Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 25, 19:30)
Ziuriu visa diena i tuos geletus gapfactory dzinsiukus ir medituoju  biggrin.gif  biggrin.gif Siemet kaip ir mada geletu dzinsu, paltu ir pan., bet jau mastau ar 40metem tos geles ne vaikiskai atrodo  biggrin.gif  biggrin.gif  unsure.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Man atrodo kad as su jais juokingai atrodau. Ir vis tas geles paslept noriu. Radau jau dzinsiniu lopu. Bandysiu uzdet biggrin.gif kazkaip tiotka tokia o dar su gelyyyyyytem ant liasku biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Aciu visai sauniai komandai uz kalna gerybiu 4u.gif

Netiko vyrui marc new york striuke xl, per silta, o ir per liemeni vos vos unsure.gif
Realiai tikrai labai faina, is tu daiktu kai kokybe jauciasi paciupinejus.
https://www.amazon.c...S...KX0DER&th=1

JMD, jokia tu tiotka, o jaunatviska, nesubobejusi moteris mirksiukas.gif Paziurek kiek yra 20 metu subobejusiu savo apranga, na ir kas,kad 20, jei nusitaisius kaip 50;) O tos kur 50 geriau uz ta 20 atrodo:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 25 kovo 2017 - 19:45
QUOTE(JMD @ 2017 03 25, 20:35)
Man atrodo kad as su jais juokingai atrodau. Ir vis tas geles paslept noriu. Radau jau dzinsiniu lopu. Bandysiu uzdet biggrin.gif kazkaip tiotka tokia o dar su gelyyyyyytem ant liasku biggrin.gif

Na Daina Bosas irgi ne jaunikle., o paltas nesenai buvo imestas nete su panasiom gelytem. Labai labai panasiom. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 25, 19:39)
Na Daina Bosas irgi ne jaunikle., o paltas nesenai buvo imestas nete su panasiom gelytem. Labai labai panasiom.  biggrin.gif

As esu as ir jokia daina ar smaina, man ji ne pavyzdys. Jai tinka man ne.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 03 25, 20:40)
As esu as ir jokia daina ar smaina, man ji ne pavyzdys. Jai tinka man ne.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 25, 19:30)
Ziuriu visa diena i tuos geletus gapfactory dzinsiukus ir medituoju  biggrin.gif  biggrin.gif Siemet kaip ir mada geletu dzinsu, paltu ir pan., bet jau mastau ar 40metem tos geles ne vaikiskai atrodo  biggrin.gif  biggrin.gif  unsure.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif


Jei galvojate ilgai, reiskia tas daiktas ne jusu. Tada neverta pirkti, dulkes spintoje. Arba ismiegokite nakti ir jei ryte pabudusi pasakysite sau ,kad norite. Tada pirmyn. Ir neziurekit kad Jums 40. Jums tiek metu, kiek jauciates. O dzinsai juk laisvalaikio apranga. Jei patinka. Čiupkite ir negalvokite kas ka pasakys!!!
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 25, 19:45)

Nezvenkit biggrin.gif

Iskepiau florentinus prilipo prie popieriaus biggrin.gif nervai nelaiko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linakaranda @ 2017 03 25, 19:47)
Jei galvojate ilgai, reiskia tas daiktas ne jusu. Tada neverta pirkti, dulkes spintoje. Arba ismiegokite nakti ir jei ryte pabudusi pasakysite sau ,kad norite. Tada pirmyn. Ir neziurekit kad Jums 40. Jums tiek metu, kiek jauciates. O dzinsai juk laisvalaikio apranga. Jei patinka. Čiupkite ir negalvokite kas ka pasakys!!!

Jie pas man guli nuo pernai rugsejo. Buvau uzsidejus 2 kart. Ir vis kazkaip as tu kvietku gedyjuos biggrin.gif ir kai tik cia kalba apie tuos dzinsus uzeina, taip as cia del tu geliu uzdainuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 03 25, 19:48)
Nezvenkit biggrin.gif

Iskepiau florentinus prilipo prie popieriaus biggrin.gif nervai nelaiko biggrin.gif

Cia jums karma uz bjauruma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2017 03 25, 19:48)
Nezvenkit biggrin.gif

Iskepiau florentinus prilipo prie popieriaus biggrin.gif nervai nelaiko biggrin.gif
Papildyta:

Jie pas man guli nuo pernai rugsejo. Buvau uzsidejus 2 kart. Ir vis kazkaip as tu kvietku gedyjuos biggrin.gif ir kai tik cia kalba apie tuos dzinsus uzeina, taip as cia del tu geliu uzdainuoju biggrin.gif


Varykit kompleksus lauk!!!! Jei vis kartosite , kad sena, kad jau nebetinka. Tai ir aplinkiniai patikės. Ir ypač vyras.
Jūs turite būti pati gražiausia, nuostabiausia. Tada ir aplinkiniai matys jauna moterį. Kuriai gėlytės tinka ne tik ant kelnių, bet ir vazoje:)
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 25, 19:49)
Cia jums karma uz bjauruma biggrin.gif

Ir aš taip sakau.
Atsakyti
Ar būna AE taikomi kodai Clearance? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau AE skinny džinsiukus su praplėštais keliukais ir faini džinsai nerealiai, bet tik užsidėjus susivokiau, kad keliukai jau nebe tie kaip kadais biggrin.gif ir bijau klaust vyro nuomonės, nesinori tiesos išgirst biggrin.gif gerai, kad moku lopyt, turbūt teks biggrin.gif
Atsakyti