Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Alexia @ 2017 03 31, 17:55)
Per krūtinę ? O jie ne didinti kažin. Na gal ..




lyg didinti
Atsakyti
Laba, gal kas vaziuos is Pasilaiciu, Fabijoniskiu pas Alexia siuntinuko? Prasyciau paimti mano 40gr. siuntinio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 03 31, 10:36)
SKINSTORE Anastasia dažams - 30 proc randu,bet gal daugiau yra tik nematau smile.gif ?




Kur ta nuolaidele randate? rolleyes.gif
Atsakyti
LOFT truksta 26$ iki free ship
Atsakyti
ačiū, mergaitės, už siuntinuką 4u.gif
Odinukė iš saks kaip nulieta man, kvepia oda... O taip pergyvenau, kad į M dydį neįlįsiu ax.gif
Na o kas šovė iš AT paiimti S dydį unsure.gif Gavau pirmą daiktą iš ten zebrinę bliuskutę ir visa rankovė murzina, va tokia ne kokia patirtis su AT...
Atsakyti
As ir dekoju uz siuntinuka ;)

Ann taylor basutes kur visos griebem... kokios patogios.. minkstas padukas.... aisku kulniuko aukstumas... chi chi... na tegul pastovi spintoj ;)

Dar bliuskute paemiau... medziaga tokia tvirta, stora... visai nieko... tik reikes ismokt kaip sone susirist graziai ;)

Dar sijonas ann taylor tas su uztrauktuku.... medziaga kokia faina tvirtas toks, Su pamusalu... man rodos dabar arba rudeniui bus liuks... emiau 4 dydi. Tai toks apspaustas... bet siuo metu vyksta lieknejimo procesas... tai tegul paguli spintoj ;)

Ai dar buvau kuprine emus is nord... pasirodo kazkokios dizaineres ji. Tai tvirta kokybiska... tik nezinau kodel ja emiau ;) chi chi ;)

Kolkas atrodo tiek. Aciuuu dar karta
Atsakyti
MADEWELL 30% nuolaida surinkus uzsakyma uz 200$

Silko suknele

Maxi silko suknele

Silko suknele

Skusto kailio-odos baciukai

Pedkelnes su vilna

Vilnos salis

Nugaroje susegamas megztinis

Kardiganas su vilna

Viskozes suknele

Suknele su merinu ir alpaka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 31 kovo 2017 - 19:22
O kada tikėtis
496 - įv.miestai prekyčių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita 35 @ 2017 03 31, 19:37)
Kur ta nuolaidele randate? rolleyes.gif

mergaitės turi kodą smile.gif
QUOTE(elizieja @ 2017 03 31, 19:59)
ačiū, mergaitės, už siuntinuką  4u.gif
Odinukė iš saks kaip nulieta man, kvepia oda...

jeeee kaip faina mirksiukas.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,gal kuri turit perleisti toki sepeti, kai gera kaina pirkom, mama nori smile.gif
https://www.amazon.c...d=AHG3TRBI85DQM
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciobreliss: 31 kovo 2017 - 20:08
QUOTE(elizieja @ 2017 03 31, 18:59)

Odinukė iš saks kaip nulieta man, kvepia oda... O taip pergyvenau, kad į M dydį neįlįsiu  ax.gif


Manoji irgi biggrin.gif geras pirkinys tas Mishka biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos noriu uzsisakyti dzinsiukus bet neleidzia isideti i krepsi https://www.nordstro...ean?color=DENIM
Atsakyti