Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(savita1 @ 2017 03 29, 18:03)
Parduot neturiu, nes mano mazoji su panasiu dydziu dar yra smile.gif usa 5,5 euro 21,5 raso 11,5- realiai viduje 13,7. Usa 6 euro 22, raso 12cm- realiai apie 14,2cm. Usa 8,5 euro 25, raso 14,5- realiai viduje apie 16cm. Usa 10, euro 26,5, raso 16- realiai viduje 17,2cm. Didinti jie kazkiek, arba cia tiek daug gamintojas palieka rezervui ir kojytes augimui, bet mazam vaikui tiek nereikia, paskui batai klapsi. Didesniam gal kitaip. Dar kazkur turejau usa7 berods dydi, bet nesugebejau rasti.



Aciu!!! 4u.gif
Atsakyti
Perpirkciau 4 T berniukiska dvieju daliu Columbia kombi is Campor.
Atsakyti
Gal kas noretu keistis 7,5 M i 7,5 W? Pas mane M plocio, labai noretusi platesniu 4u.gif
https://www.nordstro...942?color=BLACK
Atsakyti
Turiu krepsy Emporio Armani vyrisku laikrodziu
Atsakyti
https://www.joesnewb...w520-v2/w520ld2
su 8.5 koja kuri dydi imti?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 03 29, 18:22)
Niusss gavau AT paltuką surišamą. Mamytei puikiai tiko M. Labai švelni.medžiaga su blizgesiuku, labai dailus visas. Sakyčiau dydžius atitinka. Ir nėr labai trumpas. Labai apykaklė gražiai išformuota. Žodž čiki paletuks. Ir dar neatrodo, kad turėtų traukti pūkus.

ar labai plonutis? idomu but realiai pamatyt.
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2017 03 29, 19:17)
ar labai plonutis? idomu but realiai pamatyt.

Na nestoras tikrai, su pamusalu jis bet ir nera snarglys visiskas. Geras paltukas. Ypac dabar.
Atsakyti


Labai laukiu www.macys.com batu uzsakymu, perkant trus poras taikoma 40% nuolaida
Atsakyti
Kur rasti tokį Fossilą? unsure.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIJADA: 29 kovo 2017 - 19:38
QUOTE(kriisti @ 2017 03 29, 13:26)
Na Kaune nera, juos buvau radus po 16 eur ilgus, pries 1,5 metu ir viskas, daugiau babah nera, nei jie sunkus nei ka, mano mergaite 6 nesioja su malonumu, o jei jie nepatogu pasako issyk  4u.gif

Tuo metu ejo kita drauge ju ieskot taip ir nebebuvo ir plius dydziai beda, gal Kaune čia tik taip mazai unsure.gif


tikrai yra Šilainiuose:) praeità savaitę pirkau dukrytei 13,5 dydį su lipukais už 15€.Jai lb patogūs ir patinka.Praeità visa vasarà nešiojo su auliuku.Išsitepė baisiai.Išskalbiau,dar dukterečia sezonà nešios😊net lemputes dega😃
Atsakyti
OMacys visiems batama taiko ta akcija?
Atsakyti
Labas vakaras, gal turite pradeta rinkti HM uzsakyma? 4u.gif
Atsakyti