Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rapoja @ 2017 03 19, 17:38)
buvo virš 20 kažkiek  biggrin.gif


Ačiū biggrin.gif biggrin.gif reiška jau reikia tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2017 03 19, 17:15)
Gal dar gali kas atsiliepti su Tiziano Lilipur ir Maremmos kvapais? 4u.gif Apie ka jie? 4u.gif

Lilipur man toks šiltas rytietiškas prieskoninis kvapas. Gerokai lengvesni nei Laudano Nero, ne tokie pretenzingi, ypač švelniai dvelkia ant mano odos po kokio pusvalandžio. Jei patinka tokie šilti medienos kvapai ir šis turėtų patikti. Jie nėra tokie šleifiniai kaip Laudano Nero. Tiesa, pastarųjų aš jau matyt "atsikvėpinau", padauginau, nes iš pradžių labai patiko, dabar nebegaliu jais kvėpintis, pradeda galvą skaudėti. Gerai, kad mano vyras svaigsta nuo jų, tai sunaudos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2017 03 19, 16:46)
Lilipur man toks šiltas rytietiškas prieskoninis kvapas. Gerokai lengvesni nei Laudano Nero, ne tokie pretenzingi, ypač švelniai dvelkia ant mano odos po kokio pusvalandžio. Jei patinka tokie šilti medienos kvapai ir šis turėtų patikti. Jie nėra tokie šleifiniai kaip Laudano Nero. Tiesa, pastarųjų aš jau matyt "atsikvėpinau", padauginau, nes iš pradžių labai patiko, dabar nebegaliu jais kvėpintis, pradeda galvą skaudėti. Gerai, kad mano vyras svaigsta nuo jų, tai sunaudos  smile.gif

O kaip jums Al contrario, kodel niekas apie juos nesneka ax.gif biggrin.gif Jie saldesni, pavasariui matyt tiktu pagal aprasyma, gal net lengvesni nei kiti?
Atsakyti
po $20 truksta iki free shipu JCREW ir RALPH LAUREN,prisijunkite
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2017 03 19, 17:49)
O kaip jums Al contrario, kodel niekas apie juos nesneka ax.gif  biggrin.gif Jie saldesni, pavasariui matyt tiktu pagal aprasyma, gal net lengvesni nei kiti?

Kvepia saldziai, bandelemis. Ant popieriaus laikesi ok, bet ant rieso uzsipurskusi praktiskai ju nejauciau, nekalbu apie laikymasi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Girl. @ 2017 03 19, 17:46)
Lilipur man toks šiltas rytietiškas prieskoninis kvapas. Gerokai lengvesni nei Laudano Nero, ne tokie pretenzingi, ypač švelniai dvelkia ant mano odos po kokio pusvalandžio. Jei patinka tokie šilti medienos kvapai ir šis turėtų patikti. Jie nėra tokie šleifiniai kaip Laudano Nero. Tiesa, pastarųjų aš jau matyt "atsikvėpinau", padauginau, nes iš pradžių labai patiko, dabar nebegaliu jais kvėpintis, pradeda galvą skaudėti. Gerai, kad mano vyras svaigsta nuo jų, tai sunaudos  smile.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2017 03 19, 17:49)
O kaip jums Al contrario, kodel niekas apie juos nesneka ax.gif  biggrin.gif Jie saldesni, pavasariui matyt tiktu pagal aprasyma, gal net lengvesni nei kiti?

Aš šių asmeniškai neuosčius ax.gif Pagal natas ir aprašymą tikrai turėtų būti saldūs. Bet man tokie kvapai ne pavasariui, o šaltiems rudens ir žiemos vakarams, kai ta kakava, vanilė sušildo smile.gif
Creminėj, jei nemaišau, konsultantė pavasariui siūlė Luna kolekcijos Cassiopea - tikrai man patiko. Yra ir dabar hautelook, tik jie jau brangesni. ax.gif
Atsakyti
panasu, kad teks vaziuot uostyti. Kaune lyg Megoj ju yra. Jei neklystu.
Pirkt aklai kazkaip nera noro.
Atsakyti
Man namiskiai neleido Laudano Nero kvepintis ax.gif bet , kai prisimenu , kad as ir i darba eidama pasikvepindavau ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2017 03 19, 17:54)
Kvepia saldziai, bandelemis. Ant popieriaus laikesi ok, bet ant rieso uzsipurskusi praktiskai ju nejauciau, nekalbu apie laikymasi ax.gif


Yra jų megos Creminėj?

Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 19, 17:58)
panasu, kad teks vaziuot uostyti. Kaune lyg Megoj ju yra. Jei neklystu.
Pirkt aklai kazkaip nera noro.

Yra, bet toli gražu ne visi.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 19, 17:58)
panasu, kad teks vaziuot uostyti. Kaune lyg Megoj ju yra. Jei neklystu.
Pirkt aklai kazkaip nera noro.

Yra Megoj, ties pat įėjimu sudėti būdavo rolleyes.gif Man Kirke labai patiko kai uosčiau gyvai, bet paskui tuos lapelius palaikius ilgiau, tai Laudano Nero vienintelis lieka vis dar gerai kvepiantis.
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2017 03 19, 19:02)
Yra Megoj, ties pat įėjimu sudėti būdavo  rolleyes.gif Man Kirke labai patiko kai uosčiau gyvai, bet paskui tuos lapelius palaikius ilgiau, tai Laudano Nero vienintelis lieka vis dar gerai kvepiantis.

ryt vaziuosiu. Siandien jau tingiu kazkur judet biggrin.gif , be to savaitgali Megoj ziauriai daug zmoniu buna.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 19, 17:58)
panasu, kad teks vaziuot uostyti. Kaune lyg Megoj ju yra. Jei neklystu.
Pirkt aklai kazkaip nera noro.

Yra Megoje Laudano, Ecstasy, Al contrario ir lyg viskas is siu ka dabar siulo uz 69 dol 4u.gif
QUOTE(Girl. @ 2017 03 19, 18:01)
Yra jų megos Creminėj?

Yra 4u.gif
Atsakyti