Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Rita003 @ 2017 04 03, 09:39)


As pilkus antrus turiu, su 28 dydziu mazdaug 98 sedimaja turiu 8 ir 6 ju ir net nezinau, gal abu pasiliksiu hmm.gif tiksliau teks pasilikt, nes vistiek niekas nepirks biggrin.gif jie nera super extra low, bet 40 metu moteriskei jau taip ant ribos rolleyes.gif, o kadangi liemuo ju tamprus ne maziau nei jie patys, tai nori nenori pasilankscius smunka ir grooozis biggrin.gif dirza detis tokiam aukstyje irgi savotiska, na nebent laibas liemuo, gal tuomet ir nieko. Ju itin siauros klesnes, kaip tympu ir jie itin tamprus, kaip kompresines kojines, kaip tik bobutems, kurios nebijo zemo liemens biggrin.gif

Ejau vadinas set spinatu, bet pasirodo neturiu seklu biggrin.gif isgersiu kavos ir reiks vaziuot pirkt pro Pilaite, susirinksiu visus AnnT paltus biggrin.gif ir pradesiu pardavinet uz desras, nors jei ir uz desras nepirks, tai pasiliksiu sau po du, kazkaip man S idealiai, o M faina, kad laisviau kaip ir su dzinsais sitais negaliu apsisprest, koks paltu dydis geriau hmm.gif Gyvenime daugiau po du dydzius nepirksiu, per sunku issirinkt paskui smile.gif
Atsakyti
Vis dar pardavinėju šiuos grožius ax.gif

CK juodi lakiniai Della oksfordukai. Dydis US 7.5, vidpadukas apie 25cm. Kaina 45€.

vartotojo įkelta nuotrauka

Juodos spalvos Marc by Marc Jacobs odinė kuprinė. Kaina 135€.

vartotojo įkelta nuotrauka

Reebok Classic Leather Spirit Casual laisvalaikio kedukai.
Natūralios odos. Labai patogūs. Dydis US 7,5 vidpadukas 25cm. Spalva šviesiai žalsva. Kaina - 45 Eur.

vartotojo įkelta nuotrauka

Kenneth Cole Gen d'Orsay pointed toe bateliai. Pilnai odiniai.
Dydis US 7.5 atitinka EU 38. Kaina - 30€.

vartotojo įkelta nuotrauka


Vilnius. Jei reikia siunčiu +P.I.
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2017 04 03, 12:40)
Dar pakartosiu, ar renkate iš Tarte?

Kol kas neturime uzsakymu
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 04 03, 13:03)
Kol kas neturime uzsakymu

Atsiųsiu smile.gif
Atsakyti
Ar dar reebok skaiciuku nera? Cia kai visos masiskai pirkom su -50% ax.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2017 04 03, 11:34)
Imeskit nuoroda kokie jusu, sudetis idomu ta pati?

Mano šie https://www.ae.com/w...509?cm=sUS-cUSD
Aš juos namie nešioju. Gera ventiliacija smile.gif
Atsakyti
Netrukus desiu JOES su 30-40%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 03 balandžio 2017 - 12:43
QUOTE(Alexia @ 2017 04 03, 12:36)
Mano šie https://www.ae.com/w...509?cm=sUS-cUSD
Aš juos namie nešioju. Gera ventiliacija smile.gif

Kurioj vietoj tie plyšiai?
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2017 04 03, 13:25)
Ar dar reebok skaiciuku nera? Cia kai visos masiskai pirkom su -50%  ax.gif  ax.gif  4u.gif

As jau gavau
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 03, 13:40)
Kurioj vietoj tie plyšiai?

Tau būtų arti anos vietos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 04 03, 12:40)
Kurioj vietoj tie plyšiai?

Man ties keliais.
Atsakyti
Merginos, gal kuri pardavnesit AT susiauciama su dirziuku, kur buvo juodi ir pilki, M palta?
Labai noriu ir ne uz desras biggrin.gif
Atsakyti