patinka ir tinka bigsmile.gif thumbup.gif

Tikrai smagus smile.gif pavariau siemet paltu biski... biggrin.gif LT turbut tik vienas butu uz ta suma isejes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 19:16)
ka veiksi su jais?
_____________________________________________

Aciu merginos uz siuntini, gavau du, bet superinius daiktus- Jcrew cocona, kaip man siutas, ir columbia packable lengvute striuke- viskas laabai dziugina  4u.gif

Kokio dydžio coconas Jums tiko? Kitą savaitę gausiu ir aš, jau nerimstu, ar tiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2017 04 14, 18:56)
Kokio dydžio coconas Jums tiko? Kitą savaitę gausiu ir aš, jau nerimstu, ar tiks  rolleyes.gif

8 Tall , euro 40 mano dydis arba kitaip 44 italiskas.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 19:59)
8 Tall , euro 40 mano dydis arba kitaip 44 italiskas.

Na, žiūrėsim, ar nepaskęsiu savo 10 tuke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2017 04 14, 19:03)
Na, žiūrėsim, ar nepaskęsiu savo 10 tuke verysad.gif

As tikejausi, kad bus laisvesnis, nes neva raso, kad didintas. Mano galva, nifiga nedidintas. Bijojau, kad per subine bus aptemptas.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 14, 20:05)
As tikejausi, kad bus laisvesnis, nes neva raso, kad didintas. Mano galva, nifiga nedidintas. Bijojau, kad per subine bus aptemptas.

Nuraminot tuomet smile.gif aš visuomet paltus 10 dydžio imu, tai yra vilčių, kad tiks mirksiukas.gif
Atsakyti