Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ačiū komandai už nuostabias prekytes, Sandrixx už šypseną biggrin.gif Gražių jums Velykų friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 13, 18:26)
Ačiū komandai už nuostabias prekytes, Sandrixx už šypseną biggrin.gif Gražių jums Velykų friends.gif

Ačiū Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2017 04 13, 07:41)
Laukiu dabar blizganciu auksiniu  biggrin.gif jauciu isvis su mada prasoviau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Sako, kad blizguciai ir galytes siais metais valdys biggrin.gif
Pasidalinkit kokiu laukiat, as ir zeruciu noreciau
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2017 04 13, 12:07)
Vilu nezinau kas nuomuoja, bet jei viesbuciu reikia prasom cia paziureti  mirksiukas.gif

https://www.alpharooms.com/

Aciu bandysiu ziuret, jei ka cia suprasiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. kas esate pirkusios levis original trucker jacket sau,kaip ju ismera?nera didintos ar mazintos?jeigu visus marskinelius,megstinius perku M ismera (su krutine 34C),o striukes L,tai kokia ismera geriau imti M arba L?Dekui!
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2017 04 13, 15:32)
laisvi

Lena leather pumps with patent cap toe  7 ir 11 po $30.4
9

https://www.jcrew.co...t-cap-toe/F5587   



Ačiū komandai! 4u.gif Sandrixxx kaip visada už malonų padalinimą wub.gif
Kam tinka šie jcrew batukai - griebkit! Kaina superinė bigsmile.gif kokybė irgi, oda fantastiška! Iš pradžių dvejojau į juos žiūrėdama, bet surizikavau, nors ne visai mano stilius. Beeeet fainuoliai jie wub.gif patogūs labai, todėl vasarą bus puikus darbinio garderobo papildymas.
23,5 cm pėda 6H idealiai.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2017 04 13, 19:35)
Ačiū komandai!  4u.gif  Sandrixxx kaip visada už malonų padalinimą  wub.gif

Ačiū Jums 4u.gif
Atsakyti
labai laukiu 4u.gif

www.jcrew.com
www.freepeople.com -25% nukrenta krepsely
www.victoriassecret.com
Atsakyti
Aciu visai komandai uz siuntinuka. Reebok raudoni kedukai nerealus wub.gif wub.gif wub.gif O jau kokio patogumo ir minkstumo wub.gif Superinis pirkinys smile.gif
Atsakyti
odine rankine gera kaina, gal kuriai patiks, o jau spalvyte wub.gif
https://www.amazon.c...A153HHD43K2QTKS
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2017 04 13, 16:23)
Supratau .. tu cia grynai apie save ..Maniau ,gal kokios slaptos,niekam nezinomos,informacijos turi  biggrin.gif
Taip, aisku ,kiekvienam yra vienas brandas ,pats tinkamiausias ,pats paciausias ..
As pvz .dzinsu atradus dabar tobulybe ,niekas neprilygs ..

Na dzinsais atrastais tai jau pasidalink.. man paskutiniu metu 7forallmankind.. prilipo.. gal praeis..

QUOTE(JMD @ 2017 04 13, 16:40)
Man pvz su armaniais akys ilsisi o jcrew labai šešėlių daug nemyliu negaliu nešiot

Nu tai ir pasakyk kad nesiskiria.. skiriasi.. negali sakyt kad nors is tos pacios gamyklos isvaziuoja vienodi..

QUOTE(Sorella @ 2017 04 13, 17:29)
Sako, kad blizguciai ir galytes siais metais valdys  biggrin.gif
Pasidalinkit kokiu laukiat, as ir zeruciu noreciau

Aij as RL is kids skyriaus prigriebiau.. as biski iskrentanti is konteksto cia, tai tik man gal patinka..
Atsakyti
Mergaites o puma.com daug truksta iki free? 4u.gif
Atsakyti