Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 07, 07:16)
Realiai jei pirktum ne internetu,spintoj tikrai maziau daiktu butu. Batu ne tiek poru,o sezonui 1 ar 2. Paltu tikrai ne po 4 turetumem ar dar daugiau smile.gif Akcija ir prasideda gaudymas. O dar jei pora graziu spalvu,tai abieju norisi. Bent jau man taip  biggrin.gif
Laikrodi visad viena turejau. O dabar.... unsure.gif  biggrin.gif nebezinau kelis.
O del zenklu. Nu as Chaneliu neturiu,Gabanu irgi. O MK man cia tikrai ne tas zenklas,kad ivardint tustybiu vaikymusi. Man gali tu pavadinimu nebut. Man daiktai patinka. As nuo RL rankines nuemiau ta kabanti zenkla.
Ir liko tik mini raidytes.

Gabanu gali yooxe nusipirkti, visai neblogu buna, ypac dzinsu biggrin.gif

QUOTE(rapoja @ 2017 04 07, 08:23)
drinks_cheers.gif nu bet rimtai.Kad meluotų-kriminalas,o dabar norit pirkit padielką už 100 , norit už 200,o norit ir visai nepirkit.Matyt perka.Tik galėtų prirašyti,kad kopija,o šiaip viskas ok.Kam reiks,norės-ras pas ką nusipirkti ir be tos narės.Kiekvieno asmeninis reikalas victory.gif

Kriminalas yra viskas, kas susije su paddielkom, pati paddielka jau yra kriminalas, kriminalas yra jas tiek gamint, tiek stumdyt. Ir tai jau yra nebe asmeninis, o ekonomines policijos reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 07 balandžio 2017 - 09:09
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 07, 10:07)
Kriminalas yra viskas, kas susije su paddielkom, pati paddielka jau yra kriminalas, kriminalas yra jas tiek gamint, tiek stumdyt. Ir tai jau yra nebe asmeninis, o ekonomines policijos reikalas.

Tikrai taip.Bet kalbam siauresniu mastu-apie asmeninius reikalus biggrin.gif O padielkų buvo ir ko gero bus.Aš - už,kad jų visai nebūtų.
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 07, 08:35)
Fuflo negalima pardavinėti pristatant kaip prekinį ženklą, reikia nurodyti, kad kopija rolleyes.gif vartotojų apsauga turi veikti biggrin.gif Patikėkit, aš pažįstu net ne vieną moterį, kuri tikros odos nuo netikros neatskiria biggrin.gif Na man jų būtų žiauriai gaila, jei įkištų joms gumą už odos kainą  biggrin.gif


padirbinių apskritai negalima pardavinėt, net ir nurodant, kad tai yra padirbinys, tai draudžia įstatymas. Tokia veikla nelegali ir Vinted turėtų su tuo kovoti, todėl būtina įspėti apie padirbinių pardavinėjimą.
Atsakyti

Buvo ir bus,visos žinom,kad negalima ir nieko čia naujo irnesakyk.gif biggrin.gif supermamytės nepadarys tvarkos,jei jau policija nepadaro.Beviltiškas reikalas pasauliniu mastu biggrin.gif Džiaukimės nors jau nurodymais ,kad tai yra padirbinys.Ir tai jau būtų super biggrin.gif Bet ir to nebus tongue.gif
Atsakyti
NU NAGLA KAIP TANKAS blink.gif blink.gif Dvi iseme, nauja idejo blink.gif parasiau vel moderatoriams. Jauciu jie jau nebespeja.
https://www.vinted.l...8626-mk-kuprine
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 07, 09:16)
Buvo ir bus,visos žinom,kad negalima ir nieko čia naujo  irnesakyk.gif  biggrin.gif  supermamytės nepadarys tvarkos,jei jau policija nepadaro.Beviltiškas reikalas pasauliniu mastu  biggrin.gif Džiaukimės nors jau nurodymais ,kad tai yra padirbinys.Ir tai jau būtų super  biggrin.gif Bet ir to nebus  tongue.gif


jei visi sėdės ir tylės, tada tikrai buvo ir bus biggrin.gif
kita vertus problema ne tame - problema, kad jei nori ką nors originalaus parduot vinted'e, tavęs reikalauja pirkimo kvito ir pan. O va tokios padielkos laisvais lyg niekur nieko pardavinėjamos ir ne po vieną vienetą.
Atsakyti
Gal kam paimt siuntinukus is Sandrix, jei tinka Antakalnis. Planuojunuz pusvalanduko lekt
Atsakyti
QUOTE(esute @ 2017 04 07, 09:30)
Gal kam paimt siuntinukus is Sandrix, jei tinka Antakalnis. Planuojunuz pusvalanduko lekt


Cia gal 31 dienos dezute atvaziavo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(esute @ 2017 04 07, 10:30)
Gal kam paimt siuntinukus is Sandrix, jei tinka Antakalnis. Planuojunuz pusvalanduko lekt


Ar jau 517 dėžutė atkeliavo bigsmile.gif
Atsakyti
Dedu AT su 50%, galima jungtis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 07 balandžio 2017 - 10:04
Sveiki, gal Kaunas siandien gaus siuntinuka? 4u.gif
Atsakyti


supratau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 07 balandžio 2017 - 10:04