Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Agiku, o koks tau maudimas jauciasi? Man kokia savaite toks skausmas kairej pusej, galvojau, kad sirdis, nes panasus skausmas i sirdies, bet dabar galvoju, o gal su implantu kazkas negerai, ar koks guziukas isaugo? Man buna, kad isvis nieko nejauciu, o isidienojus ima maust su pertraukom, arba giliau ikvepus unsure.gif bet skausmas giliai, o ne isoriniam kruties plote..
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 01, 14:00)
Dar Fb isskaiciau, kad oda lupasi - cia nuo (.)(.)? 


Labas, man niekas nesilupo, tepiau paprastu kremu kaip ir visa kuna issmaudzius smile.gif
Papildyta:
Sekmes siandien miegancioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 02, 11:04)
Man buna, kad isvis nieko nejauciu, o isidienojus ima maust su pertraukom, arba giliau ikvepus unsure.gif bet skausmas giliai, o ne isoriniam kruties plote..


Man cia panasiau i nervo uzdegima kur nors prie sonkauliu, ypac jei paastreja kvepuojant. Sirdies problemos paprastai tik skausmu neapsiriboja - as ju visa kolekcija turiu, niekada nebuna maudimo be permusimu ar stipriai pagreitejusio/ suletejusio sirdies plakimo. Aisku papus del visa ko irgi vertetu pasitikrinti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 01, 09:47)
As pas ji dariausi, nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyti, labai siltas ir profesionalus gydytojas. O nesake, kodel siulo butent silikona? Gal tiesiog savos krutines labai mazai turi?


Aciu uz atsiliepima mirksiukas.gif Kazkaip labai mazai pas ji dariusiu ar daranciu, daug perskaiciau SM bet jokios info.
Silikonas nes mano skura labai plona smile.gif
Man tokia moraline dilema su tais papais. Atrodo gal as durna ar tuscia kad taip susigalvojau biggrin.gif Net blakstienu dirbtiniu neklijuociau, o cia isipareigojimas bent 3 kartus gyvenime pjaustytis ir sveikata rizikuoti. Bet ir norisi. Ir gyvenimas tik vienas. Ne tik norisi, uzsirasiau operacijai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2017 03 02, 12:24)
Aciu uz atsiliepima  mirksiukas.gif Kazkaip labai mazai pas ji dariusiu ar daranciu, daug perskaiciau SM bet jokios info.
Silikonas nes mano skura labai plona smile.gif
Man tokia moraline dilema su tais papais. Atrodo gal as durna ar tuscia kad taip susigalvojau  biggrin.gif  Net blakstienu dirbtiniu neklijuociau, o cia isipareigojimas bent 3 kartus gyvenime pjaustytis ir sveikata rizikuoti. Bet ir norisi. Ir gyvenimas tik vienas. Ne tik norisi, uzsirasiau operacijai  biggrin.gif



Sveikinimai smile.gif, kada operacija ir pas ka?
Atsakyti
QUOTE(MrsNorris @ 2017 03 02, 12:20)
Man cia panasiau i nervo uzdegima kur nors prie sonkauliu, ypac jei paastreja kvepuojant. Sirdies problemos paprastai tik skausmu neapsiriboja - as ju visa kolekcija turiu, niekada nebuna maudimo be permusimu ar stipriai pagreitejusio/ suletejusio sirdies plakimo. Aisku papus del visa ko irgi vertetu pasitikrinti  4u.gif

Tiksliai, nepagalvojau apie nervo uzdegima. Taip is niekur nieko prasidejo, galvojau sirdis streikuoja po operacijos ir narkozes biggrin.gif arba jau kazkas su implantu negerai ir teks ji raut lauk, tik metus pasidziaugus doh.gif o tirinausi su echo pries pora menesiu, viskas buvo gerai.
Aciu tau, MrsNorris uz diagnoze biggrin.gif kaip as nepagalvojau, dabar skaitau tai viskas atitinka, ir raso, kad po chirurgines krutines lastos ar pilvo intervencijos gali atsirasti, randejant. Ramiau dabar man smile.gif
Atsakyti
sveikos, prisiduodu, man rytoj 1metų gimtadienis biggrin.gif užsiregistravau "techn.apžiūrai" 13d. šiaip viskas gerai, tiesiog super, dydis, forma viskas patinka.
Kažkuri apie randus pažastyse svarsto, pasakysiu taip - jeigu jau dabar manai kad gali tau išlysti dėl jų kompleksas, arba mėgsti "plikinėti" tai nepatariu ten pjūvių daryti. Aš prieš op iš vis sakiau, dzin man tie randai, svarbu į moterį būsiu panaši, ir odos tokios plonos pakarusios turėjau pažastyse, ta prasme jei pas kitas ten viena raukšlė, tai pas mane jų buvo 3. Dabar va praėjo metai ir tikrai viešumoje nepakelčiau rankų nepridengusi pažastų. Randai tikrai matomi. Šiaip ir nemėgau niekad palaidinių su petnešėlėm, arba topų be jokių petnešėlių, man jie kažkoks nesupratimas... Iš esmės tai nepasikeitė nei rengimosi stilius, nei kažką pradėjau kitaip nešioti, nepakeitė man op mano būdo ar stiliaus. Bet maudomą vasarai pirksiu su rankovytėm... Kad galėčiau bele kaip judėti, lankstytis, kilnotis ir būt laiminga biggrin.gif
Papildyta:
Dar Butri turiu vėl tą patį klausimą, bet neberandu atsakymo, ką tu leidaisi į lūpas, ir lyg kažką kalbėjai kad kilo tau viršutinė lūpa, planuose buvo vertis siūlą. Atsiprašau jei maišau tave su kita kažkuria nare, ir nepamenu kuo ten baigėsi, nes rezultatas tai super buvo.
Atsakyti
3wa, simtas metu! Su ateinanciu papu gimtadieniu! biggrin.gif pasirodyk ta proga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DenimOnDenim: 02 kovo 2017 - 13:47
QUOTE(3wa @ 2017 03 02, 13:40)
sveikos, prisiduodu, man rytoj 1metų gimtadienis biggrin.gif užsiregistravau "techn.apžiūrai" 13d. šiaip viskas gerai, tiesiog super, dydis, forma viskas patinka.
Kažkuri apie randus pažastyse svarsto, pasakysiu taip - jeigu jau dabar manai kad gali tau išlysti dėl jų kompleksas, arba mėgsti "plikinėti" tai nepatariu ten pjūvių daryti. Aš prieš op iš vis sakiau, dzin man tie randai, svarbu į moterį būsiu panaši, ir odos tokios plonos pakarusios turėjau pažastyse, ta prasme jei pas kitas ten viena raukšlė, tai pas mane jų buvo 3. Dabar va praėjo metai ir tikrai viešumoje nepakelčiau rankų nepridengusi pažastų. Randai tikrai matomi. Šiaip ir nemėgau niekad palaidinių su petnešėlėm, arba topų be jokių petnešėlių, man jie kažkoks nesupratimas... Iš esmės tai nepasikeitė nei rengimosi stilius, nei kažką pradėjau kitaip nešioti, nepakeitė man op mano būdo ar stiliaus. Bet maudomą vasarai pirksiu su rankovytėm... Kad galėčiau bele kaip judėti, lankstytis, kilnotis ir būt laiminga biggrin.gif
Papildyta:
Dar Butri turiu vėl tą patį klausimą, bet neberandu atsakymo, ką tu leidaisi į lūpas, ir lyg kažką kalbėjai kad kilo tau viršutinė lūpa, planuose buvo vertis siūlą. Atsiprašau jei maišau tave su kita kažkuria nare, ir nepamenu kuo ten baigėsi, nes rezultatas tai super buvo.



Sveikinimai su gimtadieniu 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 02, 14:46)
3wa, simtas metu! Su ateinanciu papu gimtadieniu! biggrin.gif pasirodyk ta proga smile.gif


As irgi noriu pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suilele :): 02 kovo 2017 - 13:52
Merginos, as jau paturbinta!! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 16:08)
Merginos, as jau paturbinta!! clap.gif



Sveikinimai !!!!! kaip jautiesi?
Atsakyti
smile.gif+2017 03 02, 15:11-->
QUOTE(suilele smile.gif @ 2017 03 02, 15:11)
Sveikinimai !!!!! kaip jautiesi?


Puikiai, jei ne ta tona akmenu ant krutines uzmesta 😅
Atsakyti