Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(krista08 @ 2017 03 22, 18:23)
Aš turiu petite 6 dydį, jei jūsų draugė nėra aukšta  ax.gif


Už mane aukštesnė, manau koks 170 bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2017 03 22, 19:46)
taip    4u.gif
tik gerai pagalvokit Reebor or Nike  biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=BQ4c54rCJ_k



Chi chi chi... prajuokinot ;)
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2017 03 22, 16:29)
Visu pirma ju reik gert po labai daug tableciu.. po 6 i diena, man tai yra daug, nes tos tabletes dar ir dideles, kaip maxi hair.. o del efekto tai nzn, turbut reik gert daug menesiu, kad kazka pajust.. su plaukais, nagais problemu neturiu, daugiau del odos geriau, bet nzn, va po sito https://www.vitacost...lenish-plus-msm net pirmo buteliuko jau jauciasi kaip oda prisigeria dregmes, net kremo nebereikia  wub.gif o ilgiau pagerus isvis super.

Tai ir gerai,nėra ko blaškytis-aš tą taip pat gėriau ir dabar geriu biggrin.gif
QUOTE(Eglute @ 2017 03 22, 19:40)
Rapoja, gavai jau ta AT ilgesni languota palta? as snd pasiemiau, ir kaip tikejaus jis man smagiai laisvas, as M dydi pirkau. nenoreciau mazesnio, nes esu tikra  kad neturi but prigludes. prie progos pasirodysiu:)

Nea negavau ir dar greit negausiu biggrin.gif Mergaitės man užsakė L - AČIŪ JOMS LABAI wub.gif ,o M perleidžiu smile.gif Prašom prašom pasirodyti - galima fb žinute mirksiukas.gif ar kur kitur,kaip patogiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2017 03 22, 19:50)
Labai smalsu. O kokius AT perkat paprastai ?

as M perku su 93-79-100 mazdaug apimtim. nesu megeja prigludusiu rubu. jei labai patinka ir L kai ka turiu. ypac palaidines megstu kad laisvai kristu kurias deviu su aptemptais dzinsais ar legingsais
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2017 03 22, 19:57)
as M perku su 93-79-100 mazdaug apimtim. nesu megeja prigludusiu rubu. jei labai patinka ir L kai ka turiu. ypac palaidines megstu kad laisvai kristu kurias deviu su aptemptais dzinsais ar legingsais

Žodžiu,nesąmonė dėl amerikonkų atsiliepimų,kad padidintas umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 22 kovo 2017 - 20:05
QUOTE(rapoja @ 2017 03 22, 20:03)
Žodžiu,nesąmonė dėl amerikonkų atsiliepimų,kad padidintas  umn.gif  biggrin.gif

imetu trumpam. kokybes ir apsvietimo nulis. bet bendras vaizdas matosi
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Eglute , labai labai liuks bigsmile.gif wub.gif smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit pasiūlyt populiariuosius REEBOK Classic kedus 24,5cm pėdai? Domina tik balti arba juodi! Laukčiau AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2017 03 22, 20:12)
imetu trumpam. kokybes ir apsvietimo nulis. bet bendras vaizdas matosi

Labai graziai guli, liuks didis.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kažkur nike kedukams akcijų užmatėt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2017 03 22, 21:36)
Sveikos, gal kažkur nike kedukams akcijų užmatėt?  4u.gif

dukra irgi uzsimane air max , gal kur matet pigiau 4u.gif
Atsakyti
Kadangi garbanų neturiu, paltų nepirkau, turiu vieną ir užtenk išeigai 😜 😅 tai dabar pasakykit kuo purškiat šviesius bačiokus? Pvz: tuos pilkus Timberlandus kuo impregnuojat? Bijau dukrai duot pradet avėt, nes po pirmo išejimo bus "strošni" unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti