Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(babilone @ 2017 04 01, 07:43)
Labas rytas,
Ateinu padekot uz kruva gerybiu 4u.gif , bet jau su AT kaip prasoviau, galiu pasakyt drasiai, kad ju rubai didinti tikrai,isskyrus susagstomus megztukus nebent. Ka emiau XS tai tiko,o ka S dydzio viskas dideli blink.gif
Labiausia ludziu del paltuku, gal kuri nespejot pagauti,tai siulau 4u.gif sis grazuolis dydis S atitinka pilnai M dydi, kaina 59eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
si turiu S keisciau I XS dydi galiu ir primoket papildomai uz keitima,nes nerealus wub.gif esu auksta tai man super,tik S didelis unsure.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Bliuskute tokia miela prie visko tiktu manau, dydis S atitinka M,kaina 17 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
su trumpom rankovytem labai miela medziagyte vasarai, pailginta, taip pat S,bet atitinka M, kaina 15 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
kelnes dydis 4 atitinka musu 38dydi arba dzinsu 28 dydi nesiojancioms,klubams apie 96cm. kaina 28 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
Loft maikute prailginta tokia medvilnes,dydis S atitinka M,kaina 10.80 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka
ir odines Matisse 9 dydzio basutes juodos 19 eur,tiktu 39 dydziui neplaciai pedai

vartotojo įkelta nuotrauka
https://www.nordstro.....BLACK LEATHER
tai va tiek smile.gif  o siaip aciu Rapoja uz ta sepeti labai fainas, o AT tie marskinukai su tigrais kokie faini wub.gif sie va,nezinau kuri uzrodet ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Kodel nenesate siuvejai,kad pasiaurintu?Ar Jusu mieste neapsimoka,daug kainuoja?Man tai jei patinka rubas ir nepataikau su dydziu,paskutiniu metu pastoviai taip,tai nesu siuvejai ir viska kuo puikiausiai sutvarko uz kelis eurus 😊
Atsakyti
QUOTE(Ivonele25 @ 2017 04 01, 11:24)
Kodel nenesate siuvejai,kad pasiaurintu?Ar Jusu mieste neapsimoka,daug kainuoja?Man tai jei patinka rubas ir nepataikau su dydziu,paskutiniu metu pastoviai taip,tai nesu siuvejai ir viska kuo puikiausiai sutvarko uz kelis eurus 😊

O kur taisote, skambinau Linos artelei Panoramoje tai 18 eur vien už rankovių patrupinimą.
Atsakyti
QUOTE(Smilga7 @ 2017 04 01, 11:39)
Kaip dydziai?  4u.gif

Pagal ugi ziurekite dydi, mano mergina 130cm tai as jau m imu, nes s tik tik i mazaja puse.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2017 04 01, 12:44)
O kur taisote, skambinau Linos artelei Panoramoje tai 18 eur vien už rankovių patrupinimą.

Supermarketuose visos arteles ziauriai daug lupa. Jos gi daug nuomos moka.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 04 01, 11:58)
Supermarketuose visos arteles ziauriai daug lupa. Jos gi daug nuomos moka.

bijau į butuose esančius nešt, nes yra taip negrabiai "nutaisę" unsure.gif
Atsakyti
Kaip tik pavasariui... 4u.gif
Siulau netikusius vyriškus RL CLARKE HIGH-TOP SNEAKER. Dydis 9,5
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2017 04 01, 13:13)
bijau į butuose esančius nešt, nes yra taip negrabiai "nutaisę" unsure.gif

Pabandykit Domaševičiaus g. prie Balio Dvariono mokyklos ;)
Atsakyti
QUOTE(Ivonele25 @ 2017 04 01, 11:24)
Kodel nenesate siuvejai,kad pasiaurintu?Ar Jusu mieste neapsimoka,daug kainuoja?Man tai jei patinka rubas ir nepataikau su dydziu,paskutiniu metu pastoviai taip,tai nesu siuvejai ir viska kuo puikiausiai sutvarko uz kelis eurus 😊

Zinokit, man jau paprasciau kita nusipirkt savo dydzio rubeli,negu tvarkyt, ypac jeigu ir peciai ne vietoj ir visa kita. Suprantu jei vos netinka galima tada tvarkyt, ta languota palta laikau gal kazka sumastys siuveja, bet perkelent sagas kisenes nebus gerai, gal kas XS pardavines, Rapoja S dydis sakyciau atitinka gera M ar mazesni L dydi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2017 04 01, 08:35)
Kokia kaina išėjo su siuntimu, nes man neina niekaip jos į krepšį įdėti, tai nesuprantu kiek ji kainuoja ar 130 ar 190.  ax.gif

M juoda 157.46eu

QUOTE(ramka @ 2017 04 01, 09:57)
Gavau ir as:-) Patiko:-) Minkstute wub.gif Dydis tinka:-)
Ta medziaga rankovese biski kliuva, kazi kaip devesis...
Ir dar... ant nugaros deme radau blink.gif ka daryt??


bandyciau su balzamu , kad ir salamander, arba ricinos aliejum.
QUOTE(Alexia @ 2017 04 01, 11:44)
O kur taisote, skambinau Linos artelei Panoramoje tai 18 eur vien už rankovių patrupinimą.

Prie Lazdynu ligonines Iki parduotuvej Makaliaus mama siuvyklele turi, labai graziai dirba moteriske.
Atsakyti
na man tas AT languotas ilgas paltas yra laisvas. bet nezadu pardavinet. esu tikrai kad jo"ideja" ir yra kad nebutu prigludes. toks isformavimas.
Atsakyti
Dėkui už kontaktus.
Atsakyti
[quote=SADNESS,2017 04 01, 10:36]
medium dydis 118 4u.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Mergaites, o kiek tos rankines gavosi eur, as nespejau tada, kai po 58 usd jos buvo, butu fainai pigiau, bet jauciu ji mazyte unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Eglute @ 2017 04 01, 13:25)
na man tas AT languotas ilgas paltas yra laisvas. bet nezadu pardavinet. esu tikrai kad jo"ideja" ir yra kad nebutu prigludes. toks isformavimas.

o mano tokia figura kad man labai netinka,visi tie oversize rubai,uzpakalis riestas atsikeses, krutine irgi C dydzio, jei dar uzsidetu maisa, tai tokia jau storulyte atrodau rolleyes.gif Man tinka ilemenuoti,priglude,tada visai kitaip ziurisi.
Atsakyti