Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Alexia @ 2017 04 09, 21:31)
O tai kuom veidus tepat ? Ir kūnus ?
Papildyta:

pakomentuokit kurie tie lapeliai geriausi, norėčiau išbandyt ?

Aš nenaudoju jokių. Man matosi iš kart kur dirbtinai parudinta. Ir šiaip arba natūralus įdegis arba graži skaisti oda kad ir balta.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 09, 20:39)
Aš nenaudoju jokių. Man matosi iš kart kur dirbtinai parudinta. Ir šiaip arba natūralus įdegis arba graži skaisti oda kad ir balta.

aš irgi nenaudoju ieškau apsaugos nuo saulės
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 09, 20:03)
Jei tokia vasara kaip pernai tai tas nuogas kojas gal 2 kart teiškišus buvau biggrin.gif visai prastai su tais orais. Būt gerai kad per Velykas bent snigt nepradėtų biggrin.gif nes fufaiką teks traukt.


Aš tai pernai visą vasarą plikom kojom pravaikščiojau ax.gif ne su troleibusais važinėju, o plonų kūno spalvos pėdkelnių nepernešu, tai man vasara saulutei pašvietus ir prasideda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2017 04 09, 14:18)
Kazkas buvo klauses del saules kremu... bet atsakymu taip ir nemaciau....

Man labai aktualu. Ka pirkti vaikams nuo saules kunui ir veidui... nes lyg dickiui nuo saules alergija...  iskart beria veida... reikia geros sudeties. Geros teksturos kremuku... rekomenduokit kas... ACIU


Pirkit kazka ekologisko, kad naftos produktu ant vaiku netept..

Taip pat sudetyje turi but Titano (Ti) dioksidas ir Cinko (Zn) oksidas. Tik tuomet apsauginis filtras nuo saules bus visapusis.Labai sunku rasti, kad abu sie filtrai butu.. bet paieskojus imanoma. ;) is patirties sakau, is mokslu- neissigalvojus ;) tik tai nelabai akcentuojama.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 09, 20:21)
Man kojoms tas visai suejo https://www.amazon.c...l tanning spray
Lyg ir netepe, naudot paprasta, pripurskiu ant kiek dregnos odos ir istrinu tolygiai.


Ačiū, pabandysiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2017 04 09, 20:39)
Aš nenaudoju jokių. Man matosi iš kart kur dirbtinai parudinta. Ir šiaip arba natūralus įdegis arba graži skaisti oda kad ir balta.


Geros priemonės su saiku pateptos nė velnio nesimato mirksiukas.gif aš nekalbu apie šokoladinį įdegį arba tokį kur rukytas vištas primena wub.gif
Keli tonai ant kojų tik išryškina ir padailina forma. Tarkim mano rankos ir veidas tamsesnis, o kojos po žiemos būna baltos, tai su kokybiška priemone tik sveikos spalvos joms priduot reikia, kol natūrliai įdegs smile.gif ir visokias mėlynes, nelygumus odos paslepia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 09 balandžio 2017 - 20:52
QUOTE(furla @ 2017 04 09, 20:46)
Pirkit kazka ekologisko, kad naftos produktu ant vaiku netept..

Taip pat sudetyje turi but Titano (Ti) dioksidas ir Cinko (Zn) oksidas. Tik tuomet apsauginis filtras nuo saules bus visapusis.Labai sunku rasti, kad abu sie filtrai butu.. bet paieskojus imanoma. ;) is patirties sakau, is mokslu- neissigalvojus ;) tik tai nelabai akcentuojama.


Reiks ieskot... bet jai jau zinot kas tuom prekiauja.. bukit gera brukstelkit ;)

Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2017 04 09, 21:51)
Reiks ieskot... bet jai jau zinot kas tuom prekiauja.. bukit gera brukstelkit ;)

Vaistinese galima rasti ir ekologiskose parduotuvese. vaikam SPF 50geriausia imti, ju oda plona ir labiausiai pazeidziama. Kai pagalvoju kaip mus tevai augino, paleidzia i kiema ir lakstom iki desimto odos nusilupimo per vasara. biggrin.gif o odos lasteles viska kaupia, prisimena... Duokdie, kad niekada neislistu. smile.gif
Atsakyti
As savaiminius visad per puse su kuno losjonu maisau, ne karto nelikau lopiniuota, gerai ir naturaliai pasidengdavo.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Nuoroda

http://m.macys.com/s...;fromiship=true
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo furla: 09 balandžio 2017 - 21:08
Aš jau keli metai naudoju šitą:
https://www.amazon.c...m...2Bglow&th=1

Po pirmo karto apskritai nesimato, kad kažką tepei, po kokio trečio atsiranda lengvas atspalvis, mano oda labai balta, tai aš perku būtent šį, skirtą šviesiaodėm, (jų būna ir tamsesnio atspalvio savininkėms) smile.gif
Atsakyti

TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.ae.com
www.macys.com
www.aeropostale.com
www.nyandcompany.com
www.abercrombie.com - 30%
www.coachoutlet.com
www.swarovski.com
www.fossil.com
www.tedbaker.com
www.jcrew.com
www.factory.jcrew.com - 25%
www.reebok.com - $20 nuo $100
www.loft.com - 50%
www.anntaylor.com - 50%
www.hautelook.com
www.levis.com - 25%
www.urbanoutfiters.com
www.gap.com - 40%
www.gapfactory.com
www.victoriassecret.com
www.sierratraidingpost.com - 25%
www.juicycouture.com - 50%
www.puma.com


PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.disneystore.com
www.childrensplace.com - 10$ nuo 40$


PREKES MUSU GROZIUI


www.1-save-on-lens.com
www.stockngo.com
www.puritan.com - 25%
www.lilydirect.com
www.realtechniques.com
www.tanforless.com - 15%
www.walgreens.com
www.ahava.com
www.vitacost.com - 20% vitamins
www.tartecosmetics.com - 20%
www.skinstore.com

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 09 balandžio 2017 - 21:52
Mergaičiai, o Nike neturi papildomos jokios nuokainos ?


Sugalvojau, kad man reik išeiginių "treningiukų " 😜 😆 kaip visad vasaros pradžia bus šalta pajūry tai manau, kad man bus pats kiečiausias aprėdas rolleyes.gif kokius perkat ir dėvit viešumoj ? bigsmile.gif
aišku be "svarovskių" rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 09 balandžio 2017 - 22:03