Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

Sveikos, turiu tokia istorija, esu pasimetusi ir nezinau ka galvoti, gal jus susidurete su tokia situacija. Paskutines menstruacijos buvo rugsejo24 iki spalio 1. Uzvakar ryte pajutau pykinima, keista savijauta nemoku paaiskinti, sugalvojau pasidaryti testa, profilaktiskai, ryte parode gan rysku vaiduokliuka, gavau soka nes tik baigiau sirgi, jokio velavimo, toliau sen pasidariau vel ryte taip pat rodo rysku vaiduokliuka. Ryte nuejau pas daktare konsultacijai, pasikalbejome, pirmadieni nesu slapimo tyrima, bet po pokalbio nusipirkau elektronini nestumo testa jis neigiamas gavau soka... :unsure: toliau pradejau galvoti apie pastarasias dienas simptomai tokie jog nenoriu valgyti ka suvalgau viskas kyla i virsu, skauda desni sona ir maudzia pilvo apacia, labai daug seiliu burnoje, krutine nera jautri... man idomu kodel manman rodo teigiama tuo labiau menesines buvo laiku nevelavo. Gyditoja sako jog gali buti mazas nestumas, bet santykiu turejome pries 4 ssavaites manau elektroninis turejo tai parodyti, nebezinau ka galvoti...

Atsakyti

Sveikos, turiu tokia istorija, esu pasimetusi ir nezinau ka galvoti, gal jus susidurete su tokia situacija. Paskutines menstruacijos buvo rugsejo24 iki spalio 1. Uzvakar ryte pajutau pykinima, keista savijauta nemoku paaiskinti, sugalvojau pasidaryti testa, profilaktiskai, ryte parode gan rysku vaiduokliuka, gavau soka nes tik baigiau sirgi, jokio velavimo, toliau sen pasidariau vel ryte taip pat rodo rysku vaiduokliuka. Ryte nuejau pas daktare konsultacijai, pasikalbejome, pirmadieni nesu slapimo tyrima, bet po pokalbio nusipirkau elektronini nestumo testa jis neigiamas gavau soka... :unsure: toliau pradejau galvoti apie pastarasias dienas simptomai tokie jog nenoriu valgyti ka suvalgau viskas kyla i virsu, skauda desni sona ir maudzia pilvo apacia, labai daug seiliu burnoje, krutine nera jautri... man idomu kodel manman rodo teigiama tuo labiau menesines buvo laiku nevelavo. Gyditoja sako jog gali buti mazas nestumas, bet santykiu turejome pries 4 ssavaites manau elektroninis turejo tai parodyti, nebezinau ka galvoti...

HCG pasidarykit

Atsakyti

Sveiki, esu jauna mergaitė ir labai reikia jūsų, mamyčių, patarimo ir jūsų nuomonės. Man yra 17, turiu vaikiną, apie lytinius santykius tikrai negalvojame ir tvirtai žinau, kad be pilnametystės tuo neužsiimsiu. Bet norint pabandyt kažką naujo, pradėjome užsiimti petingu, tai atrodo nekaltas dalykas, ir tai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo. Tad vieną vakarą tuo užsiiminėjome, vaikinas "baigė" , nuėjo į tualetą, kaip sakė nusiplovė rankas, susitvarkė viską ir sugrįžo, po kiek laiko mes vėl tai pakartojome. Naktį prasibudau ir į galvą šmėstelėjo mintis, kad galbūt jis blogai nusiplovė rankas ir mikroskopinio dydžio sperma galėjo patekti pas mane. Nežinau ar nuo to ar dėl nerimavimo, kad vis delto galiu būti nėščia ,mėnesinės prasidėjo po 4dienų,  5 dienom anksčiau nei turėjo, jos buvo negausios .truko 4 dienas. Viskas kaip būtų ir įprasta, bet po mėnesinių pradėjo labai skaudėti nugaros apačią, taip pat jaučiu pilvo apačioje nemalonų pojūtį, kartais tokį skausmą jaučiu kaip per mėnesines. Taip pat pradėjo pūstis pilvas, niekada neturėjau problemų dėl pilvo pūtimo ar dujų susikaupimo. Kai atsiguliu matau kaip pulsuoja pilvas. Nežinau, mane kankina totali paranoja kad galiu būti nėščia ar pas mane yra rimtesnės ligos. Ir akivaizdžiai matau jog buvo per anksti užsiimt petingu jei dėl tokių nereikšmingų dalykų nerimauju, tai kas gi bus kai bus pirmas kartas, vienareikšmiškai esu tam nepasiruošusi, Tad prašau man reikia patarimo o ne jūsų teismo. Galbūt jūs žinot kodėl gali būti tokie simptomai, galbūt esate su tuo susidūrusios. Nes tokia nežinomybė mane žlugdo. Ir taaip puikiai žinau dėl šventos ramybės reiktų atlikti nėštumo testą, bet kol kas neturiu galimybės jo įsigyt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mija145: 07 lapkričio 2017 - 17:13

Jus nesate nescia.Apsiraminkite.

Atsakyti

Sveiki, esu jauna mergaitė ir labai reikia jūsų, mamyčių, patarimo ir jūsų nuomonės. Man yra 17, turiu vaikiną, apie lytinius santykius tikrai negalvojame ir tvirtai žinau, kad be pilnametystės tuo neužsiimsiu. Bet norint pabandyt kažką naujo, pradėjome užsiimti petingu, tai atrodo nekaltas dalykas, ir tai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo. Tad vieną vakarą tuo užsiiminėjome, vaikinas "baigė" , nuėjo į tualetą, kaip sakė nusiplovė rankas, susitvarkė viską ir sugrįžo, po kiek laiko mes vėl tai pakartojome. Naktį prasibudau ir į galvą šmėstelėjo mintis, kad galbūt jis blogai nusiplovė rankas ir mikroskopinio dydžio sperma galėjo patekti pas mane. Nežinau ar nuo to ar dėl nerimavimo, kad vis delto galiu būti nėščia ,mėnesinės prasidėjo po 4dienų,  5 dienom anksčiau nei turėjo, jos buvo negausios .truko 4 dienas. Viskas kaip būtų ir įprasta, bet po mėnesinių pradėjo labai skaudėti nugaros apačią, taip pat jaučiu pilvo apačioje nemalonų pojūtį, kartais tokį skausmą jaučiu kaip per mėnesines. Taip pat pradėjo pūstis pilvas, niekada neturėjau problemų dėl pilvo pūtimo ar dujų susikaupimo. Kai atsiguliu matau kaip pulsuoja pilvas. Nežinau, mane kankina totali paranoja kad galiu būti nėščia ar pas mane yra rimtesnės ligos. Ir akivaizdžiai matau jog buvo per anksti užsiimt petingu jei dėl tokių nereikšmingų dalykų nerimauju, tai kas gi bus kai bus pirmas kartas, vienareikšmiškai esu tam nepasiruošusi, Tad prašau man reikia patarimo o ne jūsų teismo. Galbūt jūs žinot kodėl gali būti tokie simptomai, galbūt esate su tuo susidūrusios. Nes tokia nežinomybė mane žlugdo. Ir taaip puikiai žinau dėl šventos ramybės reiktų atlikti nėštumo testą, bet kol kas neturiu galimybės jo įsigyt.

Nu kad butumete nnescia reiktu stebuklo, bet kad nusiramintumet, juk galit pasidaryti testa siais laikais :) ir bus ramu :) 

O nestumo pozymiu buna visokiu, arba is vis jokiu, tai paprasciausia pasidaryti testa :) 

O tai , ka jauciat greiciausiai yra is streso ir panikos.

Atsakyti
QUOTE(mija145 @ 2017 11 07, 18:09)

[right][snapback]71876250[/snapback][/right]

stresas padare savo, bet ramiai, be panikos, nestumo nera bigsmile.gif
Bet cia gera tokia kaip pamoka, kai jau pradesit lytinius santykius. Pries tai abiems reikes nuspresti kokiu apsaugos priemoniu imsities ir patartina, dvigubo apsisaugojimo - vaikinas prezervatyva, tu kontraceptikus. Nes nestumo pozymiu tai tikrai kartais gali ir nebuti, buna, kad moterys ir penkta menesi suzino, kad laukiasi.
Atsakyti

stresas padare savo, bet ramiai, be panikos, nestumo nera bigsmile.gif
Bet cia gera tokia kaip pamoka, kai jau pradesit lytinius santykius. Pries tai abiems reikes nuspresti kokiu apsaugos priemoniu imsities ir patartina, dvigubo apsisaugojimo - vaikinas prezervatyva, tu kontraceptikus. Nes nestumo pozymiu tai tikrai kartais gali ir nebuti, buna, kad moterys ir penkta menesi suzino, kad laukiasi.

Jie jau pradejo lytinisu santykius, nesvarbu,kad neikiso :) 

nori jauna mergina jau serti kontraceptikais :oh: Vaikai ne toks jau blogis ir ne nelaime kazkokia, kad nuo jos taip reiktu saugotis.

O lytinius santykius ir reiktu pradeti, kai zmones pasiruosia jau viakus tureti.

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 11 09, 16:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Terroriste" data-cid="71878294" data-time="1510209245"><div><p>stresas padare savo, bet ramiai, be panikos, nestumo nera vartotojo įkelta nuotrauka
Bet cia gera tokia kaip pamoka, kai jau pradesit lytinius santykius. Pries tai abiems reikes nuspresti kokiu apsaugos priemoniu imsities ir patartina, dvigubo apsisaugojimo - vaikinas prezervatyva, tu kontraceptikus. Nes nestumo pozymiu tai tikrai kartais gali ir nebuti, buna, kad moterys ir penkta menesi suzino, kad laukiasi.</p></div></blockquote><p>Jie jau pradejo lytinisu santykius, nesvarbu,kad neikiso smile.gif </p><p>nori jauna mergina jau serti kontraceptikais doh.gif Vaikai ne toks jau blogis ir ne nelaime kazkokia, kad nuo jos taip reiktu saugotis.</p><p>O lytinius santykius ir reiktu pradeti, kai zmones pasiruosia jau viakus tureti.</p>

tai manai, kad dabar itikinsi, kad daugiau nesugultu? nepavyks. Jei vaikinui tiek jau leido, tai eis ir toliau. Tai geriau tegul dar nesidaugina, kol mokslu nebaige, kad savo vaiku paskui savo tevams ant kupros neuzkraut.
Atsakyti

Laba diena, man 23 manau kad galiu būti pastojusi, nes nesisaugojom ir mėnesinų nėra jau 47d. Dariausi 2 nėštumo testus, jie buvo neigiami. Iš simptomų,BKT apie 37, 37.3, pykina kartais, norisi varškės, nors anksčiau jos nemėgau, būna maudžia nugarą, kaip prieš mėn, bet taip buvo ir maždaug ir dvi savaitės po ovuliacijos, tačiau dabar šie skausmai pasitaiko dažniau. . Sunku naktį užmigti, dėl maudimo pilve ir nugaroje. Esu irzli, nuotaika keičiasi ir t.t bet keisčiausia, kad krūtinės neskauda, net neatsimenu kad man kada nors taip būtų buvę prieš mėnesines, visada skaudėdavo. Paauglystėje turėjau išnykūsių mėnesinių net pusei metų, bet tai buvo iki 15metų, nuo to laiko vartojau duphastoną kažkiek laiko ir praėjo, ciklas susinormalizavo. Tiesiog esu nežinioje, dažnai aplanko mntys, kad viskas beprasmiška, neturint vaiko, ištikrūjų labai norėčiau susilaukti vaikelio... auginu daug gėlių kambaryje, lauke, tarsi jos kažkiek užpildo vidų, bet nepakankamai. Į ligoninę darytis tyrimo ir t.t, jei neprasidės eisiu po mėnesio, tad noriu sužinoti kokia jūsų nuomonė, ar galiū būti :nestuke ? :wub: Tiesiog jau viską atrodo išskaičiau ir niekas nežino kaip yra, per foruma juk nenustatys diagnozės, bet vis tik gal kam buvo panašai ar šiaip turi ką nors pasakyti, ačiū, būsiu dėkinga :)

Atsakyti
nescia buti gali, bet... na nereiketu taip jau koncentruotis tik i nestuma. Jauna dar esi, spesi pastot, jei dar nepastojai.
Atsakyti

Sveikos merginos. 

Situacija tokia. Menesinem sirgau gruodzio 20d pries naujus. Bet mylejausi su vaikinu 27d.(ryte), manyje nebaige bet vistiek isgeriau kontraceptine tablete ellaone vakare. Po to sakiau, nenoriu rizikuoti ir naudojom prezervatyvus. Atrodo lyg ir buvo gerai viskas, nei nuslydo nei plyso. Dabar po akto praeje mazdaug 15d. Nuo tabletes nebuvo jokio kraujavimo. Menesines veluoja. Testa vakar dariau ir 10d po, abu neigiami. Bet jauciu kitoki pilvo ir nugaros maudima nei pries mm, skauda galva ir lakstau i wc... Nejaugi pastojau? Ko, deje, as negaliu, nes geriu Roaccutane tabletes jau 2men, ko pasekoje pastoti grieztai draudziama. Del to ir saugojausi... nezinociau ka tokiu atveju daryti, jei vis del to buciau. Kas ka pasakysit ar patarsit? Aciu!

Atsakyti

testai neigiami, praktiškai mėnuo po lyt. akto, testas jau rodytų nėštumą, išgėrėt tabletę, tikrai, manau, nesate nėščia

Atsakyti