Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Alexia @ 2017 03 24, 20:48)
MK tik dėl dažnų padirbinių nemylit ar dar kas blogai ?

Man tai tašės labai baisios, čemodanai su dzingulais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2017 03 25, 08:38)
Man tai tašės labai baisios, čemodanai su dzingulais biggrin.gif


Na, tikrai ne visos tokios mirksiukas.gif Turiu Jet Set Travel iš safiano odos, tai ji su manim pusę pasaulio apkeliavo, o atrodo kaip nauja: ir lėktuvuose, oro uostuose ant grindų gulėjo, ir į liūtį su kruša papuolus buvau, ir kompo laidai, dokumentų papkės, vandens buteliukai ir visa kita būdavo sugrūsti taip, kad rankinė vos užsisegdavo, o jai ničnieko nenutiko, nei vieno įbrėžimo nėra, užtrauktukas puikios kokybės, rankenos tvirtos. Ir Dalia bei Rhea kuprines turiu, tos irgi superinės ir patogumo, ir kokybės prasme. O štai Ralph Lauren jau ne vieną rankinę esu išmetus nusitrynusiais šonais, kampais ar nutrūkusiom rankenom. Tas pats ir su Tommy Hilfiger, Vince Camuto. Aš kažkaip nežiūriu į prekės ženklą, jei man patinka konkretus modelis, tai ir perku. Nes ir top brand'ai tooookio kičo prisiuva, kad kartais gėda net pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(XSaulute @ 2017 03 25, 09:00)
Na, tikrai ne visos tokios  mirksiukas.gif  Turiu Jet Set Travel iš safiano odos, tai ji su manim pusę pasaulio apkeliavo, o atrodo kaip nauja: ir lėktuvuose, oro uostuose ant grindų gulėjo, ir į liūtį su kruša papuolus buvau, ir kompo laidai, dokumentų papkės, vandens buteliukai ir visa kita būdavo sugrūsti taip, kad rankinė vos užsisegdavo, o jai ničnieko nenutiko, nei vieno įbrėžimo nėra, užtrauktukas puikios kokybės, rankenos tvirtos. Ir Dalia bei Rhea kuprines turiu, tos irgi superinės ir patogumo, ir kokybės prasme. O štai Ralph Lauren jau ne vieną rankinę esu išmetus nusitrynusiais šonais, kampais ar nutrūkusiom rankenom. Tas pats ir su Tommy Hilfiger, Vince Camuto. Aš kažkaip nežiūriu į prekės ženklą, jei man patinka konkretus modelis, tai ir perku. Nes ir top brand'ai tooookio kičo prisiuva, kad kartais gėda net pažiūrėt  biggrin.gif

Aš kokybės nekomentuoju, tikiu, kad ji gera. Jų neturiu, nes man negražios net labai.
Atsakyti
Labai labai ačiū visai komandai už prekytes ir labai JustArm už operatyvumą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievute5 @ 2017 03 25, 09:09)
Labai labai ačiū visai komandai už prekytes ir labai JustArm už operatyvumą.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir as prisidedu prie padeku.😉⚘
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgota: 25 kovo 2017 - 08:16
Išpakavau FURLA bigsmile.gif Tokia fiana minkštutė tašiukė wub.gif
Dėkui merginos, kad prigaudote tokių gėrybių 4u.gif 4u.gif
Na bet irgi su dzinguliais rankena biggrin.gif

QUOTE(Lux @ 2017 03 25, 08:38)
Man tai tašės labai baisios, čemodanai su dzingulais biggrin.gif


Hamiltonas tai tikrai didžiuulis čemodanas ir sveria baisiai daug doh.gif Džiaugiuosi pardavusi, nes man nedideliai nelabai ji tiko ir nelabai patiko. Bet sakyčiau kaip tik ji tai tikrai netinka panelėms nešioti ax.gif Nors aš ne panelė, bet netgi ir vyras sakė, labai bobiška biggrin.gif
O kuprines MK turiu dvi, klasikinę small ir tas baltas kur užsitraukia viršus - Dalia. Small tai tampau kasdien, o Dalia dar guli pilnai neišpakuota, tikiuosi bus patogi, nes užrišimas tas man nelabai patiko ax.gif O ir dzingulų ant jų nėra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(juratela @ 2017 03 25, 00:03)
Dar norėjau paklausti, ar kriaušės formos figūrai tiktų girlfriend džinsai ir su 88cm klubais 0/25 dydis tiktų šių:
http://www.gapfactor...p;pid=339915001
Velvetines iš lofto tinka 24, bet ir 25 nešioju, tai gal ir šie tiks?


4u.gif
Ir man gėlių užsinorėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 25 kovo 2017 - 08:31
QUOTE(ambrute @ 2017 03 24, 23:56)
Labai fainos  bigsmile.gif

O kur gaudote coccinelle tasiukus?  rolleyes.gif



QUOTE(JMD @ 2017 03 25, 06:54)

Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
O aš pabandžiau MK ir dabar negaliu sustoti smile.gif)))) nors ir aš prie pensininkų,bet nepasakyčiau,kad MK jaunimui skirta linija. Mano dukrai visiskai niekas nepatinka is šios firmos,va tau ir jaunimui ...smile.gif
O tašytės nepaprastai patogios,avalynė nepakeičiama. Nelabai matau,kad iš toli šviestų ju prekinis logotipas,kaip kitų firmų.
Tad dėl skonio nesiginčijama ;) jei puikiai jaučiatės būtent su šiuo rūbų,vadinasi jis jums,o ne kitiems ;)
Gražaus savaitgalio!!!!
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2017 03 24, 19:46)
ir man tas pats. turiu kelnes, beje siaip sau kokybes, tai dziaugiuosi, kad nesimato jokiu MK zenkliuku.

Parsisiunciau dvi tas zalias suknes. Nors niekada nesu nieko nusipirkusi tokio zalumo, visgi man labai patinka ju  kokybe. O vasara, prie idegusiu koju ir ranku, manau bus gerai ta zalia spalva. O didziausias privalumas, kad yra kisenes.
Viena is ju pardavinesiu, tik dar neapsisprendziu, kuris dydis man labiau patinka.


Norejau klausti, kokios cia zalios sukneles, bet jau maciau smile.gif

QUOTE(Nonono @ 2017 03 24, 20:00)
Zalia spalva dabar ant bangos 4u.gif o as noriu padekot mergaitems uz Giordanos loaferiukus, Sandrutei uz padalinima 4u.gif  Visai nieko, tokie stilingi, gerai, kad emiau didesnius nei nesioju, nes laabai siaurai kojytei. Va tokie:
http://www.yoox.com/...p...=&sizeName=


Oi!!! bigsmile.gif as irgi esu siuos batus nuaiziureju, parosykit gyvai, kaip spalva. Plyyyyz biggrin.gif ir koki dydi emete? Kiek cm jusu peda? Labai labai laukiu! 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2017 03 25, 08:45)

Kažkodėl tave tokią ir įsivaizduoju biggrin.gif tik dar trumpiau kirptais šviesiais plaukais biggrin.gif
Atsakyti
Dėkoju už siuntinuką 4u.gif
Labai gaila, bet netiko gražuolės Ann Taylor basutės unsure.gif

Realiai labai gražios ir kokybiškos, tik mano pėda plati, neįkišu ax.gif

6 dydis, dydį atitinka. Tiks vidutinio pločio arba siaurai pėdutei.

20 Eur su siuntimu

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti