Argumentai buvo tokie, kad plastikiniai argoną laiko ~3 metus, vėliau jis išsisandarina.
Dėl Swisspacer - garantija metai. Sudarė (perteikė) įspūdį, kad šie produktai yra skirti sertifikavimui, bet ilgalaikėje eksploatacijoje jie praranda savo pirmines savybes.
Perskaičiavus su aliuminiu rėmeliu vidutinis Uw nukrito iki 0,85 (buvo 0,77)
Paketas Ug=0.5 (4T-20Ar-4-20Ar-4T)
Tai nebuvo piršimas pigesnio rėmelio. Išsikalbėjo. Turiu pasiūlymą ir su plastikiniu rėmeliu.
Įdomu dėl to Argono - kaip patikrinsi po metų kelių ar jo ten dar yra.
Klezio blogą skaičiau, bet matyt ne viską.
QUOTE(mintas @ 2017 06 05, 23:33)
Tik viena, jei tokius meistrus suradai, ieškok kitų, su šiais vargiai ką pasieksi. Esu garantuotas, kad ir dėl langų montavimo sandarumo tą patį sakys ir dėl kitų "naujovių".
Tai, ką jie pasakė, briedas. Žvilgtelk į Swispacer rėmelio pjūvį:
Ten to metalo tiek, kad tik argoną sulaikytų ir rėmeliui stabilumo duotų. Taip metalo yra, bet rėmelių šiluminės savybės, kalba pačios už save, daugiau nieko įrodinėti nereikia. Paprašyk, kitą kartą, kad kiekvieną savo žodį, jie nuo šiol pagrįstų sausais faktais. Skaičiais iš oficialių šaltinių. Jei dirba šioje srityje,
privalo žinoti. Ką galima kalbėti su žmogumi, kaip galima prašyti, kad padarytų gerai, kai jis nežino kas yra gerai, kas blogai, ir kaip kiekviena smulkmena įtakoja langų šilumines savybes.
Vienu žodžiu, mesk tu juos greičiau. Ieškok nors ir brangesnių, bet tikrai išmanančių, ką daro.
Nors vienareikšmiškai, šilti rėmeliai argoną sulaiko prasčiau nei gryno metalo. Daugiau apie tai pasiskaityk Klezio blogo komentaruose po postu apie langų šilumines savybes. Ten po tuo postu, kur apie vakuminius stiklų paketus kalbėjo.