Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų plastika ( . )( . ), 258 tema

Pasidalink pavadinimu grupes 4u.gifIr as isiprasysiu biggrin.gif

Jau radai  :mirksiukas: 

Negi Jus tikrai galvojat visos cia esancios moterys rik "poks - susisove papus" kaip tusciagalves ir sedi grazios ilgom blakstienom "klink klink"? biggrin.gif

:lol:  :lol:  :lol: 

Na ka brangenybes RYTOJ MANO DIENA 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈👴

Didziausios sekmes ir lauksim prisiregistruojant  :4u: 

Ir MANO!!
Dabar jau tikrai bijau unsure.gif

Sekmes ir nera ko bijoti - suleis "sampaniuko" pries vedant i operacine, apsisuks biski galva, baimes praeis ir atsikelsi su papuliais  :D  laukiam griztant  :4u: 

Pas mane visa seima, draugai zino, nematau ko slept, kad is lentos sultingi papai pasidare biggrin.gif
Papildyta:

As nelabai supratau, ka jus cia veikiate? Gal jus juos pardavinejat ir reklamuojat cia?

As irgi neslepiau nuo nieko, o ypac bendradarbiu, nes jei kazka sunkiau daryt reikia, tai nors zino, kodel prasau pagalbos, o ne siaip tyngiu  :D 

Dar Fb isskaiciau, kad oda lupasi - cia nuo (.)(.)? blink.gif
Visoms? Tepliojates papildomai kremais kažkokiais? Gal kas ka rekomenduotu? Dar kokius tuos pleistiukus perkate randama ne lt gyvenančios ar gal but reiktų lt uzsipirkt prie to pacio?


Man lupasi oda, bet tik tokiom lyg pleiskanelem, tai as aliejuka arba kuno krema tepuosi, zinoma aplenkiant pjuvio vieta. Realiai to nesimato, bet siandien matavausi 2 tamsias braletes, tai jose liko man DNR  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 01, 13:21)
>>Glamourrr<<,aciu smile.gif na begt jau nebera kur, as skausmui baile, tas mane labiausiai gasdina, kaip kitos sako, kad skausmas ziaurus. Nors turejau tris gimdymus, bet jie tai parom netrunka  biggrin.gif
Del tyrimu -juos op diena gali net padaryt,  nors as praejusia sav dariausi, nenorejau stresuot dar pries ta op. O rekomendaciju jokiu kaip ir nera, apart to, kad nieko nevalgius ir negerus i ja atvaziuot smile.gif

Ačiū uz atsakymą 4u.gif na žiūrėsiu ka atradus mirksiukas.gif
As tai gal jau esu toki charakterį per gyvenimą išsiugdžiau - jei negaliu kažko pakeist, tuomet ir neverta jaudintis. Turi but op, ir bus. Nori galų gale juk. Tikiuosi lengvai skausmą tiek as tiek tu pernesi 4u.gif bet žinoma, apsirupinsiu nuskausminamaisiais biggrin.gif

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 01, 14:56)
As ne Moule Rouge, bet po 5 men randai  nebus isbale smile.gif Kazkur tokiu metu randai ima raudonuot, dar veliau melynuot, kol galutinai isbala, anksciausiai po metu, cia jei labai pasiseka smile.gif Be to, iki metu rekomenduojama randus slept nuo saules, kad jie neliktu visam laikui raudoni  :4u

Ačiū uz atsakyma - tikrai, logiška. Bet vis gi vyriausi, gal gi ten tas randas is tiesu i raukšleje pasislepia, ir gal gi dar nuo vietos priklauso ir gijimo sparta. Manyčiau po krūtine ilgėliau, nes ten po ta kloste trinties daugiau ir pan. 4u.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 01, 16:17)
As ko geru esu "sekmingam" kune randu atzvilgiu, nes nu man randai tikrai greit gyja. As kai po menesio vaziavau pas TA, pagal visa vaizda TA galvojo, kad as cia po 2 men vizitui esu atvaziavus, kol nepasiziurejo i data op, tada susizgribo, kad dar tik menuo praejo, o jau taip gerai atrodo.
Del deginimosi tai taip, nepatare tu vietu saulei demonstruoti sia vasara, nes jei jie idegs, paksui gali likti visam laikui patamseje tokie, tai geriau prisiziuret ir juos padangstyt (as turiu susiradusi tokia maudymke gera su "garbanelem - ideda), tai su ja ir busiu  biggrin.gif

Veliau galesiu vakare idet fotke kaip siai dienai atrodo randeliai.

Jei visoms taip gytu kaip man, tai ikalbineciau visas darytis taip kaip as - bet kaip zinia visi atvejai skirtingi, sunku numatyt.

As nekeisciau nei gydytojo, nei op budo per pazasti - zodizu nieko. Viskuo patenkinta labai labai  bigsmile.gif  wub.gif


Dziaugiuosi, kad viskas taip gerai gyja ir esi tvirta del savo priimto sprendimo. Teks mest ta minti vadinasi del pjūvio pažastyje - rugpjūtį viena kelione prie jūros, lapkritį laaaaabai svarbi kelione prie jūros, ir dar Kalėdos/nauji metai taip pat su maudymuku doh.gif

QUOTE(DenimOnDenim @ 2017 03 01, 19:33)
Aciu, Kelvita. Siandien kaip tik 4 sav. Ryte buna gerai, vakare issipuciu, patinstu unsure.gif bet turbut teks randa koreguot, nes sone uzsidejus sasams tokia kaip raukslyte susiformavo, po op jos nebuvo. O tau striju visai nebeliko? Nusipjove visos? Nes mane jos taip nervina, anksciau kazkaip nereaguodavau unsure.gif

As TA uzklausiau del strijų ant krūtinės, ir kas su jom bus po op. Jis teigė, kad ištempus oda (del implantu), jos mažiau matomos. Ar taip nėra patempus oda ir pilvo srity?

QUOTE(MissFoxy @ 2017 03 01, 22:01)
Man lupasi oda, bet tik tokiom lyg pleiskanelem, tai as aliejuka arba kuno krema tepuosi, zinoma aplenkiant pjuvio vieta. Realiai to nesimato, bet siandien matavausi 2 tamsias braletes, tai jose liko man DNR  biggrin.gif 

Oj, dėkoju uz pasisakymą, žiūriu, kad taip niekas ir neatsakė. Man po gimdymo tie papai taip isdideje buvo, ir nors ir tepliojausi kremais, vis vien strijom issivagojo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 01, 07:24)
Negi Jus tikrai galvojat visos cia esancios moterys rik "poks - susisove papus" kaip tusciagalves ir sedi grazios ilgom blakstienom "klink klink"?  biggrin.gif

As asmeniskai 5 metus informacija rinkausi ir gydytojo issiklausinejau visas rizikas pries ryzdamasi op.

Jei atvirai, neskaiciau as kas cia pirmam psl parasyta (kas Jus cia taip isgasdino), nes as patikimesnius saltinius nagrinejausi, nei forumai.

Neviska Jus teisingai vistiek surasete  4u.gif



biggrin.gif biggrin.gif Gerai, kad analizavote, svarstete ir pagaliau, nusprendete. clap_1.gif
Ne visos moterys tai daro... kai kurios uzsinori, "susisauna" ir klapsi. :-)

Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 02, 00:34)
Ačiū uz atsakymą 4u.gif na žiūrėsiu ka atradus  mirksiukas.gif
As tai gal jau esu toki charakterį per gyvenimą išsiugdžiau - jei negaliu kažko pakeist, tuomet ir neverta jaudintis. Turi but op, ir bus. Nori galų gale juk. Tikiuosi lengvai skausmą tiek as tiek tu pernesi  4u.gif bet žinoma, apsirupinsiu nuskausminamaisiais  biggrin.gif
Ačiū uz atsakyma - tikrai, logiška. Bet vis gi vyriausi, gal gi ten tas randas is tiesu i raukšleje pasislepia, ir gal gi dar nuo vietos priklauso ir gijimo sparta. Manyčiau po krūtine ilgėliau, nes ten po ta kloste trinties daugiau ir pan.  4u.gif
Dziaugiuosi, kad viskas taip gerai gyja ir esi tvirta del savo priimto sprendimo. Teks mest ta minti vadinasi del pjūvio pažastyje - rugpjūtį viena kelione prie jūros, lapkritį laaaaabai svarbi kelione prie jūros, ir dar Kalėdos/nauji metai taip pat su maudymuku doh.gif
As TA uzklausiau del strijų ant krūtinės, ir kas su jom bus po op. Jis teigė, kad ištempus oda (del implantu), jos mažiau matomos. Ar taip nėra patempus oda ir pilvo srity?
Oj, dėkoju uz pasisakymą, žiūriu, kad taip niekas ir neatsakė. Man po gimdymo tie papai taip isdideje buvo, ir nors ir tepliojausi kremais, vis vien strijom issivagojo.  blink.gif


Mano tokio modeliuko trys maudymkes (skirtingu spalvu), petneseles uzsideda ant peciu ir uzdengia pazastis. Tai as jas turejau iki op ir dabar labai pravers.

Mano apsisprendimo tai neitakoja vieno sezono "netektys" lyginant su tuo kiek metu galesiu dziaugtis rezultatu biggrin.gif 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(Adrilina @ 2017 03 02, 00:35)
Ne visos moterys tai daro... kai kurios uzsinori, "susisauna" ir klapsi. :-)


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KELV'ita @ 2017 03 01, 16:50)
Tai juk jie  ir yra patvirtinti Europoje smile.gif
O jus ar domejotes apie 'grybeli', kuris uzsiveisia tame vandens maiselyje, ir kaip toksiskai tai veikia organizma? Svetimkunis ir liks svetimkuniu. Ar saline uzpildas ar silikonas turi savo neigiamu pusiu ir rizika visuomet yra. Todel aciu uz info, bet mes viska pacios puikiai suprantame ir renkames atsakingai!
Aciu, sekmes ir jums!!!



Nepatvirtinti... netgi, neseniai, pries koki menesi, atrodo, lryte buvo video interviu su vienu plastikos chirurgu, kuris labai laukia, kada sie implantai bus patvirtinti Europoje. JAV jie patvirtinti tik 2015.
Ideal implantai ciuopiasi ir ziurisi, kaip silikononiai, bet juose yra ne silikonas, o saline uzpildas.
Del grybelio, tai buvo irodyta, kad tik is vienos operacines ir tam tikru periodu, moterims buvo perduota bakterija, naudojant "atvira" skyscio pylima i krutyje ideta maiseli, kada operacines pastatas turejo problemu su vandeniu.
Na, uzteks.... smile.gif
Pasidalinau savo ziniomis... jokiu budu nesiulau saline uzpildu. Ankstesni saline implantai yra labai prastos kokybes. Tikekeimes, kad Ideal bus super, bet kol kas dar per anksti kalbeti. Laikas parodys.
Gerai, kad atsakingai ziurit! Sveikata - brangiausias turtas! :-)
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2017 03 01, 23:44)
Mano tokio modeliuko trys maudymkes (skirtingu spalvu), petneseles uzsideda ant peciu ir uzdengia pazastis. Tai as jas turejau iki op ir dabar labai pravers.

Mano apsisprendimo tai neitakoja vieno sezono "netektys" lyginant su tuo kiek metu galesiu dziaugtis rezultatu  biggrin.gif  4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
biggrin.gif

Labai gražus maudymukas wub.gif ir protingas sprendimas tuo pačiu. Žinoma, pritariu is dalies - kad randai tai jau visam gyvenimui. Bet... kam rizikuot, galvot visuomet ir pan. Is tiesu, kaip pats gydytojas ir pasake, skirtumo jam asmeniskai nėra randu atžvilgiu. Jis abu rekomenduoja vienodai pojūčius. Apart to, kad per pažastį lengviau didesnius sukišti, jis daugiau nieko ir nepaminėjo. Mano pažastys dažnai atviros, ypač aktyviai sportuojant nešioju nuolat sportines maikutes berankove ir pan. Tad nežinau ar per ta pažastį dar butu ir pliusas. Jei liemenėle ir rūbai is esmės uždengia ta pjūvį apačioje, tad ar ne vis vien? Savo cp pjūvį ir dabar po šitiek metu matau. Vienodai žinoma man, nesimato ten taip žemai ir pan, bet jei pažastyse, tai jau negalėčiau susitaikyti. Kompleksas garantuotas. Cia mano garsiai išreikšti pamąstymai, as gink Dieve nenoriu pasakyt, kad tas ar anas būdas blogesnis ar geresnis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo >>Glamourrr<<: 02 kovo 2017 - 01:59
Labas rytas, palinkekit man sekmes!
Baisuuu, bet ir smalsu smile.gif
Atsakyti
sekmes, kam siandien op, viskas bus super - lauksim naujienu 4u.gif

del odos lupimosi, as nuo pat pirmu dienu tepiausi kokosu aliejum (rekomendavo gydytojas), tai man beveik niekas nesilupo. Daug labiau vargino besispuoguojanti kurtines oda (speju, nuo sarvu) unsure.gif iiiiiiiiir ziauriai riebaluotas veidas. Paskui susitvarke (mano ir siaip jis blizga, nes misri oda), bet pirmom savaitem tai kaip lasiniais istepta jauciausi biggrin.gif

MounlinRouge, ale maudymke, tai lyg tam tikslui sukurta biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 02 kovo 2017 - 07:31
Labas rytas,as jau ligoninej laukiu biggrin.gif mamammijaaaaaaa🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🤗🤗🤗🤗
Atsakyti
QUOTE(>>Glamourrr<< @ 2017 03 02, 01:34)
Ačiū uz atsakymą 4u.gif na žiūrėsiu ka atradus  mirksiukas.gif
As tai gal jau esu toki charakterį per gyvenimą išsiugdžiau - jei negaliu kažko pakeist, tuomet ir neverta jaudintis. Turi but op, ir bus. Nori galų gale juk. Tikiuosi lengvai skausmą tiek as tiek tu pernesi  4u.gif bet žinoma, apsirupinsiu nuskausminamaisiais  biggrin.gif
Ačiū uz atsakyma - tikrai, logiška. Bet vis gi vyriausi, gal gi ten tas randas is tiesu i raukšleje pasislepia, ir gal gi dar nuo vietos priklauso ir gijimo sparta. Manyčiau po krūtine ilgėliau, nes ten po ta kloste trinties daugiau ir pan.  4u.gif
Dziaugiuosi, kad viskas taip gerai gyja ir esi tvirta del savo priimto sprendimo. Teks mest ta minti vadinasi del pjūvio pažastyje - rugpjūtį viena kelione prie jūros, lapkritį laaaaabai svarbi kelione prie jūros, ir dar Kalėdos/nauji metai taip pat su maudymuku doh.gif
As TA uzklausiau del strijų ant krūtinės, ir kas su jom bus po op. Jis teigė, kad ištempus oda (del implantu), jos mažiau matomos. Ar taip nėra patempus oda ir pilvo srity?
Oj, dėkoju uz pasisakymą, žiūriu, kad taip niekas ir neatsakė. Man po gimdymo tie papai taip isdideje buvo, ir nors ir tepliojausi kremais, vis vien strijom issivagojo.  blink.gif

Del gijimo, tai juk rankas pastoviai kilnojam, be to, ten trinties taip pat pakankamai, ir prakaituoja daugiau. Nemanau, kad gijimas ten spartesnis, daugiau cia nuo organizmo priklauso, kaip randys gydo vienur ar kitur 4u.gif

O del striju, tai netampa jos maziau matomos smile.gif nu nezinau, nebent cia kazkokia saviitaiga biggrin.gif taip, jos istemptos, nesigaranksciuoja taip "ant laisvumo" (tas pats ir su itemptu pilvu), bet kad as jas maziau matyciau, tai ne smile.gif
O nesake dr, kad jei oda linkusi i strijas, tai po implantu ju gali nauju atsirast? Nes man tai atsirado verysad.gif gerai, kad nedaug ir nedemonstruojamoj vietoj, aplink speneli.

QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 07:58)
Labas rytas, palinkekit man sekmes!
Baisuuu, bet ir smalsu smile.gif

Nebijok, viskas bus gerai, nieko ten baisaus ar labai skausmingo! smile.gif
Sekmes, mergaites, siandien! Geru rezultatu!
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2017 03 02, 06:58)
Labas rytas, palinkekit man sekmes!
Baisuuu, bet ir smalsu smile.gif

Sekmes, lauksim griztant abieju siandienos mergaiciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DivaZ: 02 kovo 2017 - 07:50
QUOTE(Adrilina @ 2017 03 01, 23:35)
biggrin.gif   biggrin.gif  Gerai, kad analizavote, svarstete ir pagaliau, nusprendete.  clap_1.gif 
Ne visos moterys tai daro... kai kurios uzsinori, "susisauna" ir klapsi. :-)

Man siek tiek pabodo ta jusu brukama info,ir tokiu provokuojanciu budu!Bet dazniau cia uzsukit,ypac kai naujokes kankina klausimai,kokius implantus rinktis,ir svarbiausia kury gydytoja pasirinkti,nes atrodo,kad jums labai svarbu,kad moterys teisingai pasirinktu,tai va bus galimybe ... biggrin.gif

Vakar istrauke danty po ilgo laukimo unsure.gif tai sugeriau viska nuo skausmo..ir nebeissivaizduoju kaip tuos implantus isideti blink.gif ir isvis ar drysti juos grozio chr detis kai pati gyvenu ne Lt..stiprei suabejojau,po vakarykscio skausmo.Jei kas ne taip gi nepriskraidysi blink.gif Tikiu,kad gerai darba jie man ten atliktu,tai ir vilioja,bet teks nuvykti ir cia pasikonsultuoti,gal but ir cia uzkabins lietuviu darbas.Ir viskas vietoj,jei kas negerai.
Sendienos mieganciom grazuolem 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liida: 02 kovo 2017 - 09:29