Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(SADNESS @ 2017 03 25, 15:03)

Maciau, buvot ismetus, bet nukniauke iskart kazkas, kol nusiunciau huh.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,gavau ae.com pirmuosius savo dzinsus.
Na zinokite,isimylejau!!Noriu dar!
Ar je visi tokie faini?
Minkstuciai,malonus prie kuno,tikrai nesitikeau!
Ar yra jems dabar kokia nuolaida?
Atsakyti
https://www.nordstro...lutch?color=WHT

ugg cluch 15dol
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2017 03 25, 15:13)
apie sita  4u.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif
kiek mokejot?
kaip del dydzio?

80€ gavosi , dydis atitinka , nešioju M, tokį ir turiu 4u.gif
ilgai ją gaudžiau, niekaip jos nenukainuodavo, gal po metų sekimo kai nedaug jų beliko 99$ paleido ir dar 30% čiupau negalvodama 😍
Atsakyti
Gal kas patars del New balance 696 modelio? ar atitinka dydi? ax.gif
Atsakyti
pasirodau su Giordana loaferiukais, kazkas prase 4u.gif pirmakart fotke keliu, sorry, jei kazkas ne taip smile.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonono: 25 kovo 2017 - 15:13
QUOTE(Nonono @ 2017 03 25, 16:09)
pasirodau su Giordana loaferiukais, kazkas prase 4u.gif pirmakart fotke keliu, sorry, jei kazkas ne taip smile.gifvartotojo įkelta nuotrauka


As as prasiau! biggrin.gif wow, kaip puikiai atrodo wub.gif o koki dydi pirkot ir kiek cm jusu peda?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2017 03 25, 16:17)
As as prasiau! biggrin.gif wow, kaip puikiai atrodo  wub.gif o koki dydi pirkot ir kiek cm jusu peda?

pirkau 39. siaip is ilgio didoki jie man (mano pedos skirtingo dydzio, deja, nelabai ka galiu patart smile.gif viena apie 25 cm, kita apie 24.5 cm smile.gif ). bet jei buciau savo dydzio pirkus, koki lt perku 38, tai buciau per ploti neikisus. zodziu ilgis turbut atitinka dydi, bet siaurai pedai jie labiau tinka. MK, RL perku 8, kedukus kartais ir 8,5. Gal padejau kazkiek 4u.gif arba subalamutinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2017 03 25, 15:54)
80€ gavosi , dydis atitinka , nešioju M, tokį ir turiu  4u.gif
ilgai ją gaudžiau, niekaip jos nenukainuodavo, gal po metų sekimo kai nedaug jų beliko 99$ paleido ir dar 30% čiupau negalvodama 😍

supratau biggrin.gif aciu 4u.gif
merginos,reik man S ar XS pavarykit ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kokia faina liemenė bigsmile.gif
Atsakyti
https://www.amazon.c...-...;th=1&psc=1


rud by rudsak su naturaliu kailiu L dydis 112dol

https://www.amazon.c...d=ATVPDKIKX0DER pikine CK 35 dol s dydis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SADNESS: 25 kovo 2017 - 15:52
QUOTE(Nonono @ 2017 03 25, 16:26)
pirkau 39. siaip is ilgio didoki jie man (mano pedos skirtingo dydzio, deja, nelabai ka galiu patart smile.gif  viena apie 25 cm, kita apie 24.5 cm smile.gif ). bet jei buciau savo dydzio pirkus, koki lt perku 38, tai buciau per ploti neikisus. zodziu ilgis turbut atitinka dydi, bet siaurai pedai jie labiau tinka. MK, RL perku 8, kedukus kartais ir 8,5. Gal padejau kazkiek 4u.gif  arba subalamutinau biggrin.gif



Zinoma padejot smile.gif Mano peda 25 cm, tai manau padejot smile.gif o pati oda minksta? Gal dar prasitampys per ploti?
Atsakyti