Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 16:30)
Puikiai, jei ne ta tona akmenu ant krutines uzmesta 😅



biggrin.gif labai gerai issireiksta lotuliukas.gif
Papildyta:
Man dar SV atrase, cituoju: Polytech turi suaaugancius ir nesuaugancius . Deja , Jums nesuauganciu ir nedeciau ,nes nenoriu komplikaciju ( tiesiog nenoriu rizikuoti )

Dydis priklauso nuo progfilio aukstas 335 ml superaukstas 450 ml. Bet ar tame esme ? Grazi forma esme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suilele :): 02 kovo 2017 - 15:32
smile.gif+2017 03 02, 15:43-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 03 02, 15:43)
biggrin.gif labai gerai issireiksta  lotuliukas.gif
Papildyta:
Man dar SV atrase, cituoju: Polytech turi suaaugancius ir nesuaugancius . Deja , Jums nesuauganciu ir nedeciau ,nes nenoriu komplikaciju ( tiesiog nenoriu rizikuoti )

Dydis priklauso nuo progfilio aukstas 335 ml superaukstas 450 ml. Bet ar tame esme ? Grazi forma esme.

tai cia jau nuo taves priklauso ka pasirinksi, kokia projekcija.
pasidariau fotkiu, bet nepamenu fotki psw. einu ieskot jei nepasikeite nuo rudens.

viską radau, įkėliau merginos foto. dar mane domina pažastų depiliacija, bet tokia rimtesnė, kažkur skaičiau (ne čia) kad merginai užtenka per metus nueiti 2-3 kartus kažkokiai procedūrai, ir nesuka galvos apie ataugančius "spygliukus" kiaurus metus. Aš irgi noriu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3wa: 02 kovo 2017 - 16:30
Ziuriu issiaepus i (.) ir gallvoju kad galetu jie tokie ir likt, nemazet 😅
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 17:53)
Ziuriu issiaepus i (.) ir gallvoju kad galetu jie tokie ir likt, nemazet 😅



Priimkit ir mane I grupe smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 16:30)
Puikiai, jei ne ta tona akmenu ant krutines uzmesta 😅


Sveikinu 4u.gif

biggrin.gif pamenu, kai gyd pazadino po narkozes ir paklause, kaip jauciuosi, sakiau toks jausmas, kad po plyta i papus idejot. Tas "paguode", kad artimiausias kelias dienas tu plytu gali padaugeti stipriai. Zo, biski per asaras, bet prisijuokiau tik pabudus.

QUOTE(3wa @ 2017 03 02, 17:15)
dar mane domina pažastų depiliacija, bet tokia rimtesnė, kažkur skaičiau (ne čia) kad merginai užtenka per metus nueiti 2-3 kartus kažkokiai procedūrai, ir nesuka galvos apie ataugančius "spygliukus" kiaurus metus. Aš irgi noriu verysad.gif


Tu cia apie depiliacija lazeriu gal...?
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 16:08)
Merginos, as jau paturbinta!! clap.gif

Sveikinu!
Atsakyti
Gerai pasakyta, plytu tik daugeja, jau db jauciu biggrin.gif
I wc einant vos nenualpau, ir skaudet labiau pradeda, bet kolkas viskas kontroliuojama. Atvirai? Maniau bus baisiau tik pabudus. Nebent dar blogumas priesaky, bet nuteikiau mintis pozityviai.
O gydytojas tai super!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 02 kovo 2017 - 17:59
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 02, 17:49)
Sveikinu  4u.gif

biggrin.gif pamenu, kai gyd pazadino po narkozes ir paklause, kaip jauciuosi, sakiau toks jausmas, kad po plyta i papus idejot. Tas "paguode", kad artimiausias kelias dienas tu plytu gali padaugeti stipriai. Zo, biski per asaras, bet prisijuokiau tik pabudus.
Tu cia apie depiliacija lazeriu gal...?

tikriausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 17:58)
Gerai pasakyta, plytu tik daugeja, jau db jauciu  biggrin.gif
I wc einant vos nenualpau, ir skaudet labiau pradeda, bet kolkas viskas kontroliuojama. Atvirai? Maniau bus baisiau tik pabudus. Nebent dar blogumas priesaky, bet nuteikiau mintis pozityviai.
O gydytojas tai super!

Sveikinimai! Ir lengvo sveikimo! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 17:58)
Gerai pasakyta, plytu tik daugeja, jau db jauciu  biggrin.gif
I wc einant vos nenualpau, ir skaudet labiau pradeda, bet kolkas viskas kontroliuojama. Atvirai? Maniau bus baisiau tik pabudus. Nebent dar blogumas priesaky, bet nuteikiau mintis pozityviai.
O gydytojas tai super!



Sveikinimai! 4u.gif

Parsinesiau per MeistroMargarita parsisiustas liemeneles CK ir DKNY, nu grozisss! wub.gif Ikeliu i albumiuka, bet dydziai tai vapse nejasni. Vienas S - tinka, kitas M irgi tinka, tai jauciu cia ir nebus aisku ar C ar D, o jei tamposi, tai tiks ir tas ir tas biggrin.gif
Atsakyti
vararop biski smagumai prasidejo ir is lovos sunku issiropst, bet isgyvesiu! nugara iskart pakirto, nemoku ant jos miegot, teks ismokt dabar smile.gif
Papildyta:
Aurio zmona, matau kabi -kaip tu???
Atsakyti
QUOTE(R.R. @ 2017 03 01, 19:13)
Pamenu as pries op diena uzsikokteiliavau su drauge net 😂😂😂 tai rami buvau kaip belgas 😊😃
Sekmes merginos ryt, nuostabi diena nusimato smile.gif
O as siandien H&M nusipirkau dvi liemeneles, viena pamaciau fb forume, mergina pasirode, nulekiau ir as tokios smile.gif ryt gal ikelsiu foto.



Cia jus apie sita su juostelem per papuliu virsu? Ir as uzmaciau biggrin.gif reikia ir man jos butinai, nors papu dar nera biggrin.gif

QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 02, 00:57)
Labai gražus maudymukas wub.gif ir protingas sprendimas tuo pačiu. Žinoma, pritariu is dalies - kad randai tai jau visam gyvenimui. Bet... kam rizikuot, galvot visuomet ir pan. Is tiesu, kaip pats gydytojas ir pasake, skirtumo jam asmeniskai nėra randu atžvilgiu. Jis abu rekomenduoja vienodai pojūčius. Apart to, kad per pažastį lengviau didesnius sukišti, jis daugiau nieko ir nepaminėjo. Mano pažastys dažnai atviros, ypač aktyviai sportuojant nešioju nuolat sportines maikutes berankove ir pan. Tad nežinau ar per ta pažastį dar butu ir pliusas. Jei liemenėle ir rūbai is esmės uždengia ta pjūvį apačioje, tad ar ne vis vien? Savo cp pjūvį ir dabar po šitiek metu matau. Vienodai žinoma man, nesimato ten taip žemai ir pan, bet jei pažastyse, tai jau negalėčiau susitaikyti. Kompleksas garantuotas. Cia mano garsiai išreikšti pamąstymai, as gink Dieve nenoriu pasakyt, kad tas ar anas būdas blogesnis ar geresnis.  4u.gif


As atvirkciai, lb megstu visas bliuskes maikes be rankoviu didelem iskirptem (tokios kur liemeneles per pazastis lenda) tai per pazasti implantu net nesvarstyciau, tikrai komoleksuociau del randu...
Atsakyti