Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ciurlionis @ 2017 04 11, 15:46)
as kaip tik siandien is Ahava gavau,nu baisus smile.gif  as daugiau nepirksiu smile.gif



nu iškart nukrito noras išbandyt biggrin.gif

nebent mėginuką pasiimt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2017 04 11, 21:40)
nu iškart nukrito noras išbandyt biggrin.gif

nebent mėginuką pasiimt unsure.gif

Nu kiek as ka naudojau Ahavos, man nepasitaike prastos kokybes. Ir paakiu seruma turiu, ir rinkinuka su ranku kremu, molio kauke, viskas super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2017 04 11, 20:09)
Turiu krepšy 11,5 ir 12 d Puma sneaker'ius po 13.75 $

Puma


12 NORIU wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliniausia @ 2017 04 11, 20:56)


Susitarkit su komanda, paleisiu 4u.gif
Paleidau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrytės mama: 11 balandžio 2017 - 21:06
Mano oda ziauriai sausa. Atradau nerealu krema NumisMed. Kunui pirnelis su 10% urea kazkas nuostabaus. O ranku ir pedu kremai fantastiski. Isbandes jau ir mano vyras tikriausiai visus ranku kremus, geresnio uz numismed nebandes mirksiukas.gif jie be kvapu ir tt.. tinka super jautria oda turintiems. Bet perku eurovaistinej.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2017 04 11, 21:04)
Mano oda ziauriai sausa. Atradau nerealu krema NumisMed. Kunui pirnelis su 10% urea kazkas nuostabaus. O ranku ir pedu kremai fantastiski. Isbandes jau ir mano vyras tikriausiai visus ranku kremus, geresnio uz numismed nebandes  mirksiukas.gif jie be kvapu ir tt.. tinka super jautria oda turintiems. Bet perku eurovaistinej.


Man jų rankų kremas taip pat pats pačiausias..
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 04 11, 18:25)
Liko sis

NEBERA
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2017 04 11, 21:04)
Mano oda ziauriai sausa. Atradau nerealu krema NumisMed. Kunui pirnelis su 10% urea kazkas nuostabaus. O ranku ir pedu kremai fantastiski. Isbandes jau ir mano vyras tikriausiai visus ranku kremus, geresnio uz numismed nebandes  mirksiukas.gif jie be kvapu ir tt.. tinka super jautria oda turintiems. Bet perku eurovaistinej.


Nu *****, kodėl aš pamiršau apie jį unsure.gif baigėsi kūno kremas, nuėjau šiandien vėl Babe nusipirkau, nors gi buvau net krepšiuką Eurovaistinėje su tavo rekomendacijomis susikrovus unsure.gif bent rankų išbandysiu.
Atsakyti
Turime laisva JCREW deficita 0 dydi, sugaudyta uz puikia kaina 41,99$
vartotojo įkelta nuotrauka

Turime laisva M Regular ANN TAYLOR Banded Statement Coat, kaina 41,93$

vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2017 04 11, 22:09)
Turiu krepšy 11,5 ir 12 d Puma sneaker'ius po 13.75 $

Puma

As 11 d turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babilone @ 2017 04 11, 18:52)
Galiu parekomenduot 4u.gif Geriausia laboratorija Kaune yra Anteja vienintele Pabaltyje robatizuota. Adresas Zemaiciu pl.37 ,Silainiai 2 aukst, arba Savaniriu pr. 235 salia Juzes, atsakymus gausite ta pacia diena, siuncia el. pastu, taip pat duoda prisijungima prie mano tyrimai, kur matote tyrimu eiga ir atsakymus, beto ten nemokamai tiek po tyrimu tiek pries konsultuoja seimos gydytojai, netik gyvai, bet teikia ir telefonines konsultacijas. Menesio akcijas galite pasiskaityti ju psl. kraujotyrimai.lt o is tyrimu pagrindinei jei nieko nesiskundziat tai ir butu mikroelementai, vitaminai, skydliaukes hormonai 4u.gif

Aciu 4u.gif


QUOTE(spygliz @ 2017 04 11, 21:04)
Mano oda ziauriai sausa. Atradau nerealu krema NumisMed. Kunui pirnelis su 10% urea kazkas nuostabaus. O ranku ir pedu kremai fantastiski. Isbandes jau ir mano vyras tikriausiai visus ranku kremus, geresnio uz numismed nebandes  mirksiukas.gif jie be kvapu ir tt.. tinka super jautria oda turintiems. Bet perku eurovaistinej.

Ir siuos pabandysiu Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 04 11, 20:18)

Gal kas turi? Kokiems ismatavimams skirta suknele?
Atsakyti