Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(RIJADA @ 2017 03 23, 23:28)
Kai klausiau prieš dvi tris savaites, tai patarimai buvo tik 8 dydį imt su 25,5 cm, šiandien jau visai kitaip patarinėja visos, negaliu, kaip pikta  unsure.gif  Žodžiu, jau galiu dar net negavusi ir nemačiusi pardavinėt. 8 dydis, mėlyni, prašau, gal kam reikia. http://www.reebok.co...her/BD1326.html

as praeitais metais esu pirkusi, tai su 25 cm 8 dydis didokas, bet nesiojau, tad kaip tik ir manau, jog su 25,5 8 dydis bus idealiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2017 03 24, 10:44)
as praeitais metais esu pirkusi, tai su 25 cm 8 dydis didokas, bet nesiojau, tad kaip tik ir manau, jog su 25,5 8 dydis bus idealiai  mirksiukas.gif


Jei nešioju įprastai kitų batų 8 dydį, tai reebok dydį reikia rinktis 7,5 ? Dabar jau ir aš panikuoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2017 03 24, 09:07)
Jei nešioju įprastai kitų batų 8 dydį, tai reebok dydį reikia rinktis 7,5 ? Dabar jau ir aš panikuoju  unsure.gif

nepanikuokit anksčiau laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiluma @ 2017 03 23, 23:54)
Mergaitės, prašau pagalbos 4u.gif
Šiandien vos šoko negavau, kai draugė pakvietė į savo gimtadienį klube unsure.gif  Sakysit, nieko tokio! Bet kai tau ne -niolika ir jau jubiliejus gana apvalus....
Nu nesvarbu, dabar reikia pagalbos! Kur ieškoti klubinių rūbų, a? Šiaip jau labiau mėgstu kelnių derinius su aukštakulniais 😉 Įmeskit kokių nuorodėlių ax.gif


Na, klausimas yra, kas ir kokie yra "klubiniai" rūbai biggrin.gif 4u.gif - Koks klubas? Būna labai įvairių.
Turbūt žvyneliai ir blizgučiai, gems (puošti žėrinčiais akmenukais), o visa kita - pagal jūsų skonį. Čia galbūt kokiuose Stiliaus žurnaluose rastumėt pavyzdžių.

O pirkti, manau, galima didžiojoje daugumoje tarpininkės siųlomų parduotuvių ( 1 temos psl.): Ann Taylor, J. Crew, Yoox, nordstrom, bloomingdales, - na, nemažai. Tik darbelio, be abejo, yra - išsirinkti. - Išnaršyti parduotuves, ieškoti dydžių, lyginti, analizuoti, ir pan. smile.gif 4u.gif

Jei mėgstat kelnes, tai klubui gal ale smokingas tiktų su baltais baltiniais ir keletų ryškesnių aksesuarų?

Nuorodų tik neįdėsiu, nes čia yra toks jau kaip ir darbas (bent jau man biggrin.gif)
-
Gražios jums šventės klube!!! mamontovas.gif
Atsakyti
Mergaites, o savo vyrams kokius reebokus perkat? Nesuprantu aš kedų nei mados, nei kurie ptogus. Ačiū, kas patars 4u.gif
Atsakyti
Registruotu siuntimu po 18 €

TOMS Classic - Print Slip-On Shoe
8 dydis
vartotojo įkelta nuotrauka

Ann Taylor Adina Fringe Suede Heels
7.5 dydis
vartotojo įkelta nuotrauka
imant abejus reg siuntimu 33 € victory.gif
Atsakyti
REEBOK turime 50% outlet prekems, perkame iskart
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 03 24, 09:26)

Ann Taylor Adina Fringe Suede Heels
7.5 dydis
vartotojo įkelta nuotrauka 
imant abejus reg siuntimu 33 € victory.gif



o basutes atitinka dydi ? as ju irgi laukiu
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2017 03 24, 09:26)
Registruotu siuntimu po 18 €

TOMS Classic - Print Slip-On Shoe
8 dydis
vartotojo įkelta nuotrauka

Ann Taylor Adina Fringe Suede Heels
7.5 dydis
vartotojo įkelta nuotrauka 
imant abejus reg siuntimu 33 € victory.gif

Rapoja, ko netiko Tomsai, dideli, maži su kokia pėda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2017 03 24, 09:28)
o  basutes  atitinka  dydi ?  as  ju irgi laukiu

Atitinka,bet aš nepratus su tokiom nafik,man napatogu-nenešiosiu karsta.gif biggrin.gif

(Dėl siuntinuko sutarta-JustArm persiųs tiesiai tau,kai tik gaus mirksiukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(elizieja @ 2017 03 24, 09:34)
Rapoja, ko netiko Tomsai, dideli, maži su kokia pėda?  4u.gif

buvau kažkada nusipirkusi 7.5 su 24.2 - buvo maži ir siauri belekaip,sakau reik imt 8 - dyyydeli doh.gif biggrin.gif atitinka manau šie dydį smile.gif labai smagūs,lengvi,spalvingi wub.gif o gal mainyti yra norinčių ,man 7.5 reikia smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Raselepagegiai @ 2017 03 24, 09:07)
Jei nešioju įprastai kitų batų 8 dydį, tai reebok dydį reikia rinktis 7,5 ? Dabar jau ir aš panikuoju  unsure.gif

as imciau 7,5, tada jau idealiai butu 4u.gif bet va dabar nebuvo 7,5, tai vel 8 pasiemiau. Nera blogai tas 8, susiverzt raistukus reik labiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2017 03 24, 11:11)
nepanikuokit anksčiau laiko  mirksiukas.gif



Tai va, kad užsisakiau 8 dydį, nelabai ramu, nes labai laukiu šių bačiukų unsure.gif
Atsakyti