Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

[quote=Alexia,2017 04 01, 19:52]
[quote=Eglute,2017 04 01, 17:02]
su 93cm krutine turiu cocona, 8 dydis pats tas, jusu nebent klubai siauri tada gal ir tiktu. bet sakyciau is viso siam paltui klubu apimtis svarbesne nei krutines. virsus siaip ar taip oversize, o paskui daugmaz tiesiai jis eina. jei per klubus apsitempe vaizdelis nekoks
[/quote
O tai kiek pas jus per klubus, nes aš 8 crew paskęstu, o krūtinė tokia pat. Turiu crew paltuką 6 ir toks polaisvis, o aš nesu labai kūda M dydis europinis.
[/quote]

Na, as turiu jcrew rubu 8 dydi, kai kuriu 10, megztuku S arba M, bet paltukas ne mezgztuka nesitempia, taciau jei kaip maisas kabo irgi negrazu. aisku butu puiku pasimatuoti:)

Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 01, 21:44)
as irgi. Kaip ir jcrew jokiu vistu nepirkau  biggrin.gif

Tai cia ne vistu lygis..o tai Jus visos.kurioms nepatinka, matet jas realiai? Nes pvz tigrus.tai as pati nenorom pirkau.bet kai gavau, tai supratau iskart, kad tai meile is pirmo zvilgsnio, vienu zodziu, vibracijos atitiko..
As nemaciau kam but negrazu.kas realiai tas bliuskas ciupinejo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 01 balandžio 2017 - 20:50
Kiek nariu tema skaito bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2017 04 01, 20:40)
man irgi ne smile.gif

merginos, kaip su ta notino parde? jus pacios siunciates?

usa pigiau. as pries kelias dienas nusiunciau uzsakyma bet nenupirko.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 01, 20:44)
as irgi. Kaip ir jcrew jokiu vistu nepirkau  biggrin.gif

As Jcrew katuka turiu wub.gif Berods is Rapojos pirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 01, 21:49)
Kiek nariu tema skaito  bigsmile.gif  biggrin.gif

norėjai pasakyt-kiek ant laktos tupi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 04 01, 21:52)
norėjai pasakyt-kiek ant laktos tupi  biggrin.gif

aga biggrin.gif Cia visad daugiausia, bet si vakara oho, kaip pries kokias Kaledas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

QUOTE(rapoja @ 2017 04 01, 20:25)
Patarkit  4u.gif  biggrin.gif jei pėda ~ max 22.5 kokį dydį imt
35 - d. (vidpadžio ilgis - 23 cm)
36 - d. (vidpadžio ilgis - 23,7 cm)

Mano pacios peda tokia, tai pagrinde perku 36d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 04 01, 21:51)
As Jcrew katuka turiu  wub.gif Berods is Rapojos pirkau  biggrin.gif

Buvau užmiršusi - rimtai gi biggrin.gif
QUOTE(Asstule @ 2017 04 01, 21:59)
Sveiki,
Mano pacios peda tokia, tai pagrinde perku 36d.  4u.gif

Sveika,
Oi kokia nedidelė smile.gif žinosiu kur kreiptis konsultacijos dėl dydžių,jei kažko nežinosiu-iš suaugusių ar kt ,jei norėsiu pirkt mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai va ir žinok su tuo coconu. Atrodo visiems reikia, o kai reikia parduot vargas. Vis tiek 8 nepirkčiau. Gal tada jau greičiau 6. (šiaip tai 4 norėjau smile.gif ).
P.s. padariau premjerą pour la victoire ir languotajam. Biškį didelis, bet svarbu pati sau graži.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2017 04 01, 22:04)
Tai va ir žinok su tuo coconu. Atrodo visiems reikia, o kai reikia parduot vargas. Vis tiek 8 nepirkčiau. Gal tada jau greičiau 6. (šiaip tai 4 norėjau smile.gif ).
P.s. padariau premjerą pour la victoire ir languotajam. Biškį didelis, bet svarbu pati sau graži.

su pardavimais tai tragedija ax.gif
Atsakyti
tupint ant laktos visai smagu paskaitinet kud-ku-dakst biggrin.gif pavyzdziui kai mano skonis draugu neturi rolleyes.gif , man dazniausiai grazu kas kitoms negrazu, jau geriau patyliukais patupet biggrin.gif
Atsakyti