Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(furla @ 2017 04 07, 07:29)
Ji juk nemeluoja, jog originali. smile.gif

drinks_cheers.gif nu bet rimtai.Kad meluotų-kriminalas,o dabar norit pirkit padielką už 100 , norit už 200,o norit ir visai nepirkit.Matyt perka.Tik galėtų prirašyti,kad kopija,o šiaip viskas ok.Kam reiks,norės-ras pas ką nusipirkti ir be tos narės.Kiekvieno asmeninis reikalas victory.gif
Atsakyti
Aš perku populiarių brandų daiktus dėl šiokios tokios kokybės garantijos, tai labai aktualu perkant internetu, juk negali pačiupinėt ir dar labai patinka derinti su no name iš Humanos, nes kainos normalios ir čia jau realiai pačiupinėti galima biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O paskutinis pirkinys buvo dukrai kedukai iš Batų kalno, išsirinko pati kažkokius no name, bet neprikibsi nei prie stiliaus nei prie kokybės, lengvi, minkšti, kvėpuojantys ir labai gražūs, nuvažiavom vadinasi i pigią parduotuvę kedukų po kiemą lakstyt, kai pamačiau kainą blink.gif 32 eurai blink.gif bet nebuvo jau kur dėtis, vaikas išsirinko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 07, 09:23)
drinks_cheers.gif nu bet rimtai.Kad meluotų-kriminalas,o dabar norit pirkit padielką už 100 , norit už 200,o norit ir visai nepirkit.Matyt perka.Tik galėtų prirašyti,kad kopija,o šiaip viskas ok.Kam reiks,norės-ras pas ką nusipirkti ir be tos narės.Kiekvieno asmeninis reikalas victory.gif

O man gaila tu,kas bus apgautas. Kaina vistik auksta.
Mes cia perkam ir patirties turim ir paklaustumem ar originalas. Kitai gali ir nedaeiti paklaust matant kaina 100 eur. Vistik ne 30 ir ne 50.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 07, 09:31)
O man gaila tu,kas bus apgautas. Kaina vistik auksta.
Mes cia perkam ir patirties turim ir paklaustumem ar originalas. Kitai gali ir nedaeiti paklaust matant kaina 100 eur. Vistik ne 30 ir ne 50.

Sutinku.Kas pardavinėja kopijas-BŪTINAI tai turėtų ir parašyti.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 07, 08:23)
drinks_cheers.gif nu bet rimtai.Kad meluotų-kriminalas,o dabar norit pirkit padielką už 100 , norit už 200,o norit ir visai nepirkit.Matyt perka.Tik galėtų prirašyti,kad kopija,o šiaip viskas ok.Kam reiks,norės-ras pas ką nusipirkti ir be tos narės.Kiekvieno asmeninis reikalas victory.gif


Fuflo negalima pardavinėti pristatant kaip prekinį ženklą, reikia nurodyti, kad kopija rolleyes.gif vartotojų apsauga turi veikti biggrin.gif Patikėkit, aš pažįstu net ne vieną moterį, kuri tikros odos nuo netikros neatskiria biggrin.gif Na man jų būtų žiauriai gaila, jei įkištų joms gumą už odos kainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 07, 09:35)
Fuflo negalima pardavinėti pristatant kaip prekinį ženklą, reikia nurodyti, kad kopija rolleyes.gif vartotojų apsauga turi veikti biggrin.gif Patikėkit, aš pažįstu net ne vieną moterį, kuri tikros odos nuo netikros neatskiria biggrin.gif Na man jų būtų žiauriai gaila, jei įkištų joms gumą už odos kainą  biggrin.gif

Nu tai taip ir sakau,būtent drinks_cheers.gif Nori perka,nori neperka ir nesvarbu kiek €.Meluot negalima.Oda tai oda/ne oda,tai ne oda/padielka-tai padielka ir tt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 07 balandžio 2017 - 08:39
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 07, 09:35)
Fuflo negalima pardavinėti pristatant kaip prekinį ženklą, reikia nurodyti, kad kopija rolleyes.gif vartotojų apsauga turi veikti biggrin.gif Patikėkit, aš pažįstu net ne vieną moterį, kuri tikros odos nuo netikros neatskiria biggrin.gif Na man jų būtų žiauriai gaila, jei įkištų joms gumą už odos kainą  biggrin.gif

Nu zinok as parsisiunciau basutes ir nezinau oda ar ne biggrin.gif Niekur jokiu zenkliuku nera. O atskirt neatskiriu. ax.gif
Atsakyti
Sveiki,o i pasta ateina pranesimai kai siuntinukas jau vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 04 07, 09:29)
Aš perku populiarių brandų daiktus dėl šiokios tokios kokybės garantijos, tai labai aktualu perkant internetu, juk negali pačiupinėt ir dar labai patinka derinti su no name iš Humanos, nes kainos normalios ir čia jau realiai pačiupinėti galima biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif O paskutinis pirkinys buvo dukrai kedukai iš Batų kalno, išsirinko pati kažkokius no name, bet neprikibsi nei prie stiliaus nei prie kokybės, lengvi, minkšti, kvėpuojantys ir labai gražūs, nuvažiavom vadinasi i pigią parduotuvę kedukų po kiemą lakstyt, kai pamačiau kainą blink.gif 32 eurai blink.gif bet nebuvo jau kur dėtis, vaikas išsirinko biggrin.gif


Jau vaikisku drabuziu ar batu kainos pas mus, tai kosmosas! Pasiziuri kokiam Geox, tai vos ne po 100€ kainuoja. Bet jau tiek visur perlenkta, kad ne tas zodis.
Ir tam paciam Batu kalne kainos nera tokios jau zemos. Ten daznai buna su broku prekes, tai va visada cekius saugoju ir grazinu atgal batus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 07 balandžio 2017 - 08:58
QUOTE(emilliana @ 2017 04 07, 07:53)
Sveiki,o i pasta ateina pranesimai kai siuntinukas jau vilniuje?

Taip, jei visi mokejimai tvarkingi
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2017 04 07, 08:58)
Taip, jei visi mokejimai tvarkingi

tvarkingi,o kelintos dienos siuntinukai jau atvyke ? 4u.gif
Atsakyti