Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Febė @ 2017 04 06, 20:25)
Sveikos merginos  4u.gif gal kas gali pasakyti ar 515 dėžutė atkeliavo į Vilnių?  ax.gif




jau atkeliavusi
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2017 04 06, 20:19)
bet uz fuflo plesti 110e...

Jei atvirai, aš net neatskirčiau, čia originalas ar ne. Jei būčiau gyvai mačiusi originalią, gal ir kitaip atrodytų, bet dabar... Apžiūrėjau, pavadinimas yra, ant užtrauktukų ženklai yra, pamušalas su ženklais... Pagal ką skiriat?
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2017 04 06, 23:55)
Jei atvirai, aš net neatskirčiau, čia originalas ar ne. Jei būčiau gyvai mačiusi originalią, gal ir kitaip atrodytų, bet dabar... Apžiūrėjau, pavadinimas yra, ant užtrauktukų ženklai yra, pamušalas su ženklais... Pagal ką skiriat?

Pagal detaliu kokybe, cia kaip su muzikine klausa, reik ir aki turet, ir ja lavint biggrin.gif
Nusiunciau vinted perspejima vakar, nes komentarus zinoma istrins
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2017 04 06, 13:49)
junkites prie PURITAN, aš va 3 kartą perku, dabar dar -20% mirksiukas.gif
http://www.puritan.c...-9-010157?mvc=1

juokas juokais, bet temoje perskaičiau, kad kažkam sumažėjo migrenos priepuolių..... pamėginau, ir tikrai, nesakau, kad panaikino, bet tikrai mažiau vaistų "ryju".... 4u.gif  smile.gif


As esu eteriniu alieju misinuka nusipirkus is you&oil. Na zinokit sakes kokie veiksmingi! Pradzioj skeptiskai ziurejau, bet pabandzius supratau, kad veikia. Pirkau Vilniuje, Biosaloj Europoj. Dar "Emocinis nuovargis" isigyjus esu, (pirmasis buvo) kai naktim negaledavau uzmigti. Na ir kazkaip pro pirstus paziurejau, kad po kelis lasus reik itrint, tai ryte taip saldziai miegojau, kad vos akis galejau pramerkt, padauginau biggrin.gif bet tada supratau, jog tikrai veiksmingi lotuliukas.gif mirksiukas.gif
As apie siuos https://www.biosala....inys-galva-5-ml
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 07, 05:30)
Pagal detaliu kokybe,  cia kaip su muzikine klausa, reik ir aki turet, ir ja lavint  biggrin.gif
Nusiunciau vinted perspejima vakar, nes komentarus zinoma istrins

Ji juk nemeluoja, jog originali. smile.gif Sutinku, padirbiniai yra nesamone, bet kai kuriem zm nesvarbu originalas ar ne, svarbu firma/vardas, galetu tai ant kaktos isitaturuotu lotuliukas.gif lotuliukas.gif man pastarieji labiau nerima kelia nei pardaveja. Kokiems tustuciams reikia buti.. bet jei yra paklausa visada bus ir pasiula... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(furla @ 2017 04 07, 07:29)
As esu eteriniu alieju misinuka nusipirkus is you&oil. Na zinokit sakes kokie veiksmingi! Pradzioj skeptiskai ziurejau, bet pabandzius supratau, kad veikia. Pirkau Vilniuje, Biosaloj Europoj. Dar "Emocinis nuovargis" isigyjus esu,  (pirmasis buvo) kai naktim negaledavau uzmigti. Na ir kazkaip pro pirstus paziurejau, kad po kelis lasus reik itrint, tai ryte taip saldziai miegojau, kad vos akis galejau pramerkt, padauginau  biggrin.gif bet tada supratau, jog tikrai veiksmingi lotuliukas.gif  mirksiukas.gif
As apie siuos https://www.biosala....inys-galva-5-ml
Papildyta:

Ji juk nemeluoja, jog originali. smile.gif Sutinku, padirbiniai yra nesamone, bet kai kuriem zm nesvarbu originalas ar ne, svarbu firma/vardas, galetu tai ant kaktos isitaturuotu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif man pastarieji labiau nerima kelia nei pardaveja. Kokiems tustuciams reikia buti.. bet jei yra paklausa visada bus ir pasiula...  doh.gif

Bet realiai tų prekinių visų ženklų vaikymasis ir tas begalinis vartojimas yra tuštybė smile.gif skaičiau straipsnį jog dabar mada yra visų senienų ir kuo mažiau vartojimo. Tipo bandykite nepirkti 3 mėnesius, paskui pusmetį paskui metus ir verskitės iš turimų. Ir atsikratysite poreikio pirkti. smile.gif gal ir įdomu būtų pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 07, 07:43)
Bet realiai tų prekinių visų ženklų vaikymasis ir tas begalinis vartojimas yra tuštybė smile.gif skaičiau straipsnį jog dabar mada yra visų senienų ir kuo mažiau vartojimo. Tipo bandykite nepirkti 3 mėnesius, paskui pusmetį paskui metus ir verskitės iš turimų. Ir atsikratysite poreikio pirkti. smile.gif gal ir įdomu būtų pabandyt biggrin.gif

Nu jo, o ką daryt , jei nebeįlendi į turimus - nebuvo parašyta lotuliukas.gif ?Mada gi mat cool.gif būna ir būtinybė kartais biggrin.gif
Arba atvirkščiai - nukrenta viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 07 balandžio 2017 - 06:55
QUOTE(spygliz @ 2017 04 06, 20:23)
Ne visos tokios gudrios originala uz 100 nusipirkt biggrin.gif  biggrin.gif tai perka fake uz 100 ir dar dziaugias biggrin.gif

Jau tada geriau no name terba odine uz 100e biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 07, 07:43)
Bet realiai tų prekinių visų ženklų vaikymasis ir tas begalinis vartojimas yra tuštybė smile.gif skaičiau straipsnį jog dabar mada yra visų senienų ir kuo mažiau vartojimo. Tipo bandykite nepirkti 3 mėnesius, paskui pusmetį paskui metus ir verskitės iš turimų. Ir atsikratysite poreikio pirkti. smile.gif gal ir įdomu būtų pabandyt biggrin.gif

Realiai jei pirktum ne internetu,spintoj tikrai maziau daiktu butu. Batu ne tiek poru,o sezonui 1 ar 2. Paltu tikrai ne po 4 turetumem ar dar daugiau smile.gif Akcija ir prasideda gaudymas. O dar jei pora graziu spalvu,tai abieju norisi. Bent jau man taip biggrin.gif
Laikrodi visad viena turejau. O dabar.... unsure.gif biggrin.gif nebezinau kelis.
O del zenklu. Nu as Chaneliu neturiu,Gabanu irgi. O MK man cia tikrai ne tas zenklas,kad ivardint tustybiu vaikymusi. Man gali tu pavadinimu nebut. Man daiktai patinka. As nuo RL rankines nuemiau ta kabanti zenkla.
Ir liko tik mini raidytes.
Atsakyti
pritariu Faustina, aš taip pat nuo RL nuimu tuos visus pakabukus
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 07, 06:30)
Pagal detaliu kokybe,  cia kaip su muzikine klausa, reik ir aki turet, ir ja lavint  biggrin.gif
Nusiunciau vinted perspejima vakar, nes komentarus zinoma istrins

nu va ir neliko, o norėjau pažiūrėt kaip atrodo fake biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2017 04 07, 08:33)
nu va ir neliko, o norėjau pažiūrėt kaip atrodo fake  biggrin.gif

Yra pas ta nare kita dar kuprine. Paziurekit. Tos dar neiseme. Uz 105 eurus. Net maisiukas MK padetas.
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2017 04 07, 00:55)
Jei atvirai, aš net neatskirčiau, čia originalas ar ne. Jei būčiau gyvai mačiusi originalią, gal ir kitaip atrodytų, bet dabar... Apžiūrėjau, pavadinimas yra, ant užtrauktukų ženklai yra, pamušalas su ženklais... Pagal ką skiriat?


Tai kad ir tvirtumo kitokio ta MK fake, matosi jau foto, kad pabliuškusi truputį ir iš nugaros taip pat matosi, kad fake. Na bent man matosi, nes aš turiu MK small įsigijusi, kasdien tampau, tai jau iš foto matau, kad neoriginalas ax.gif
Atsakyti