Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(milencik @ 2017 03 24, 21:38)
mergaites tai kokia kaina geriausia buvo MK kuprinių?! ir kokiu dar odiniu kuprinių perkate išskirus MK?! smile.gif

Turiu Coach ❤️
vartotojo įkelta nuotrauka
į MK temą tai labai esu patenkinta Jet Set , prie džinsiukų liux 😉 man jau daug daugiau nei 26 😅
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 24 kovo 2017 - 21:18
QUOTE(Gafsa @ 2017 03 24, 20:40)
Niek nesupratau  unsure.gif


Gafsa, paaiškinu.
Tiesiog turėjau omeny kad visų skoniai skirtingi ir kad pasakyti kad su MK daiktais (ant kuriu jų emblema) bobulytės su raukšlėmis baisiai atrodo.
Tai aš kaip bobulytė parašiau kad visų skoniai skirtingi. Kad man gražu merginos su aukšakulniais, kad jų eisena graži. O ne su kaladiniais batais. Kad negalima taip sakyti kad mada MK tik jaunoms iki 26 metu. Kad dėl skonių aplamai nesiginčyjama.
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2017 03 24, 19:18)
sveikos, noriu sunenui nupirkti dirza, jis nesioja 34 dydi kelniu, kokio dydzio dirzo reikia tokioms kelnems ? aciu, kas atsakys.

Dviem dydziais didesnio nei kelnes - 38
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2017 03 24, 21:01)
Lengvutis kaip kašmyras. Kailiukas gerai atrodo, nenušiuręs. Gražiai priglunda, jokio šalio nereikia. Jei nesivels bus geras paltukas. Nemoku foto įkelt čia.

Alexia gal galite atsiusti nuotrauka, labai sudomino paltukas
Atsakyti
QUOTE(linakaranda @ 2017 03 24, 21:14)
Gafsa, paaiškinu.
Tiesiog turėjau omeny kad visų skoniai skirtingi ir kad pasakyti kad su MK daiktais (ant kuriu jų emblema) bobulytės su raukšlėmis baisiai atrodo.
Tai aš kaip bobulytė parašiau kad visų skoniai skirtingi. Kad man gražu merginos su aukšakulniais, kad jų eisena graži. O ne su kaladiniais batais. Kad negalima taip sakyti kad mada MK tik jaunoms iki 26 metu. Kad dėl skonių aplamai nesiginčyjama.

O man grazu kai moterys rengiasi adekvaciai ir siuolaikiskai. Ginkdie neuzstrigt tame laike kai buvai jauna grazi ir madinga biggrin.gif ir vis tokia pat dar kokius kem metu biggrin.gif su to paties stiliaus drabuziais, ta pacia sukuosena, tokiu pat makiazu biggrin.gif

O del skoniu gincytis yra smagu, vis geriau nei del politikos ar religijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linakaranda @ 2017 03 24, 21:14)
Gafsa, paaiškinu.
Tiesiog turėjau omeny kad visų skoniai skirtingi ir kad pasakyti kad su MK daiktais (ant kuriu jų emblema) bobulytės su raukšlėmis baisiai atrodo.
Tai aš kaip bobulytė parašiau kad visų skoniai skirtingi. Kad man gražu merginos su aukšakulniais, kad jų eisena graži. O ne su kaladiniais batais. Kad negalima taip sakyti kad mada MK tik jaunoms iki 26 metu. Kad dėl skonių aplamai nesiginčyjama.

O prie ko čia tie aukštakulniai? O kas yra kaladiniai batai. Ir ko tamsta taip įsižeidėte? biggrin.gif aš tai savikritiškai žiūriu ir kai matau tokias karikatūras mieste tai įsivaizduoju jog ir aš taip iš šono atrodau nes man nebe niolika, kai bet ką dėk ir bet kas tiks biggrin.gif
Ir Jūs teisi, jau kas kas, o skonis draugų tikrai neturi biggrin.gif

Mir - družba- bubble gum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2017 03 24, 21:02)
o man labai labai coccinelle terbukes patinka, labai noreciau tokia gera kaina uztikt kur nors
http://www.modeherz....01-02-08101.jpg
arba
https://www.modeherz...all-Handb_5.jpg

kokios fainos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonono @ 2017 03 24, 21:06)
Nu taip, antikomplimentas biggrin.gif bet man tai faini atrodo, tokie biski kaip pasidabruoti, pametalinti. Jei zinot AT leginsus ale odinius, kur visos turim biggrin.gif , tai prie ju labai tinka spalviskai. Ziuresiu kaip nesiosis




lauksiu labai realiu nuotrauku smile.gif
Atsakyti
Turim laisva DISNEY plauku gumeliu rinkini, kaina 2,49$
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti


nesijuokit , bet as bobulyte griebiau MK guminukus , nu galvoju per lietu sueis rolleyes.gif , bet ......nu tikrai per jaunatviski ir ju tikrai nenesiosiu unsure.gif gal kam reikia ,10 dydis pas mane .


O siaip kurie MK patogus ? kad tiktu ir vyresnems rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2017 03 24, 22:04)
Nebesuprantu, kaip su dydžiais reebok smile.gif Pavyzdžiui, šių:
https://www.amazon.c...n...;th=1&psc=1

As tai iprastini perkamu is JAV paemiau. Raso, kad siauroki.
Rapoja uz uzrodyma 4u.gif Turiu praeitu metu pirkimo baltus, tai dabar juodu prireike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(musiukas111 @ 2017 03 24, 23:33)
As tai iprastini perkamu is JAV paemiau. Raso, kad siauroki.
Rapoja uz uzrodyma  4u.gif Turiu praeitu metu pirkimo baltus, tai dabar juodu prireike  biggrin.gif

bet jus skaitykite ka parašyta kai pasirenkat modelį! kur pigus aprašyme rašo kas sintetika, ne oda! smile.gif
Atsakyti