Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2017 03 18, 15:21)
Man rodos, ketvirtadieni buvo ir tall, tiek visko buvo, kad vajei.
Turiu krepsy:

41 Navy

UGG Che 7US

Marc Jacobs moteriska laikrodi

Fossil vyriska laikrodi

Ketvirtadieni lyg tycia darbo vajej biggrin.gif
O galima uzsisakyt, jei butu, o as vel vajej dirbciau, nupirkt neklausiant, jei kaina iki 120 ir spalva ne neonine geltona ar salotine biggrin.gif ? geriausia aisku, smelio ar melyna, bet ir i raudona nespjauciau biggrin.gif

Galetu jie papildyt patogesniu laiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2017 03 18, 15:49)
Ar Bergdorfgoodman renkate? daug trūksta iki nuolaidos? Gal dar spėčiau smile.gif

Kaip tik dedu, 33$ truksta


QUOTE(Gafsa @ 2017 03 18, 15:59)
Ketvirtadieni lyg tycia darbo vajej biggrin.gif
O galima uzsisakyt, jei butu, o as vel vajej dirbciau, nupirkt neklausiant, jei kaina iki 120 ir spalva ne neonine geltona ar salotine  biggrin.gif  ? geriausia aisku, smelio ar melyna, bet ir i raudona nespjauciau  biggrin.gif

Galetu jie papildyt patogesniu laiku  biggrin.gif

Galit atsiusti uzsakyma su nuoroda, tinkanciom spalvom, dydziu ir tinkancia kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 18 kovo 2017 - 16:01
QUOTE(linamog @ 2017 03 18, 17:01)
Kaip tik dedu, 33$ truksta


Palaukit, prašau.
Aš greitai atsiųsiu.
Papildyta:
QUOTE(vvjuka @ 2017 03 18, 17:06)
Palaukit, prašau.
Aš greitai atsiųsiu.


Nėra mano spalvos. Nelaukte manęs 4u.gif
Atsakyti
Siūlau per mergaites pirktą COFFEE SHOP KIDS COTTON ANORAK JACKET naują švarkelį mergaitei wub.gif M dydžio (apie 128-134cm) .
Madingos military spalvos, mikšto audinio, kaip tik šiltam pavasariui /vasarai, tokį https://www.wilsonsl...norak jacket.do
Pirktas Nordtsromrack, atiduosiu pigiau, nei pirkau, už 27 eur.

Ir labai gražų wub.gif maudymosi kostiumą perleidžiam Kanu Surf Girls' Ariel One-Piece Swimsuit. Tokį https://www.amazon.c...w...?th=1&psc=1
Rašo 12 m., bet realiai tinka tinkamas 134 -140 cm ūgiui , smarkiai mažintas. Kokybė nepriekaištinga, spalvos ryškios (purple).
Atiduosiu už tiek, kiek gavos 9 eur.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 03 18, 14:05)
Coconas is jcrew irgi ne italiskas kasmyras, bet geras audinys  biggrin.gif Aisku, ten brangiau.
Coconas is factory irgi faino audinio.
Laukiu dabar AT.


Jau maniau paltų tikrai bus gana, bet dabar norėsiu ir Cocono biggrin.gif

Jis kaip suprantu iš šiltesnių, kaip šiandien su juo jau būtų per šilta ar ne ax.gif va AnnT paltukai plonučiai ir lengvučiai, labiau pavasariniai, o turiu Crew pykoutą tas iš stadium cloth medžiagos, toks jau ir prie minusiuko tinkamas. Buvau su juo į lietų be lietsargio papuolus, ot smagu buvo biggrin.gif skuodžiau link mašinos ir burnojau, kad paltai ne Lietuvos klimatui biggrin.gif , nu bet gražu rolleyes.gif , parkos ir puchovykai bais nusibosta per šalčius
Atsakyti
Siunčiu daaaaug širdučių heart.gif heart.gif heart.gif visai komandai su Rudaplauke priešakyj - mano užgaidas skaitančioms ir vykdančioms heart.gif ir aišku Loren heart.gif heart.gif heart.gif - net nesiaiškinu už ką...
O noriu pasipasakot apie šitą TH striukę aukštam vyrui - nu kokia superinėėėė bigsmile.gif Pastebėjau ją, kai ji kainavo 45, neatlaikiau nenupirkus, kai ji kainavo 33, paskui su apmaudu stebėjau, kai jos kaina krito net iki 22 blink.gif , nu ir va - sulaukiau šiandien pagaliau. Kokybė nepriekaištinga, atrodo.... nu tokia laaaaabaaaai.... nu ir vyrui irgi patiko. Gal tik manau kiek didinta (arba vyras gal sukūdo unsure.gif ), nes ir TH maikės iš Macys XXL pamaniau, kad geriau galėjo būt XL. Labai vykęs pirkinys 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2017 03 18, 13:00)
Kas pirkę Jcrew marškinius, kokį dydį imate su 95cm krūtine 6 ar 8  4u.gif
Nes lentelė, tai pievas pjauna, kad man 10 reikia.
Bitinukų taip laukiau, o va per sprindį dideli, aišku dar neatkreipiau dėmesio, kad TALL, tai ir rankovės ilgos.

Na va, sakiau as, kad bus dideli ax.gif
Aisku, viskas priklauso nuo modelio dar, vieni i mazesne, kiti i didesne puse. Jei jusu siauri peciai, laibesnis liemuo, tai ir 6 dydis gali tikti, ypac jei kokio laisvesnio, boyfriend modelio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2017 03 18, 14:31)

Ar dar turite krepsy laikrodi?
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2017 03 18, 16:49)
Na va, sakiau as, kad bus dideli ax.gif
Aisku, viskas priklauso nuo modelio dar, vieni i mazesne, kiti i didesne puse. Jei jusu siauri peciai, laibesnis liemuo, tai ir 6 dydis gali tikti, ypac jei kokio laisvesnio, boyfriend modelio. 4u.gif

Mano krutine apie 93 bitinius turiu P8
Atsakyti
Koookie grazus wub.gif ir dar papildomai 20 proc duoda,pykstu ant yoox ,kad ner 9 dydzio unsure.gif
http://www.yoox.com/...p...=&sizeName=
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2017 03 18, 18:03)
Jau maniau paltų tikrai bus gana, bet dabar norėsiu ir Cocono biggrin.gif

Jis kaip suprantu iš šiltesnių, kaip šiandien su juo jau būtų per šilta ar ne  ax.gif va AnnT paltukai plonučiai ir lengvučiai, labiau pavasariniai, o turiu Crew pykoutą tas iš stadium cloth medžiagos, toks jau ir prie minusiuko tinkamas. Buvau su juo į lietų be lietsargio papuolus, ot smagu buvo biggrin.gif skuodžiau link mašinos ir burnojau, kad paltai ne Lietuvos klimatui biggrin.gif , nu bet gražu rolleyes.gif , parkos ir puchovykai bais nusibosta per šalčius

As dar su CK pukine striuke varineju. Man dar ne pavasaris biggrin.gif biggrin.gif
Isejau kazkuria diena vaiko is darzo pasiimti su bateliais, tai susalau nerealiai. Padas plonas, nu neeee, dar ne pavasaris tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Grantas @ 2017 03 18, 18:01)
Ar dar turite krepsy laikrodi?

Turiu
Papildyta:
QUOTE(Renadai @ 2017 03 18, 17:47)
Siunčiu daaaaug širdučių heart.gif heart.gif heart.gif visai komandai su Rudaplauke priešakyj - mano užgaidas skaitančioms ir vykdančioms heart.gif ir aišku Loren heart.gif heart.gif heart.gif - net nesiaiškinu už ką...
O noriu pasipasakot apie šitą TH striukę aukštam vyrui - nu kokia superinėėėė  bigsmile.gif Pastebėjau ją, kai ji kainavo 45, neatlaikiau nenupirkus, kai ji kainavo 33, paskui su apmaudu stebėjau, kai jos kaina krito net iki 22  blink.gif , nu ir va - sulaukiau šiandien pagaliau. Kokybė nepriekaištinga, atrodo.... nu tokia laaaaabaaaai....  nu ir vyrui irgi patiko. Gal tik manau kiek didinta (arba vyras gal sukūdo  unsure.gif ), nes ir TH maikės iš Macys XXL pamaniau, kad geriau galėjo būt XL. Labai vykęs pirkinys  4u.gif  4u.gif

4u.gif
Eina sau, kokia faina, kaip cia as jos nemaciau? bigsmile.gif
Atsakyti